0 oy
132 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (11 puan) tarafından
Arkadaslar dört gün önce sezeryan dogum yaptım. Dr pıhtı atmaması için igne yazdığını söyledi.  Ben de sandım 1 tane 14 tane ve kendim yapmalıyım dün eşim yaptı kapattı bugün Ben denedim yapamadım. Acaba bu igne yi covid den dolayı herkese mi veriyorlar sorayım Bi dedim

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Banada verdi 2 sene once 10 tane vermisti en az 7 tane yap dedi  hastanede hemsire yapmisti yaaaa mosmor.etmisti kolumu ben cesaret edemedim yukarda oturan labaratuvarda calisiyor o yapti benimkini
(11 puan) tarafından
Demekki sizede gerekli görmüşler benim ilk sezeryanimda vermemişlerdi
tarafından
Yok kimi doktor veriyor kimisi vermiyor degisiyor doktoruna göre
-Reklam-
0 oy
(402 puan) tarafından
Canım önlem amaçlı veriliyor.bana hamilelik boyunca 9 ay artı sezeryan sonrası 3 ay dendi.çok acı verici.öncesinde göbeğine buz tut.etini sık.iğneyi geçir.sonra yavaşça ilacı yap.
(11 puan) tarafından
İlk sezeryanimda vermemişler şaşırdım bende üstelik aynı hastane. yapmamaya da cesaret edemiyorum.
0 oy
tarafından
Pıhtı atmaması için kesinlikle kullanman gerek benim haberim yoktu pıhtı attı 3 ay yerden kalkamadım şuan hamileyim 9 ay boyunca sabah akşam vuruyorum sende vur ilk doğumun normal mi oldu 
(11 puan) tarafından
Yok ilkide sezeryandi 4 yil önce ve aynı doktordu bakalım bugün yine eşim yaptı. Yaparım o zaman pıhtı nereye attı sizin ben tam anlamadım pıhtı atma olayını
0 oy
tarafından
Bende yeni sezeryan oldum. Hastanede 1 tane kan sulandirici vurdular. Doktor baska vermedi
(11 puan) tarafından
Çıkmadan önce yaptı ne için dedim hemşireye pıhtı atmaması için reçete ye yazdı Dr dedi 10 tane yazmış

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 61 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
7 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (315 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 421 göst.
5 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 3,225 göst.