0 oy
576 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
Acile kaldırdılar test pozitif kaynanamin. Oglum 6 aylık bulaşmismidir ne gibi önlem alıyım neyiyim ne iciyim yarın test yapmaya gelecekler. Bulasmama ihtimali var mı çok korkuyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(1,327 puan) tarafından
canim geçmiş  olsun benim eşimde poitifti bende çıkmadi korkma yavruna d vitamini ver kendinde c vitamini tüket bol bol kaya tuzu yada karbonatlı su ile gargara yap kıyafetleri dıkundugu her yeri yika sil Allahın ıznıyle birşey olmaz
(54 puan) tarafından
Kuzum ALLAH razı olsun amin İNŞAALLAH bisey olmaz yavruma yarın hep temizlik yapcam teşekkkür ederim
(1,327 puan) tarafından
ben eşimin odasina iki öaske takarak girdim canim çok zır bir süreç nevresimlerini ilk bşr kapak çamaşir suyı koydum yıkadım sonra yine deterjan koyup yikadim bu şekılde 10 günü geçirdik Allah yardımcın olsun su içmeyide sakın ihmat etme
-Reklam-
0 oy
tarafından
Olabilir kuzum bizimkilerde 1 kişide çıktı 10 kişiye bulaşmış bende çok üzgünüm dedem kötü, ceviz, badem, portakal, kivi, limon, sarımsak ye kuzum bunlar bağışıklığını yüksek tutar
(54 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım  teşekkür ederim yiyeceğim hepsini çok korkuyorum
0 oy
(7,412 puan) tarafından
cok gecmjs olsun canim. tabiki bulasmama ihtimali var. cok duyuyorz ayni evde herkese bulaşmadığını. Rabbim yavrunu seni korusun. evi bol havalandir sil canim ortak temas ettiğiniz yerleri. tedbir al takdir Allah tan
(54 puan) tarafından
Amin kuzum insaALLAH ALLAH razı olsun yarın full temizlik yapacsgim
(7,412 puan) tarafından
Rabbim guc kuvvet versin simdiden canim benim.
0 oy
(306 puan) tarafından
İnşallah size bulaşmamştır cnım.. Başımdan geçmedi inşalalh kmseninde bnmde geçmezde blmiyorum ne yapılablr ama bebekler hafif atlatıyor diyorlar
(54 puan) tarafından
Amin canım insaALLAH tek temennim yavrum a bisey olmasın
0 oy
tarafından
Hemen belirti vermez 3-4 gün bekleyin ilk başta negatif olup sonra dan pozitife çevire bilir kuluçka dönemin de negatif çıkar ben pozitifdim eşime bebeğime geçmedi şükür 
0 oy
(391 puan) tarafından
Beraber mi yaşıyorsunuz?
0 oy
(220 puan) tarafından
Ay bana kaynana deme benimki kovitli üşüttüm diyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 226 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 209 göst.
5 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 1,844 göst.
14 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 310 göst.
28 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,181 soru

11,443,169 cevap

35,014 kullanıcı

...