0 oy
1,126 göst.
Diğer kategorisinde (163 puan) tarafından

Ben 4 bim gezdim  eletirikli göğüs pompası bulamadım tam umudumu kestim derken 5 inci bim de buldum çokta güzel çekiyor kiwi marka ve mesleğime patik aldım oyun halısı da bulamadım

image

23 Cevaplar

0 oy
(2,127 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım gardıropsda ben aynı oyun halısını satıyorum tertemiz düşünürsen eger
(163 puan) tarafından
Kız o uygulamayi kulanmiyorum
(163 puan) tarafından
Özelden resim ata bilirmisin hangi şehir bide
(2,127 puan) tarafından
Ha anladım canım bende kızıma almıştım öylece duruyo hic kullanmadı bende satıyom iste
(163 puan) tarafından
Hangi şehir canım almak istiyorum
-Reklam-
0 oy
(782 puan) tarafından
Cok istemistim gitmeyi ama butcemiz yeterli olmadigi icin gidemedim gule gule kullan canım 
(163 puan) tarafından
Çok sağol Gülüm bu durumda inan kimsenin bütçesi yeterli değil neler neler almak isterdim ama işte sağlık olsun yeter
(782 puan) tarafından
Aynen ben biraz e bebekten aldım biseyler indirimden yani bebege biraz ayirmistim onunla aldim arabanin masraflari oldu biraz oyuzden maaş erken bitti
0 oy
tarafından
Ama ben yerim o ayakları
(163 puan) tarafından
Sende oğlum gibi yaptın 6 yaşında oğlum var gidip gelip iyecem etini kemiğini ayağını diyor ısıtmaya bile çalıştı zor vaz geçirdim
tarafından
Haahaa Allah bağışlasın canım
0 oy
(3,794 puan) tarafından

Bende bi cok seyi bulamadim. Silip supurmusler . :ermm:

(163 puan) tarafından
Hiç deme ya
0 oy
(402 puan) tarafından
Kızıma külotlu çorap ve 2 pijama aldım eve de borcam aldım bayadir istiyordum almayı sonunda bugüne denk geldi
(163 puan) tarafından
Sağlık la giysin kuzucuk
0 oy
tarafından

Koronadan dolayı gidemedim :) çünkü çok kalabalık oluyor hamileyim ve bebeğim de var 11 aylık korkudan kapıdan dışarıya çıkamıyorum. 

(163 puan) tarafından
Sat 2 de gitim karabalık değildi ama çoğu ürün bitmişti
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Sadece albüm :D

image

(163 puan) tarafından
Güle güle kullan
0 oy
tarafından

Ay hicbirsey alamadim .  esimle gittik acayip kalabalikti . reyonda ben kadinlardan kaciyorum kadinlar tepeme tepeme cikiyor eşimde kizdi üç kuruş ucuz olucak diye canindan kiymetlimi dedi başka yerden aliriz diyip cikardi valla beni :D

(163 puan) tarafından
Hangi şehir kız bizim burda karabalık değildi sat 2 de gittim her bime 1 göğüs pompası veriyolar diye ben 5 bim gezdim  yoksa çok karabalık değildi hatta 8 kişi vardık hemen hemen içerde akış veriş eden
tarafından
Bodrumdayim canim ben . doluydu maşallah bizim semtteki . kadinlardan ben kaciyorum onlar tepeme tepeme geliyor sinir oldu eşim  . hamileyim diye cok dikkat ediyoruz baska yerden aliriz üç kuruş fazla olsun dedi
0 oy
(135 puan) tarafından

image

uyku tulumu aldık 
(163 puan) tarafından
Güle güle kullan canım
(121 puan) tarafından
Canim uyku tulumu kalitelimi guzelmi kalinligi nasil
(135 puan) tarafından
Anneme aldırdık kuzum henüz elime geçmedi ama o kaliteli fiyatına göre dedi
(121 puan) tarafından
Gule gule musmutlu gunlerde kullanin canim :)
(135 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum
0 oy
(16,503 puan) tarafından

Bugn çoğu arkadaşı güzel şeyler almışlar 

Güle güle kullanın hepiniz <3

(163 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Eltimin çocuğuna aldım pijama takimi battaniye yelek. Çorap.fln

