0 oy
450 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar merak ettim hiç Instagram da çekiliş kazanan var mı çağrı Taner vs çekilişleri

16 Cevaplar

0 oy
(1,077 puan) tarafından
Nerde o şanssss
tarafından
Aynen bende de hiç şans yok
-Reklam-
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Keşke bizde o sans yok kardeş 
tarafından
Ahahah bende de yok ama yine de katılıyorum bı çağrı tanere katılıyorum ama 100tl bile çıkmadı
(1,584 puan) tarafından
Ne 100 tl si katılmıyorum bile ben çıkmayacağı için
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Kazanmıyorum ama çağrı tanere devammm :)))
tarafından
Ay bende çok katılıyorum çok sağlam hediyeler veriyo ama 100 TL bile kazanmadim
(1,718 puan) tarafından
Bende vala ya hepsine değil de büyük çekilişe katılıyom genel de
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yok ben muazzez ersoy kutsi sertab etener demet akalın konser biletleri kazanmıştım :D 
tarafından
Ooo o da hiç fena değil valla gayet güzel :d
0 oy
(177 puan) tarafından
Onu bilmiyorum da gercekten herseye etiketlenmekten nefret ettim...
tarafından
Çağrı Taner de etiket yok ya profilde soru paylaşıyo ona cevap verip istediği kişileri takip ediyorsun bı dünya hediye veriyo aslı varsa tabi
(177 puan) tarafından
Onu bilmiyorum canım da Bi ünlü diyelim çekiliş yapıyor hemen bildirimler gelmeye başlıyor. Nefret ettim artık her çekilişte ekliyorlar.
tarafından
Onu kapatabilirsin sanırım canım ya oyle olunca etiket yapamazlar yoruma
0 oy
(48,667 puan) tarafından
kitap kazandim bir kez
tarafından
Bende hiç bı şey kazanmadim ama umudumu da kaybetmedim :D
(48,667 puan) tarafından
☺️ kizima kitap cikti iki tane yine onun icin iki uc sayfada arada katılıyorum yoksa sıkılıyorum ben Instagram dan
0 oy
(660 puan) tarafından
Yok ya kc tane çekilislere girdim kac sayfada 100 tl yi birak 1 kuruş bile çıkmadi gunahlari boyunlarina ama bi dumen var bence pek inanmamaya basladim
tarafından
16 milyon takipçisi var canım en az 10 milyon insan katılsa şans düşüyo tabi iyice
(660 puan) tarafından
Yok kız çagriya 1 kere katildim ondan şans çıkmaz zaten  hani varya fenomenler falan
0 oy
(70 puan) tarafından
Ben değilde kardeşim cagiri tanerden telefon kazanmıştı güya vermediler 
tarafından
Aaa cidden mi niye veremediler
(70 puan) tarafından
Redmi niye 9 kazanmıştı dediler yanlış görmüşsün redmi 8 sonra dediler telefonun piyasası 1 buçuk biz 1 e alıyoruz ama değil 2 bin telefonu istersen geç gelir 6 ay sürer biz telefonu 1 TL ye alıyoruz sana da 1 gönderelim kardeşim de kabul etti 1 TL gönderdiler adamlar işte nerden koparsam kardır diye böyle yaptilar
tarafından
1000 TL mi gönderdiler canım
(70 puan) tarafından
Evet 1000 tl
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Hiç. Katılmadım çıkmıo zaten 
0 oy
(2,447 puan) tarafından

Benim arkadaşımın kardeşine audi çıktı ama 18 yaş altı olduğu için burs ve telefon verdiler :D

0 oy
(537 puan) tarafından
Bn kazandım canmm
tarafından
Hangisinden canım
tarafından
Ay bakiyim bende canim ne güzel :)
(537 puan) tarafından
Evet bn şok olmuştum hayatımdaki bütün şansı burda kullandım galiba bidaha da bişey çıkmadı hala katılıyorum ama çıkmıyor ..O zaman 3 aylık hamileydim dedim bebeğim şansına rızkiyla geldi kuzum bnm..
0 oy
tarafından
Maalesef o sans bende yok çok çekilişe katıldım ama bir tanesi bile çıkmadı 
0 oy
tarafından

Seneler önce bir kere flormardan makyaj paketi kazanmıştım bi tek o . zirvede biraktim dahada birşey cikmiyor ama hala devam denemeye  :D

0 oy
(1,465 puan) tarafından
Kackere girdim bişey çıkmıyor daha pes ettim kendim kendime hediye alıyorum   artık:)
0 oy
(894 puan) tarafından
Ben de bu sayfaların hediye verme olayını anlamıyorum. Takipçisi çok olan sayfaları bulup sponsor mu oluyor markalar bunlarda o markaların ürünlerini mi hediye veriyor 
tarafından
Aynen canım o sponsorları takip ediyorsun takip edince çekilişe katılmış oluyosun her hafta oluyo çekiliş
(894 puan) tarafından
Katılmak için değil canım. Hediye veren sayfaları kasdediyorum ben sen değilde onlar nasıl veriyor bu değirmenin suyu nasıl dönüyor onu merak ediyorum.
0 oy
(966 puan) tarafından

image

ben bunu kazandım gümüş samdanlik 3 yıl olcak nerdeyse kazanali hala kullanmadım tabi fırsat olmadı 
tarafından
Çok güzelmiş ama modeli normalde alsan epey pahalıdır
(966 puan) tarafından
Evet internet fiyatı 350 - 400 arası pahalı bisey

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 82 göst.
1 Şubat 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,713 puan) tarafından soruldu
0 oy