0 oy
313 göst.
Diğer kategorisinde (1,042 puan) tarafından
Kizlar kaynanam ve onun kaynanasi bana sürekli cuma günü temizlik yapılmaz günah diyip duruyor bana çok saçma geliyor ne alaka bir fikri olan var mı ? 

9 Cevaplar

+1 oy
(2,596 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hangi gün yapılırmış pardon.. asıl o gün yapılması lazım özellikle beden temizliği ve güzel kıyafetler giyilmesi lazım tertemiz.. cumanın yüzü suyu hürmetine
(13,136 puan) tarafından
Ev temizliğinden bahsetmiş sanırım kayınvalidesi
(2,596 puan) tarafından
Evet canım anladım bende yazdım ya asıl o gün yapılması lazım diye sonra ekledim özellikle beden temizliği diye
-Reklam-
+1 oy
(13,136 puan) tarafından

Cuma saatinde yapılmaz diye biliyorum Erkekler camiden çıkana kadar

Ben yapmıyorum o saatlerde.
(1,042 puan) tarafından
Anladım kuzum sağol
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Cuma vaktinde dünyalık işleri bırakıp namazla kuranla meşgul olmak gerekiyor, tabii gün içinde iş yapılabilir :) 
(1,042 puan) tarafından
Anladım kuzum da yani Kaynanam namaz nedir bilmez onun kaynanasi hele namazda dedikodu yapar bana bunu söylemeleri de tuhaf geldi şuan bana :-D
(1,862 puan) tarafından
Onların ki adet haline gelmiş bir bilgi muhtemelen, bilinçli söylenen bişey değil:)
0 oy
(149 puan) tarafından

Tabiki de saçma herşeyi günaha bağlayan insanlardan nefret ediyorum sen onlara aldırış etme temizliğin günümü olurmuş ya batıl, saçma inançlar 

(1,042 puan) tarafından
Valla ne bileyim kuzum yapma dediler bı dondum kaldım niyeymis dedim böyle dediler bana da saçma geldi ilk defa duydum
0 oy
tarafından
Tam tersine asıl temizlik cuma günü olur 
0 oy
(649 puan) tarafından
Ay herşeyi de dine bağlıyorlar gece tırnak kesilmez cuma temizlik yapılmaz bilmem ne 
(1,042 puan) tarafından
Hiç sorma ben annemden hiç duymadım annemde dinine düşkün bir insandir ama böyle şeyler hiç duymadım ondan hiç
0 oy
(27,415 puan) tarafından

Ilk defa duydumm

0 oy
(649 puan) tarafından

Ilk yorumumum altına foto atamadığım için yeni yorum yapıyorum :D

image

(1,042 puan) tarafından
Aynen öyle canım valla yapicam yarın zaten temizliğimi her temizlik yaptığımda sıkıntı çıkıyor zaten yok süpürge sesi geliyor yok  pat küt yapıyorsun diye diye beynimi yedi kaynanam Allah akıl fikir versin nerde batıl inanç onlar orda

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 368 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Busrayyyy (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 651 göst.
1 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gokefram (7,996 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 250 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Saida Nasirova (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 669 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,342 puan) tarafından soruldu

381,504 soru

11,421,914 cevap

34,979 kullanıcı

...