0 oy
730 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından
Oğlum 6 aylık ve ben kendimi eksik yetersiz buluyorum eşimle 9 ay önce ayrıldık daha oğlum doğmamıştı sanırım ayrılığı halen alışamadım ve atlatamadım ogluma olan sevgimi yetersiz buluyorum evet onu seviyorum ama sanki başkasının çocuğunu seviyormuş gibi hissediyorum anne gibi hissedemiyorum kendimi ve ogluma haksızlık ettiğimi düşünüyorum oğlumu bi an önce uyutup kendi halime üzülmeye başlıyorum akşama kadar 4 duvar arasında düşünmekten kafayı yemek üzereyim ogluma hiç tahammül edemiyorum  emzirdigim için ilaç da alamiyorum hala birşeyler düzelir diye umut ediyorum sonra birden 6 aydır oğlunu görmeyen biriyle neyi duzelticeksin diyorum ağlıyorum oğlum o kadar masum ki o bunları hiç haketmiyor ama ben ona iyi bi anne olamıyorum nasıl alışıcam bu duruma bilmiyorum 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Öncelikle Allah yardımcın olsun. Öyle düşünme daha yeni ve kolay bişe değil boşanmak hani. Sende bir boşluktasn neticede. Ama zamanla geçer inşallah sen evladına tutun aksine onunla vakit geçir kendini ona ada hani unutturur sana. Kendinle başbaşa kalırsan daha sıkıntı alırsın. İnşaAllah atlatırsın 
-Reklam-
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Canım öncelikle Alah yardımcın olsun. İmkanın varsa psikolojik destek almanı öneririm. Rahatlarsın konuştukça hem de ayrılığa adapte olmanda yardımcı olur. 
0 oy
(3,798 puan) tarafından
Allah yardimcin olsn canm bence tek yapman gereken hic kimseyi dusunmeyip sadece oğluna odaklan o senin evladin tabiki de cok iyi bi annesin boyle dusuncelerin bile ne kadar gusel bi anne oldugunu gösteriyor baskalarini bosver bu saatten sonra kendin ve oglun icin yasayacaksin şükret Allaha sana bi evlat verdigi icin Alkah sabrini verir elbet canm
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Gecer kardesım üzülme bunun annelıkle bı ılgısı yok sende bi sürec yasıyosun kendını gucsuz hıssedebılırsın.Herkes mukemmel anne degıl olmak ıcın de zorlamamalı yanı ezıyet etmemelı kendıne de bebege de.Zaman tanı kendıne giden insan ardından da cok hırpalama kendını.vazgectıgın anda o sana gelecektır ama sen ıstemeyeceksın o zaman belkıde
0 oy
(628 puan) tarafından
Biraz büyüsün annesi bak görürsün bin kocayı onun tırnağına değişmezsin. Oğlun seni o kadar sevecekki inan şimdi böyle düşündüğün için üzülecek ve iyiki olmuş diyeceksin. Sabırlı ol herkes ayrılıyor ama umudunu yitirme. Eski eşini düşünme demek böylesi hayırlı olanmış. Rabbim sana belki daha güzel bir kader yazdı bunu bilemezsin. O yüzden sabr ve tek varlığın oğluna sarıl o sana yeter buna inan.
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Oğlum diyosun bunlari hak etmiyo diye kendin soyluyosun pskiolojikmen yasadigin seyler yuzunden boyle düşünüyosun takilma bunu daha da cocuguna baglan ondan baska bi sey dusnme anneliginden suphe etme 
0 oy
tarafından
Boşandıniz mi canım ? Babası bu zamana kdr gormeye gelmediyse ondan adam olmaz boşver 

Hem sen onu doğurdun ayrılıktan dolayı sana boyle geliyor kuzum. Zamanla geçecek 
(86 puan) tarafından
Yok boşanmadık daha ilk mahkemeye bile çıkmadık ama eşim işi zorlaştırıyor ne barışıyor ne ayrılıyor bu mahkeme süreci de biraz yıprattı beni herşey üst üste geldi işin içinden çıkamıyorum malesef
tarafından
Sen kendin nerde kaliyosn canım. Eşin aramıyor mi seni
(86 puan) tarafından
Ailemin yanındayım canım doğumdan önce arıyodu doğumdan sonra dava açtı gerisi karışık dinlemek istersen özelden anlatırım sana zaten kimseyle konuşamıyorum
tarafından
Yaz canım dinlerim tabi
0 oy
(786 puan) tarafından
Allah yardimcinn olsunn ama yazikk bebege annesi o daha kucuk sew onu uzulme ki bebekler annelerinin üzüldüğünu hisederler
0 oy
(642 puan) tarafından

Ilac alamiyosun ama belki psikologa gitsen konusmak iyi gelebilir ....

Bir de ben anne degil miyim demissin ya...tabiki annesin. Bak onun icin endiselendiginj yazmissin. Zor bir dönem yaşıyorsun. Tabiki oglunu seviyorsun yoksa gailen olmazdi hic. Allah yardimcin olsun
0 oy
(5 puan) tarafından
Evet ortada bebek varken bosanmak o bebege cok büyük haksizlik olmus. Baba sevgisi olmadan büyüyecek ve bu sevgiyi ömrü boyunca rayacak ya da hep eksik kalacak. Keske barisabilseniz :/
0 oy
tarafından
cok zor yasadigin seyler dogumda yaninda olmamasi cocugunu tek basina buyutmen tam esine ihtiyacin oldugunda yaninda olmamasi ama zamanla gececek sende goreceksin bunu bebeginle disari cik arkadaslar edin evde kaldikca daha kotu olursun emin ol bebegin biraz daha buyudugunde bakacak birisi varsaa ise girebilirsin meselaa

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 998 göst.
25 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 480 göst.
25 Temmuz 2019 Aile kategorisinde Deva. (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 291 göst.
8 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Minnosunannesi (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 146 göst.