0 oy
1,094 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
Sizmi konuşmaya çalışırsınız yoksa eşiniz ben konuşmasam eşim konuşmaz çok kinci  ):

42 Cevaplar

+1 oy
(4,061 puan) tarafından
Gün mü kız 10 dakika klsak ne mutlu hemen gelir güldürmek için uğraşır özür diler öper koklar bazem kapıyı kitleri kızımı görecem senin için gelmedim der açtım an sarılır öper koklar falann yani kuş kalamayız ben kinci ama eşime dayanamam 
(1,633 puan) tarafından
Ayy eşin çok iyi cnm kıymetini bil valla :)
(4,061 puan) tarafından
Esımın hakkını yiyemem Valla Allah var birtabedir o yoktan var eder mutlu olayım diye ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aynı dakika küsüp aynı dakikada barisiyoz öyle gicgz biz:)))
(1,633 puan) tarafından
Çok güzel ya
tarafından
Yok ya ablam çok dalga geçer DYO  o zaman neye kavga edyonuzz:))
(1,633 puan) tarafından
Kız vallah kimseyi takma eniyi kusmemek
tarafından
Aynn  cnm :))
0 oy
(1,301 puan) tarafından
En uzun bir hafta o çok çırpınır konuşmak için ama ben iplemem kalp kırmak kolay olabilir ama toparlaması maalesef zaman alir
(1,633 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından

Bizim de tam tersi eşim asla kinci değildir ben biraz asi olduğum için eşim sürekli adım atar o yüzden biz de sıkıntı yok gönlünü hemen alır haklı yada haksız :)

(1,633 puan) tarafından
Ohhh çok güzel ben yaa ):
0 oy
(386 puan) tarafından
Hiç küsmeyiz kavgadan hemen sonra normal konuşmaya devam 
(1,633 puan) tarafından
Çok güzel valla en iyisi cnm
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ben çok kinciyim normalde ama konuşurum da. Eşimde kincidir oda konuşur. Biz pek kus kalamiyoruz genelde. Kimin sucuysa o harekete geçer önce :) yani bide biz kussekte konuşuyoruz yani tavırlı konuşuyoruz tavırlı sohbet ediyoruz.
(1,633 puan) tarafından
Kız süper valla :)
(146 puan) tarafından
Ayni biz:)))
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Suç kimdeyse o sırnaşır :)

(1,633 puan) tarafından
Ahahh bu süper
0 oy
(321 puan) tarafından
Tartışılan konuya bağlı küslük süresi değişir. :) Hata kimsedeyse, o özür diler. 
(1,633 puan) tarafından
Tabi canım ama bazıları hattasi var es geciyor
(321 puan) tarafından
Çok kötü bir durum Allah yaşatmasın hatasını bilip es geçen insanları uzak tutsun
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Aslında sebebine bağlı çok şiddetli bisey olmadığı sürece ikimizde hemen barışırız yoksa ben konuşmam onu beklerim beklerimde o gelmez:D

(1,633 puan) tarafından
Kız çok güzel
0 oy
tarafından
Anlık oluyor tartisma bizde hemen barisiyoruz 
(1,633 puan) tarafından
Cnm en iyisi
tarafından
Hayatı kendime de eşime zehir  etmeye gerek yok sonuçta herşey geçici duzelmeyecek birşey yok
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Gün değil en fazla 1 saat
(1,633 puan) tarafından
Keşke bizdede olsa:)
0 oy
(2,366 puan) tarafından
esim konusur gıcık gıcık gelip espiri yapar 1gun bile küs kalmayz işe gider ya mesela haliyle bi gun gececek ya esime msjatsrm alttan almaz ama uzatmazda bi iki savunur snra esprşiyr döndürür gönlümü alır yani
(1,633 puan) tarafından
Eşin çok iyi
(2,366 puan) tarafından
yaa iyide beni sinir eder bazen patavtsz kırar sonra da gönül alır sennkiyle kac gun kalrsnzki
(1,633 puan) tarafından
Kız konuşmasam Bir aya kadar gider kinci benimki
(2,366 puan) tarafından
waa sen msjat üzülüyorum de büyük tartısmalarda mı kucuklerde mi böyle .. bak bugun Bebek dustu annemin yannda bagırdım esıme oda alttan aldı snra oda bagırdı bende annemin ysnnda bagırdın die muhattap olmuyorum suan tatlım ı yedim odama yattım oda gelmiş yanıma bu sene tatile gideblrz korona biterse turistte olmaz die he dedm bebe emzirme bahanesine .. gitmiş koltuk ortulerını yıkıo koltugu silmiş .. yani ama hala konıssasm glmıyor kackere dedm aıleler yannda bagırma die ona
0 oy
tarafından
Öyle küs kalacak şekilde tartişmamiz olmadı normal küslük bile saniye sinde hahara kikiri yaparız bisürü altını mı aldı götürdü kim benim yerimde olsaydı asla konuşmazdı aman boşver napacam küsecem yine aynı yastığa baş koyuyoruz geri istedim verirse verir vermezse canı sagolsun... 
(1,633 puan) tarafından
Helal cnm sana
tarafından
Rezil olsaydım ne huzurum kalırdı nede başka bişey ancak milletin agzına laf verirdim, evimdeki huzur gitmesin yeterki :)
0 oy
tarafından

Tartışsak bile küsmeyiz bana çok çocuksu geliyor :)

(1,633 puan) tarafından
Keşke herkes öyle olsa cnm
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Ben asla dayanamam ama dun aksam buyuk tartıştık o anki, ben onu kovdu derken, gitti kendisi...bugun alisveris yapip geri dondu :))) genelde ben atarim ilk adimlari ama bu sefer cok yuz vermedim :)
(1,633 puan) tarafından
Bede senin gibi cnm ):
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Ben hakliysam cok uzatirim ooo herseyi burnundan getiririm , ama esim hakliysa o uzatmaz pek bi soze tav olur garibim , ben cekilmezim bazen bakma iste :) 
(1,633 puan) tarafından
Ahah kız olsun kuskalmak iyi değil cnm
0 oy
tarafından

Eşim Trip atar bazen komigime gider ben aniden sesli gülerim oda güler ortam yumuşar :)

(1,633 puan) tarafından
Oy çok güzel cnm:)
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Yatakta ayaklarımız birbirine deyene kadar yani tartıştığımız günün gecesine kadar:D:D

(1,633 puan) tarafından
Ahahhh süpersin cnm :)
0 oy
(412 puan) tarafından
Keşke 1- 2 gün küs kalsbilsek en büyük Bi tartışmada bile asla küsüp tavır yapma şansım yok hemen gelir konuşur ben konuşmasam bu defa niye konuşmuyorum diye olay çıkar adamda küsme huyu hiç yok hiç
(1,633 puan) tarafından
Kız çok şanslısın valla daha ne istiyon vala küs kalmak çok kötü cnm
0 oy
(75 puan) tarafından
Vala ben küstüğüm zaman kocam hemen gurbeney Türkiye esrayi eroli onu söyliyr hemen guluyrm yani hani Esra erolin programında bi teyze vardı ya onu çekiyor bende dayanamiyrm
(1,633 puan) tarafından
Hahahhhh : )

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 663 göst.
11 Aralık 2020 Aile kategorisinde Gozdekumsal (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 496 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde Xanne (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 1,160 göst.
7 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nurgizem (274 puan) tarafından soruldu