0 oy
343 göst.
Aile kategorisinde (405 puan) tarafından
Kayınvalidenin evini süpürüyordum birsa kaldık..neyse ebi süpürdüm birşey yoktu sonra salona geçtim süpürmek için bi baktım tutacak yeri kırıldı elimde kaldı makinanın ya bisey de yapmadım ki nasıl oldu anlamadım..kayınvalidem çok cimri biri malına da çok düşkün resmen şaştım kaldım anne.bu kırıldı desem susmaz hemen lafı yapıştırır evde yok gitti makinayı koydum yerine ama icim hiç rahat değil elbet görecek nasıl ediyim yaa offff 

10 Cevaplar

0 oy
(964 puan) tarafından
Bence söyle kendisi görüp seni yargilamasindansa kendin söylemiş olursun en azından 
(405 puan) tarafından
Valla söylemeye çekemiyor insan bilmezden mi gelsem acaba =))))
(964 puan) tarafından
En son senin supurdugunu gördüyse anlar ama sen mahcup olursun  sen bilirsin yinede :)
(405 puan) tarafından
Anlar.da ne.bilim odffd5
-Reklam-
0 oy
(992 puan) tarafından
Bence şöyle anne makinan kirildi daha önce bir sorumu varmıydı cunki hiç birşey yapmadım elimde kaldı de
(405 puan) tarafından
Vallahi işte insanı rezil eder hemen orda yaa sıfat döker falan offf axaba bilmezden mi gelsem=)
(992 puan) tarafından
Önceden dandikse bilir o
0 oy
(176 puan) tarafından
Bende kaynanamdayım balık besliyor balıkları da uyudugumuz yerde balık ölmüş bir tane benim üstüme attı bende kavga ettim onla boşver söyle gerekirse de kavga da et Çok pislikler bu kaynanalar yaa
(405 puan) tarafından
Bende söylemek istedim ama rezil eder şimdi eşimin yanında falan
(176 puan) tarafından
Yaa asıl bırak eşinin yanında sana kızsın etsin de senin işine gelir sende mağduru oynarsın eşinin gözüne girersin
(405 puan) tarafından
=))dedim dedim dayanamadım dedim anne bu kırık mıydı elimde kaldı valla birşey yapmadım dedim o da dedi ki aferin nasıl becerdin civatasi çıkıyor onun o çıkmıştır dedi..dedin zaten kırmışsınız anne ben napayım =))
(176 puan) tarafından
Ohhh iyi yapmışsın valla bide boşversene çok iş yapma kaynanana yemin ederim ne yapılsa boş yaranilmiyor suda yürüsen derlerki yüzme bilmiyor O derece
(405 puan) tarafından
Ooo yapmasam hemen diyor mine kalk şunu yap.bunj yap ah ahhh bu kaynanamdan çektiğim bir bilsen bacım
0 oy
tarafından
Söyle bence yoksa arkandan kırdı haber bile vermedi falan der evi süpürüyordum elimde kaldı kırık mıydı önceden falan de çok konuşursa hangi markaysa makine ona göre alırsın Bi hortum 
(405 puan) tarafından
Hortum değil canım yaa değişik bir makina neyse tutup süpürdüğüm yer kırıldı ben de şaştım ne ettim ki kırıldı yaa hep beni bulur böyle şeyler
tarafından
Tamam ama komple hortum alman lazım tek başına tutma yeri satılmaz ondan dedim belki bişi demez kaynanan artık şansına
(405 puan) tarafından
Dedim dedim dayanamadım söylemezsem daha kötü olurdu doğru dedi aferin nasıl.becerdin dedim birşey yapmadım elimde kaldı  valla dedi zaten civatasi çıkıyor onun dedim zaten kırılmış anne ben becermemisim yani birşey demedi =)üstümden yük kalktı  valla
tarafından
Bak kırıkmış zaten söylemesen suç sana kalacaktı :)
(405 puan) tarafından
Baktım söylemesem içim hiç rahat etmez siz de yardımcı oldunuz bi cesaret geldi =)Ya söylerim ama işte kaynanam değişik insanı yerin dönemine sokar.ondan yoksa saklamak doğru değil yani
0 oy
tarafından
Bence şöyle bende kaynanamın evini temizledim 3 oda bitti mutfak bitti salonu yaptım sadece onun yatak odası kalmıştı onun da yarısını süpürürken birden durdu makina bir daha çalışmadı bende kaynanamı cagirdim durumu anlattım canin sağolsun dedi motoru yanmış  megersem
(405 puan) tarafından
E senin kayınvaliden ne iyi işte benimde öyle olsa hemen derim ah ahhh
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bence söyle canım sonuçta bilerek yapmadın ya 
(405 puan) tarafından
Aynen Vallahi insan çok utanıyor bir de öyle insan değiller ne.bilim şakar falan der şimdi
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Esini ara aksam gelirken kırılan parçayı bulup getirsin. Valla o lafları dinlemektense yeni parçayı getirsin.
(405 puan) tarafından
Öyle bulacak birşey değil eski makina
(4,668 puan) tarafından
Yeni makina isterse şaşırmam valla.
(405 puan) tarafından
Dedim dedim civatasi çıkıyormuş zaten nasıl becerdin dedi dedim anne zaten kırıkmis ben becermedim =) neyseki birşey demedi amannnn valla atatürk gibi kadın insan çekiniyor
(4,668 puan) tarafından
Aman iyi iyi. Üstünden yuk kalktı.
(405 puan) tarafından
Aynen vallah düşün düşün baktım olacak değil dedim diyim en iyisi
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Söyle gitsin ya bunun için yalana dolana girme boşver söylenir söylenir susar 
(405 puan) tarafından
Yalan değil de utanıyor insan
(2,323 puan) tarafından
Utanma bir şey olmaz insanlık hali ben de kirmistim anlıyorum seni
(405 puan) tarafından
Dedim dedim nasik becerdin dedi civatasi çıkıyor onun dedi dedim anne zaten siz kırmışsınız ben becermemisim yani birşey demedi ayy üstümden yük kalktı vallahi
(2,323 puan) tarafından
İyi yapmışsın boşver
0 oy
tarafından
Söyle bence boşver 
(405 puan) tarafından
Söyledim söyledim içim rahat etmedi civatasi çıkıyormuş zaten ama yine de basil becerdin aferin dedi =)ay bu kadından çektiğim
0 oy
(924 puan) tarafından
Bence söyle canım
(405 puan) tarafından
Söyledim canım dayanamadım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 317 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nick.degistim.bende (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 151 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Lavantakokusu (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 927 göst.

378,440 soru

11,327,842 cevap

34,781 kullanıcı

...