(163 puan) tarafından
Güle güle kullan sin kuzucuk
(27,348 puan) tarafından
Amin saglikla dünyaya gelsinde insAllah
0 oy
tarafından
Benim alacak bir şeyim yoktu gitmedim 
0 oy
(358 puan) tarafından
Coronadan dolayı gitmedim 
(163 puan) tarafından
Ahh bu Corona ahhh bitmedi gitti
0 oy
(376 puan) tarafından
Bende ikili cam biberon aldim ve patik ama oyun halisi cok istiyordum kalmamisti maalesef :)
(163 puan) tarafından
Bende bulamadım her bime 1 ürün geliyormuş güle güle kullansın kuzucuk
(376 puan) tarafından
Sagol canm seninkide güle güle giysin
0 oy
(870 puan) tarafından

Cam rende aldım

Albüm aldım 200 tane resim alıyor 
Bebek güvenlik ürünleri aldım
Mini blok ****** seti aldım
Yer karosu aldım
(163 puan) tarafından
Güle güle kullan sin kuzucuk
0 oy
tarafından
Bizde yürüme arkadaşı aldık bizim bim de 5 tane vardı oyun halısı saat 3 te gittim ben duruyordu 5ide 
(163 puan) tarafından
Güle güle kullanın canım
0 oy
tarafından
Valla bir birtanesine zor girdim korktum geri çıktım millet sosyal mesafeye hiç dikkat etmiyor
0 oy
(1,326 puan) tarafından

image

bnde bunlardan aldim canim. Sonra kske bi kova daha alsaydim dedim diger bime gidip son kaln tavsanli bi kapakli kova daha aldim. Cok tatlislar :). Gogus pompsini da hemen kaptim. Gorevliye sordum . geldi mi ona gore siraya gireyim dedim. Geldi kasada dedi. Hemen gozume kestirdim. Iyiki sormusum yoksa ben arayana kadar alirlardi :). Bbu kirli sepeti de alacaktim 4 tane gelmis 4 unue de bi kadin almis. Bidhaa da ugrasmadim ;)) zaten bunlar cok tuttu.neyse dedim. Goguz pmpaaisni bende eltimde denedim canim :) ben doguma 10 gun var. Vallaha cok cekti dedi. Kadini emzikli olmadigi halde nerdeyse sut gelecek ti dedi :D :D inşallah bnde memnun kalirim
(1,326 puan) tarafından
Oyle canim :) hersey bebekler iicn
(163 puan) tarafından
Komşumun kini  kulaniyodum ben lansinoh inanki bu ondan daha iyi
(1,326 puan) tarafından
Yaaaa gercekten mi canim.lansinoh en iyi marka olarak geciuo birde. Bnde lazim olursa onun manuelini alirim. Manuelde olsa iyi marka  olur diyordum. Sonra alayim dedim arastirdim iyi denmis hep ;).
(163 puan) tarafından
Canım lansinoh göğsümü yara yaptı hep ağrı sızı yapıyordu sagarken bebeğim 43 günlük sağıp biberonla veriyorum bu gayet güzel çekiyor masaj yapa yapa çekiyor iyikide 5 bim gezip bulmuşum aldigima değer
(1,326 puan) tarafından
Ne guzel canim. Güle güle kullan inşallah. Nasipse bizde 10 gun sonra kullnicaz inşallah kizimla :)
0 oy
(5,376 puan) tarafından
2 külotlu çorap bi de 3 lü normal çorap alfım oğluma çok aşırı kalabalıktı ya manyk millet annemde çift maske vardı hemen al çık dedim ben dışarı çıktım çocukla
0 oy
tarafından

image

Dedemizden harçlık alıp ikisinede almaya çalıştık bir şeyler. Çok zor herşey ateş pahası Rabbim herkese kolaylık versin.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 305 göst.
+1 oy
11 cevap 350 göst.
0 oy
20 cevap 515 göst.
0 oy
20 cevap 795 göst.
26 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Seda161616 (267 puan) tarafından soruldu

379,454 soru

11,359,179 cevap