0 oy
698 göst.
Aile kategorisinde (386 puan) tarafından

Bunu biraz çekinerek soruyorum kızlar ama sizlerdede oluyor mu öğrenmek istiyorum. Ben yaklaşık bir buçuk yıllık evliyim her ilişkiye girerken ilk gece yapıyormuşuz gibi ağrı oluyor her seferinde eşim uğraşıyor çünkü çok acı oluyor daralıyor sanki. Buna rahim ağzı dar mı deniyor yani?  Ve böyle olanların normal doğum yapma olasılığı düşük diye duydum. Siz ne diyorsunuz bu konuda? 

7 Cevaplar

0 oy
(905 puan) tarafından

Ewt bi akrabimz  öyle  dar rahîm ama onu ki yani kesin doktor tarafından onaylı ama seninki  normal cunku  bende halen oylym   doktora  gittim.hatta kaç kez bi sıkıntı yok zamanla acibgecer dedi 

(386 puan) tarafından
Anladım canım benim ya bende doktoruma sorayım inşallah bi sıkıntı yoktur. Normal doğumuda çok istiyorum hayırlısı olsun inşallah
(905 puan) tarafından
Bende tam tersi korkyrm;)))) normalden
(386 puan) tarafından
Sezeryan kolay ama sonrası çok sıkıntılı o dikiş yerleri kanaması yıllar sonra sızlaması sürekli beni korkutuyor. Ama normalde tek seferde kurtuluyorsun ayrıca vücut yenileniyor
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende oyleyim canim cok kasiliyorum bir turlu alişamadim bu duruma galiba 

(386 puan) tarafından
Aynen canım ya hala zorlanıyorum malesef
tarafından
Ben bu sefer gityigimde doktoruma soyliycem boyle boyle diye bakalim o ne der
0 oy
(12,852 puan) tarafından

Hiç doktora gittin mi bu konuyla ilgili bir de acaba eşin seni hazırlamadan ilişki yaşıyorsa bu da canını acıtıyor olabilir 

(386 puan) tarafından
Hayır canım ilişki öncesi sıkıntı yok hazırlık yapılması gerekiyor zaten yoksa hiç girmez. Ama buna rağmen böyle zor giriyor doktora bunu sormam gerek aslında nedeni ne acaba yada ilerleyen zamanlarda geçer mi diye
0 oy
tarafından

Canım ben ilk gece çok stres yaptım ve acıdı ondan sonra tam 3 ay yine acıdı kabusa donuyordu bitse diye düşünüyordum sonra önce kafamı rahatlattım ve kendimi bıraktım affedersin ama sevişmeyi fazla tutun suan acı hissetmiyorum bile ama az stres kasilma yapim yine ayni oluyor önce rahatlar kafanı düşünme acicam diye 

(386 puan) tarafından
Ay canım benim ya tamam inşallah çok sağol aynen bende kasmadığım zaman bile az ağrı oluyor yinede
tarafından
Ne demek canim bende çok yaşadım emin ol böyle rahatla esine de çok iş düşüyor burda sonra herşey güzel.oluyor ızdırap değil zevke dönüşüyor inşallah senin de düzelir
0 oy
(21 puan) tarafından
Böyle bir durum varsa medikal kayganlaştırıcı kullanmanız gerekir googledan bakabilirsin
(386 puan) tarafından
Tamam canım bakayım inşallah
0 oy
(165 puan) tarafından

Canim ilişkiye girdiğiniz günlerin arası fazlaysa ondan da olabiliyor. Şu an mesela hamilelikten dolayı haftada bir oluyor en fazla. O zaman dediğin gibi zorlaniyor insan. Ama 2 günde bir olduğunda daha farklı oluyor. Bide tabi ilişki öncesi hazırlık da önemli. 

0 oy
(3 puan) tarafından

Bende 7 aylık evliyim aynı dediginiz gibi her seferinde ilk gecedeki gibi acı hissediyorum eşime yansıtmamaya çalışıyorum çünkü oda kendini suçluyor bende mi problem var diye 20 güne bi yapıyoruz benim isteksizligim yüzünden bide malum karnım baya büyüdü o yüzden sıkıntılı günler yaşıyorum bende senin gibi 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 499 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gamze amar (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 305 göst.
13 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Funda6363 (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 262 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde E D E 0434... (1,601 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 378 göst.