0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Simdi soyle anlatiyim 2. Disi patlayali 1 haftai geciyo ondanmi bilmiyorum gece ateslendi ilacla dustu emziriyorum yatağına koyuyorum hemen uyaniyo hic uyuyamiyo yataktada birakamiyorum hic uyumuyo yani yemekte yemiyo 2 kasiktan sonra agzini kapatiyo kucucuk kaldi 11 aylik olcak 8 kilo daha dert bir degilki valla kilosunuda cok takiyorum nasil kilo alcak bu cocuk birseyde yemiyo na zaman gecer bu skntili gunler iste yapaniyorum yemek yok karnim ac koca gelcek 

1 cevap

0 oy
tarafından
13 aylık 8.5 kilo :)))))
(472 puan) tarafından
Bacım sana bişey sorayım seni bulmuşken benim bebem 1 hafta sonra 6 aylık olucak 2 diş çıkartmış sanki daha küçük yav napim hastaneye mı gideyim ama ne diyecem erken çıktı acaba bişey olurmu ama hiç ateş huysuzluk olmadı
tarafından
Kızım 8 ayliken cikarti ne ateş ne halsiz hiç birşey olmadı cnm haberimiz bile olmadı çıkartırken ☺️ normal bence cnm 5 ayliken çıkartan var ☺️
(472 puan) tarafından
Korktum neden erken oldu diye hanı derler ya erken çıkarsa erken dökülür diye of teşekkür ederim eksik olma
tarafından
Hahhaha ilk kez duydum kız kim demiş o lafı Allah da seni güldürsün yavrunu sana bağışlasın ❤️
(472 puan) tarafından
Teşekkür ederim sağol
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 319 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 345 göst.
9 Aralık 2020 Aile kategorisinde Livosum (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
1 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevcanyurdada (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Frtnzn (217 puan) tarafından soruldu

380,283 soru

11,385,973 cevap

34,886 kullanıcı

...