0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (1,077 puan) tarafından
Kızlar kızım 10 günü geçti çok huzursuzlaştı, 5. Aya girdik gireli kabus gibi geçiyor bugün tam 5buçuk aylık. Diş diyoruz doktorumuza götürüyoruz diş henüz yok diyor. Atak desem evet atak haftasında ama yani bebeğinin atak haftasını fark etmeden yaşayan çok insan var biz hepsini yaşadık ama en ağırı bu sanırım. Çünkü ne yapsam mutlu edemiyorum. Önceden denediğim mutlu olduğu şeylerde işe yaramıyor. Gittikçe düzelecek diye beklerken şu an resmen çocuğumu tanıyamıyorum. Zaten sakin bir bebek değildi hep mızmızlığa daha yatkındı ama bu kadar da asla değildi yani. Ne yapacağımı şaşırdım kizlar düzeliyor mu bu durum yaşayan var mı :(

6 Cevaplar

0 oy
(119,287 puan) tarafından
yook bacım en agırı9.aydaki atagı
(1,077 puan) tarafından
Ay delirmeye ramak kaldı zaten kolik bebekti o geçti rahata erdil derken 5. Aya firmamızla delirmemiz bir oldu :/
-Reklam-
0 oy
(290 puan) tarafından
Cnm bu bebeklerin ne zaman ne yapacağı belli olmuyor ki durduk yerede böyle yapabiliyorlar yani illa bi sebebi olacak diye bisey yok ki kuzum
(1,077 puan) tarafından
Ay bende ne bileyim tecrübesizlik pimpiriklik sabahtan beri ağlamanın verdiği baş ağrısı. Artık bir şeyi mi var diye düşünüyorum :(
(290 puan) tarafından
Sen ne kadar sakin olursan gerilemezsen oda aynı senin gibi sakinlesecwk cnm bebekler hissediyor sen sıkılıp gerildikçe daha kötü oluyorlar
(1,077 puan) tarafından
Kuzum onu da deniyorum hep sakin kalamıyor ama insan bir yerden sonra neyi var diye geriliyorum. :(
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Valla canım bebeğin 6 aylık olacak mis örümceğe bildirmeyi düşünürsen örümceğe at oyalasın ben kızımı ozaman lar öyle durdurdum
(1,077 puan) tarafından
Canim hoppalası var dotkor binebilir dedi ama yinede mız mız eskiden sevdiği şeylwrdeyken daha mutlu olurdu  :(
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Daha dur bu iyi gunlerin 1 yaşında ne yapıcaksın acaba biz şaşırarak izliyorduk gerçekten bu bizim çocuğumuzmu diye
(1,077 puan) tarafından
Yanı açıkçası bunlar iyi günler demeniz pek mutlu etmedi beni. Kolik bir bebeğim vardı zaten 3 ay çok çektim. 1 yaşında da az çok tahmin edebiliyorum ama en azından yürümesi sürekli bana yapışık olmaması bile bir nimet benim için. Bilmiyorum ama çevremde herkes büyüdükçe bir şeylerin daha rahat olduğunu söylüyor.
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Büyüdükçe düzelir diyoruz 8 aylık oldu hersey gittikçe daha zor olmaya başladı oyyyy 
(1,077 puan) tarafından
Ah ah 1 yaş hedef :(
(14,030 puan) tarafından
Gerçekten iple çekiyorum gerçekten yemesi İçmesi uyuması kucak istemesi Allahımmm hepimize yardım etsin
(1,077 puan) tarafından
Amin :(
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Yok canim benimki zaten agzimdan burnumdan getiriodu koliklogi reflusu uykusu simdi 6aylik daha beter oldu kac aydir boyle agzima tukuruor agzima gece saat basi yarim.saat 15 dakkaya bir kalkior gunduz uyumuor resmen beni yere koyma hicbir sey yapma benle ilgilen ilgileniorum oynatmaya calisiorum.hala mizmiz hala mizmiz tuvalete gidiorum onuda goturuorum isimi haledene kdr aglior babasi evdeyse gayet iyi sarmior bana babasi yoksa varya bana ne edecegini sasirior
(1,077 puan) tarafından
Ay cidden çok zor ya, umarım tez zamanda düzelirler :(
(5,913 puan) tarafından
Umarim canim umarim hergun parol icip ustune kahve iciorum o bile fayda etmior artik
(1,077 puan) tarafından
Umut bile yok artık içimde sendede yok muhtemelen

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 317 göst.
0 oy
3 cevap 65 göst.
29 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
0 oy
6 cevap 120 göst.