0 oy
550 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar evlendikten kac yıl sonra koltuklarinizi değiştirir siniz sıkıldınız diye yada artik sevmiyorsunuz diye degistirir mısınız hemen beya başka mobilya mutfak masa sandelyesi örnegin küçük şeylerde olabiiir 

29 Cevaplar

+1 oy
(15,597 puan) tarafından

Her sıkılıp sevmediğimden evin eşyalarını değiştirsem adam iflas da eder beni boşar da.:D 

tarafından
Haklisiniz tabikide ben evleneli 3 yıl olcak pembe yaptım salonumu okadar pişmanım ki şimdiki aklım olsa krem gri tonlarında yapardım oyuzden değiştirmek istiyorum da merak ettim canım. Ondan eşimde erken daha diyo haklı olarak tabi
(15,597 puan) tarafından
4 senedir aynı değişmedim ev kira ilerde evim olsa veririm 2. El satarım yenisini alırim belki
(2,257 puan) tarafından
Dimi amaaa:)))))
-Reklam-
0 oy
(462 puan) tarafından
Iki yasinda oğlum var biride yolda anca onları okul çağına getiresiye kadar alamam şimdiden hepsini oğlum halletti  alınsa alınıyr ama arkadan bidaha yetişiyor  
tarafından
Haklisiniz sizde tâbi canım
0 oy
tarafından
Tamamen maddi durumla alakalı bişey imkanı olan değiştirir tabiki 
0 oy
(924 puan) tarafından
İhtiyaç duyana kadarr kullanırım
0 oy
(5,684 puan) tarafından
Durumum olsa degişridim valla 3 kere taşındık mahvoldu eşyalarım ve begenmiyorun hiç birini 
0 oy
tarafından
Asiiri sklgan  biryim ve 1 bafta dahi olmadan sklyom  herseyden :) elimde olsa mobilyaciyla  evlenrdm
tarafından
Asadafadafaf :D
0 oy
(2,127 puan) tarafından
3 yıl oldu evleneli L koltugum kotu oldu kızım 2 yasına gircek digeride yolda gittigi yere kadar kullancam canım hem bebelerde biraz daha büyür diger aldıgım temiz saglam durur
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Hic istedigin, gibi, alamadım, istemem yetmiyor malesef Baska sının, koltugunu kullanıyorum ama olsun bunada sükür
0 oy
(660 puan) tarafından
Yatak odamdan memnunum ama oturma odami dgştirmek istiyorum o da maddiyata bakiyo
0 oy
(176 puan) tarafından
Durumum olunca hemen degistiricem iki bucuk yillik evliyim ama icime sinmedi bazi esyalarim kacarak evlendik cunku uygun olanlari aldim tek bi yerden aldim secenek yoktu fazla begendiklerimde pahaliydi. Esim imam olcak Rabbim izin verirse o zaman insaAllah duzene girince her seyimi yavas yavas yenilicem
0 oy
tarafından
Hayir degistirmem ne zaman eskidi kirildi oyle alirim
0 oy
tarafından
1 sene sonra değiştim yenisini aldık 
0 oy
tarafından
Anca eskir kırılır fln öyle çünkü maddiyat izin vermiyor malesef ☺️
0 oy
(3,136 puan) tarafından
İmkanım olsaydı değiştirirdim ama öyle bi imkanım şu an yok :) 
0 oy
tarafından
8 yıllık evliyim 5 yılda değiştirdik eşim beğenmedi seneye yine değiscek bu defa güzel olur rahat olur inşallah 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Belki oğlanın sünnet düğününde tabi hastalik gecerse
0 oy
(16,489 puan) tarafından
2 yıldır evliyim daha değişmedim:) 
0 oy
tarafından
Eskimedigi surece degistirmem isterse 20 yil gecsin yazik gunah sıkıldım diye esya mi degistirilir
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Eskimediği sürece değiştirmem
0 oy
(14,017 puan) tarafından
Sıkılınca değiştirmem israf bana göre kullanılmayacak duruma gelir anca öyle 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 655 göst.
28 Ekim 2019 Diğer kategorisinde Deniz ❤ (310 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 129 göst.