0 oy
3,225 göst.
Diğer kategorisinde (502 puan) tarafından
Oksapar ve ecopirin kullaniyorum gebelikte 27. Haftamdayim bacaklarimda morarmalar olusmaya basladi. Sanki bi yere carpmis gibi. Boyle seyler yasayan var mi 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
İgne vurduğun yer morarır onun dişinda bi bilgim yok ya
(502 puan) tarafından
İgne vurdugum yerde oluyor da bu siralar varisim de cok var zaten o da temelli çoğaldı ve morluk da olusmaya basladi. Gece uyku uyutmuyor surekli hareket ettirmek istiyorum
-Reklam-
0 oy
(10,922 puan) tarafından
Zamanla top gibi bezelerde olacaktır alkol yada zeytin yağ ile oralara yavaş a masaj yapmanı tavsiye ederim. Kan sulandırıcı degil ama benimde iğneden mos mor olduydu 
(502 puan) tarafından
İgne yaptigim yerlerde degil de canim bacaklarimda olusuyor varislerim de var iyice cogaldi
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Bence bi doktora danışsan iyi olur ben 9 ay yaptım ama morarmam olmadı
(502 puan) tarafından
Varisin var mi canim? Benim bu ,2. Gebeligim ilkinde de olmuştu sanki ama emin de degilim
(3,213 puan) tarafından
Varisim yoktu pıhtılaşma probleminden dolayı oksapar kullandım.
0 oy
(4,477 puan) tarafından
kuzucum zaten kan sulandırıcı iğne olduğu için normal pamukla kolanya koy aynı yere vurma kan değerlerinde kontrol altında ise sıkıntı olmaz 
(502 puan) tarafından
Degerlerime en son kontrolde bakildi sadece b12 eksik dedi. Ben karnimdan yapıyorum kuzum ama bacaklarim morariyor
(4,477 puan) tarafından
kan sulandırıcı olduğu için genelde vucuudn değişik yerlerinde morarmalar olur
ufacık çarpma etkiside olabilir ınr pt değerin yükseliyorda olabilir canım sen doktora git kan değerlerine bakılsın tekrardan çok çabuk değişen değerdir ınr
(502 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim.. haftaya kontrolum var o zaman söyleyeceğim doktoruma
0 oy
tarafından
Ben hep karnimdan vurdum hiç morarmadi cnm 
(502 puan) tarafından
Ay ben karnimdan yapıyorum bacagim morariyor
tarafından
Doktora danis kuzum ya bende hiç öyle bir sorun oluşmadı
0 oy
(510 puan) tarafından
Vurduğun yeri baş parmak ve işaret parmağının arasında iyi sık bide damara gelmemesine dikkat et  sonrasında kolonyalı pamukla iyice bastır canım bebeğim 8 buçuk aylık o morluklar geçmedi hala duruyor 
(502 puan) tarafından
Ay brn karnimdan yapıyorum ama bacagim.morariyor
(510 puan) tarafından
Bacaklar  kollar benimde morarırdı hep hala da geçmedi yerleri belli mor mor beze beze oldular 36 ya kadar kullandım doğum sonrası da 40 gün kullandım ama bıkkınlık gelmişti artık yer bulamıyordum
0 oy
(980 puan) tarafından
Bende gebeliğimde kan sulandırıcı ilaç (Coraspin) kullanıyordum insülin iğnesi vurduğum yerler hep morarıyordu. Doktor kan sulandırıcı kullandığım için morardığını söylemişti ama istersen sen yine de bir doktoruna sor ne olur ne olmaz Allah korusun farklı bir şey olursa.
0 oy
tarafından
İğne kullanıyorum ama durduk yerde bi yerim morarmaz iğne vurduğum yer morarıyor 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 295 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Reyhan000 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
7 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
5 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehtap Bed (11 puan) tarafından soruldu

379,810 soru

11,369,328 cevap

34,852 kullanıcı

...