0 oy
657 göst.
Aile kategorisinde (1,037 puan) tarafından
Muhabbet edelim :) 

38 Cevaplar

+1 oy
(8,081 puan) tarafından

Ilk kim gülerse o özür dilemiş sayılıyor :D

tarafından
Ahaha yeminle aynende böyle oluyor hiç kuş kalamiyoz
(8,081 puan) tarafından
En güzeli canım ☺
-Reklam-
+1 oy
(15,854 puan) tarafından
Ikimiz de dilemeyiz  gece yatağa geçtikten sonra birbirimize sarılmak özür dür ikimiz için 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ben hayatta dilemem oda dilemez
0 oy
(483 puan) tarafından
Kus olsak konusrz gene gereklioldukca ama soguk konusrz valla belli olmuyor 3 gunde oliyor 1 saatede.s
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Bi kaç ay önce bişeye kızdım küstüm iki gün sürmedi birbirimize bakıp güldük sonra özür felan diledi geçti gitti :) 
0 oy
tarafından
Onceden ben ozur dilerdim haklida haksizda olsam aramiz bozuk olmasin derdim ama artik oyle yapmiyorum o geliyor ozur diliyo oyle yapinca bende uzatmiyorum :))
(1,037 puan) tarafından
Ya bu duruma nasıl getirdin. Bızde hep ben  suclu da olsam olmasam özür dilerim kendi hıc dilemez. Hep trıp atar. Ama artık bende konusmıyorum oda konusmuo gunlerce küs kalıyoruz
tarafından
Kendimi cok tuttum normalde hic tutamam haklida olsam gider sarılırdım falan ama baktim ki ben kiriliyorum yanina gitmek istedigim zaman bile baya tuttum kendimi umursamiyo gibi davrandim telefonla oynadim falan sonra o gelmeye basladi iste :)
(1,037 puan) tarafından
7 gun oldu hala konusmuoz ilk defa küs kaldım kimseyle kusemem bakalım ne zamana kadar surecek
tarafından
Cok ozel degilse neden kavga ettiniz
(1,037 puan) tarafından
Dıger postumda vardı canim
0 oy
(460 puan) tarafından
Biz küs kalamayız ozurde dilemeyiz güleriz dirk zatn:)
0 oy
tarafından
1 saat en fazla bazen ben bazen o ama genelde suçlu ben olurum yaaa hahahahaha
0 oy
tarafından
Kimse özür dilemiyor artık. Çok aman aman ciddi bi durum olması gerek. Küslükte olmuyor sadece surat yapıyoruz birbirine 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Ay maalesef dilemem ben, ki genelde ben haksız olurum eşim kavgadan huzursuzluktan hiç hoşlanmaz. Küçük yaşta anne baba kaybı, üvey anne elinde geçen çok zorlu yıllardan sonra kavga ona çok basit geliyor yarına çıkacağımız kesin değil gözü ile bakar hep. Ama ben öyle değilim aksi inatçı biriyim ve genelde kavgayı ben çıkarırım:/
0 oy
tarafından
Küslük mü 2 saniye ikimizde birbirimize bakıp kır kır gülüyoruz :) ama öyle çok ciddi birşey olsa affettirmek için yemege bile götürür önceden istediğim herşeyi alır. Suçluysam özür dilerim 
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Aynı anda adım atıoz:))) 
0 oy
tarafından
Suçlu da olsam on dakika sonra o özür diler sirnasir sonra üstüne bide Trio yer :D
0 oy
(2,028 puan) tarafından

küslüğümüz  taş çatlasa 2 saat anca sürer  

Kim hatalıysa o özür  diler:angel:

0 oy
(358 puan) tarafından
Kolay kolay küs kalmayiz genelde o diler  mecbur yoksa  tribimi ceker durur
0 oy
(4,403 puan) tarafından
valla kuzum ilk zamanlar hep ben gidiyordum alttan alıp özür diliyordum baktım adam hiç haksızlığını kabul etmiyor birgün bir küstüm 5 gün bırak konusmayı karşılaşmadık bile aynı evin içinde yaptığım yemeği bile yemez küsünce hiçbir şekilde adım atmadım gitmedim yemek yapmadım odamdan çıkmadım 5 gün sonra geldi bahane bularak artıl kolay kolay küsmeye cesaret edemez=)) demekki biraz sabretmek lazımmıs 
(1,037 puan) tarafından
Bende ole hep ben dilerim kendi dilemez gunlerce konusmayım yine gelmez
(4,403 puan) tarafından
valla canım benim ki tam bir akrep inat doğmus anasından
ama kusura bakmasınlar valla 5 gün durduk hiç yüzüne bile bakmadım şimdi ceaaret edemiyor sende sabret biraz zor ama
0 oy
tarafından
Cok uzatir ben dilerom koni kapanir cok burnunu surtersem gece uyuyormus gibi yapar sarilir barismis oluruz
0 oy
(924 puan) tarafından
Genelde birbirimize bakınca gulesimiz geliyo ama özür dilenecekse o diliyo genelde 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Küs kalamayız şakaya vururuz öyle ciddi bişeyimiz de yok elhamdülillah, ama genelde o beni kızdırdığı için özür diler 
0 oy
tarafından
Hiç dikkat etmiyorum kim diledi diye. 

İlgili sorular

0 oy
42 cevap 1,085 göst.
13 Nisan 2021 Diğer kategorisinde H..A .V.V.A.M (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,147 göst.
12 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Umudum23 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 497 göst.