0 oy
659 göst.
Diğer kategorisinde (680 puan) tarafından
5 yıllık evliyiz biz evlenmeden önce eşim bir olay yaşamış buda bir kadının yanına gidip fal bakar gibi bir şey yapmış ama kadına şeh diyor kadında bunun karşılığında bin lira istemiş eşim olayı atlatmış (tabi bana sorarsanız kadınla alakası yok Allah yardım etti cok şükür) kadında benim sayemde olmuş dedi kaynanmda bin lira istedi kadına verin diye vermeseniz başınıza cok kötü şeyler gelir diyor gecende kadın doğum yapmış kızımın elbisesini istiyor cocuğuna verelim diye ben inanmıyorum böyle şeylere ama sürekli insanı korkutuyor 

14 Cevaplar

0 oy
(5,134 puan) tarafından
Yok ya verme bence güven olmaz kimsye 
-Reklam-
0 oy
(119,481 puan) tarafından
Bu zamanda az para degilki verme 
(680 puan) tarafından
Kız yok vermem zaten ama başınıza bişey gelir deyip duruyor
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Parayla yapılmaz böyle şeyler yaa ay bu insanlar ne kadar yüzsüuz 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Ne saçma şey  bu kocakarilar daha ne uyduracak acaba  anlamıyorum bana çok  saçma  geliyor  fal işleri 
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Para vermeyin canım, kızının kıyafetlerini hele ki hiç verme, çevremde  hoca adı altında böyle şeylerle uğraşan var, kadını görseniz altında son model araba, giyimi hep marka, sadece kursta talebe okutarak aldıgı maaşla bukadar lüks yaşadıgına inanmıyorum
0 oy
(1,042 puan) tarafından
Kadın şeyh olmaz ki şeyhler erkektir kadın resmen dolandırici büyücü falandır o öylelerine de insan nerden bulaşır senin kaynanan alio cebe atmasın parayı kız 
0 oy
(667 puan) tarafından
Guven olmayinca para verilmemeli
0 oy
(48,735 puan) tarafından
vermeyin elbisenizi bilmem neyinizi gercek hoca Allah rizasi icin okur para falan almaz bin lira nedir baska hoca buluruz biz deyin sallayin
0 oy
tarafından

Sen gibi 5 yere tezgah acsa temiz 5 bin :D cok karli

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Tövbe ya Palu ailesi gibi kaynannan korkma sen Allah'a güven 
0 oy
(17,876 puan) tarafından
Şeymiş pabucumun falcisi Allahtan baska kimse gelecegi göremez peygamber efendimiz bile gelecek hakkinda bisey demezken bu hadsizlee bu hakki nasil kendinde buluyo pess
0 oy
(964 puan) tarafından
Gelen Allahtan o kadının ne gücü varmış acaba ne gelecekmiş sen Allaha sığın para falanda verme 
0 oy
tarafından
Sende bende onu polise şikayet edecem evde fal bakıyo büyü yapio diyecem de bak nasıl tutusuyolar
0 oy
tarafından

Ben olsam vermezdim. Para kolay kazanılmıyor. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 782 göst.
20 Haziran 2020 Aile kategorisinde Habibeo6 (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 357 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,149 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 577 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 1,442 göst.