0 oy
663 göst.
Aile kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Muhabbet edelim :) 

38 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebek doğana kadar o bir kenara çekilir ben bir kenara çekilirdim. Önce eşim gelir beni sinir ederek gönlümü anlamaya çalışır,ben onu terslediğim için gidip geri otururdu, sonra ben giderdim o bana kızardı =) birden üzerine atlar zorla gönlünü alırdım sonra =) bebek doğduğundan beridir de sinirlenemiyoruz bebeği görür görmez ikimizde direkt yumuşayıp başlıyoruz gülmeye, ne özür dileme oluyor ne de küs kalma =) 
-Reklam-
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Ben kimseden özur dilemem cocuklarimdan baska küsersemde kolay kolay barismam o ugrasir
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Önceden ben özür dilerdim ama artık yemezler son 2 senedir o özür diliyor 
0 oy
(5,913 puan) tarafından

1 -2gun kus kaldigimiz olurdu ben inat ederdim ozur dilemezdim o dilerdi cocuk oldu simdi kafam kaldirmior kavga tartisma bazen ben diliorum :D

0 oy
(1,939 puan) tarafından
En fazla 1 saat onda da ben küs kalamam hemen yanına giderim o hatalıysa ben yine barisirim ertesi gub ya pasta alir ya da cicek alip gelir o da 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Hic kus kalmadik eder eyleriz sonra o kalk bi cay koyda icelim der iceriz ❤☺
0 oy
(2,620 puan) tarafından
Eşim barişana kadar kus kalirim 

En fazla bi gun kus kaliriz aksam gelir zorla sirnasir oper yalakalik yapar bende barisirim
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Küs kalmayız tartışır konuşmaya devam ederiz. Tartışma çok hararetli geçtiyse bir süre konusmayiz sonra normal kaldığımız yerden devam ederiz genelde 
0 oy
(13,872 puan) tarafından

Bana kalsa hep küs kalırim ama eşim karni acikinca küs olduğunu unutuyor :D  simdiye kadar ben haksız olsam bile hep eşim özür diledi.

0 oy
tarafından
Biz küs kalmayız illa birimiz konuşur konusulduktan snra özür dilenecek bisey  varsa dilenir ama asla akşam o yatagaa küs girilmez 
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Normalde esim gecen hata 4 gun kus kaldik sonra virus oldu mecburr konistuk yoksa asla konusmazdim
0 oy
tarafından

Dilemeyiz aşırı büyük bisey olması gerekiyo bende onu görünce küs olsam dahi gülesim geliyo ciddi olamıyorum oda hemen yelkenleri suya indirdim zannediyo ama ciddi ortamlar da hep gülesim geliyo:D

0 oy
tarafından
Biz konuşmuyoruz ben dilemem oda
0 oy
tarafından
En fazla beş dakika kalırız ama eşim özür dilemez sadece güldürmeye çalışır sarılır öyle biter küslüğümüz
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Asla özür dilemez haksız olsa bile haklı olsam bile ben alıyorum gönlünü saf işte 
0 oy
tarafından
Başta kim kimden birşey ister ve gulerse o Barış mis ve özür dilemiş olur
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ben bir defasında eşimle gece küs uyumustum haksız olan bendim hala kendime kızarım eşim işten erken gelip ben seninle konuşmadan küs kalmaya dayanamıyorum demişti o günden sonra hiç kusmedim o zaten küsmez canım eşim iyiki var ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Valla gelmesin gitmem öyle diyim genelde hep o kızdırır çünkü bunuda bilir haftayı buldu da oldu sma gelir ben istemem 2. Gelişinde barisiriz artık sonra özür diler bende dilerim

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,102 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde H..A .V.V.A.M (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,152 göst.
12 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Umudum23 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 500 göst.
22 Ekim 2020 Aile kategorisinde Kubra2310 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 836 göst.