0 oy
572 göst.
Aile kategorisinde (1,291 puan) tarafından
Zar zor çocuğu uyuttum kendimde uyumak istiyorum ama yan komşu kahkahalar ile gülüyorlar bu saatte ben şimdi ne diyeyim ne yapayım bunlara üstelik şarkı da söylüyorlar sanırım alkol alıyorlar sen bana sabır ver Allahım 

12 Cevaplar

0 oy
(13,844 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Duvara vursana bir belki anlar pislikler.
-Reklam-
+1 oy
(391 puan) tarafından
Aynı bizim üst komşu ya
0 oy
tarafından
Polise şikayet et bence
(1,291 puan) tarafından
Bilmiyorum ki belki uyurlar diye bekliyorum o kadar büyütmek istemiyorum şuan meseleyi bakalım inşallah ben onlardan önce uyurum yada
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Polisi ara adını şanını almiyolar zaten bende bı keresinde birini öyle şikayet etmistim
(1,291 puan) tarafından
Polisin de işi gücü var bunlar yüzünden rahatsız etmek istemiyorum ki dur bakalım belki uyurlar birazdan
0 oy
(7,410 puan) tarafından
boyle dusuncesiz insanlara sinir oluyorum. su saatte yazil gunah yaa. bebek olmasa bile kul hakkina giriyorlar.
(1,291 puan) tarafından
Normalde yapmazlardı ama bugün coştular üst komşudan gelmiyor eminim ses çünkü korona olmuş karantinadalar yani o kadar ses çıkarmazlar yani yan komşu oldugnu düşünüyorum wa bakalım sustular gibi
(7,410 puan) tarafından
valla alttan da gelebilir canim. benim altim ustum bi ara tasindi yeni kisiler geldiler. bi kavga gurultu sesleei oluyordu ara ara kufurler falan hep yukardan saniyordum asagidan gelme ihtimalini dusunmedim. meger gunahlarini almisim asagidan geliyormuş ses. bi ara polisi aricaktim iyiki aramamisim valla yanlis yonlendirmis olacaktim Allah korusun
0 oy
(258 puan) tarafından
Banada olmuştu gittim çaldım.kapiyi saatten haberiniz var mı dedim. Misafir var dmeisti pişkin pişkin bende o zaman kalksın gitsin saat 01:35 diye bağırmıştım.10 dk sonra gitti misafiri inkârdansa o gün bugündür çit çıkmaz. Benim kapı sesimi duyunca hemen pencerelerini bile kapatırlar. 
0 oy
(216 puan) tarafından
Kiz misafirmi var hemen şikayet et .misafir olmasada et .ben öyle yapıyorum valla
0 oy
(774 puan) tarafından
Bu saatte gürültü yapmak yasak sonuçta şikayet et bı daha yapamaz akillanir 
0 oy
(119,249 puan) tarafından
Polisi ara baci bu saattte yasak
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ne var bundaki herkesin 4 duvari ayri isteyen istedigini yapar ses gürültü sen uyuyosun diye onlarda mum gibi oturmak zorunda dglki canim 
(1,291 puan) tarafından
Gecenin 01.30un da mı kendi evlerinde istediklerini yapsınlar bana niye zarar veriyorlar o zaman
0 oy
(649 puan) tarafından
Git uyar yaa bu ne terbiyesizlik 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Allah aşkına niye alkol alıyorlar diye üstüne başa başa belirtirsiniz ki. Öyle diyince buradakilerden daha mı çok güç alıyorsunuz. Bir kadın dayak yese onun sesi gelse oturur dinlersiniz kahkahaya tahammülünüz yok.
(1,291 puan) tarafından
Sen ne saçmalıyorsun ya niye kadın dayak yese susayım o zaman burda yazmam direk polisi ararım gecenin 01,30unda kahkaha herkesin duyabileceği şekilde kahkaha atmalarina gene tolerans gösteriyorum ister alkol alsınlar ister almasınlar beni ilgilendiren tarafı bu değil
(1,291 puan) tarafından
Seni niye bu kadar rahatsız ettti onu anlamış değilim bizimde bir düzenimiz var çocuğa ayak uydurmak zorunda yiz belki sabah kalkıp ise gideceğiz o tarfindan da düşünmek lazım olayı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 197 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,556 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 386 göst.
3 Haziran 2022 Aile kategorisinde mirayasel (383 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 937 göst.
25 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Melekkk34 (6,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 289 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Prens-prenses annesi (545 puan) tarafından soruldu

379,283 soru

11,352,886 cevap

34,825 kullanıcı

...