+1 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar sevgililer gununuz nasil gecti kimler ne hediyeler aldi ?? Bakalimm varmii hediyesini bizimlee fotograflii payalasacakk 

11 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Kız sabahtan beri yeni duruldular dur canlandırma ortalığı . Hediyeyi alip paylaşan bi tarafta onlara inanmayanlar diger tarafta hediye alıp paylaşmaya korkanlar ortada onları izliyor
(1,777 puan) tarafından
Haahaha :D valla hediye atmadım gezdim eğlendim onu attım sadece kız, hediyede daha gelemedi kargo hala bekletiyor neden anlamadım yoğunluktan mı sipariş alındı diyor hala
tarafından
Fazlasıyla geç kaldın .ddd
tarafından
Ben alipta paylaşmaya korkanlardanım
(3,504 puan) tarafından
++ ay bu çok doğru çok güldüm bu yoruma :D
(7,447 puan) tarafından
Valla ben izliyorum paylaşma taraftarı değilim :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alanlar attı alamayanlar da orta yerinden çatlayıp zehrini kustu bacım:D 
tarafından
:-D sen alanlarinn arasindamsn almayanlarn arasinda mi :)
tarafından
Karşılıklı alan gillerdenim :)
(3,830 puan) tarafından
Gerçekten öyle ya bir kaç saattir girmiyordum. Ve okuduklarıma çok üzüldüm biz ne zaman bu kadar kötü olduk insanların mutluluğunu ne zaman böyle çekemeyecek duruma geldik. Bıraksınlar kim ne yapmak istiyorsa yapsın hediye paylaşan postları okuyunca çok mutlu oldum ne güzel ne mutlular diye geçirdim içimden. Ama bir de çekmeyip post açanları görünce bir o kadar da üzüldüm.
0 oy
(7,654 puan) tarafından

image

çekirdeğe devammm
tarafından
Ooohh afiyett olsun
tarafından
Sivilce yapmasn kanka :)
(7,654 puan) tarafından
Ergenlikte bile olmadi
tarafından
Bnmde laaa :) saçlarım ipek gbi kokum bebek gbi :)
(7,654 puan) tarafından
Bende vücutta direkt olarak yağ tutar:))
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bana En güzel hediye esim askom daha ne olsun :D 
tarafından
Tbikidee !! Oylee herkess icinnn amaaa hediyesii  o askin tacı  gibi oluyorr ;)
(22,070 puan) tarafından
:D anam o ünlemler ne Kizzz korktum
tarafından
Hahahahahaha:)))
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Midem kaldırmıyo artık bu vıcıklıgı:D bi an önce yarına geçelim :D 
tarafından
Hahaah
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Benımkı izmir bombası almıştı bana :D yedik olsun düşünmesi yeter kendimi avuturken ben ☺❤
tarafından
Hahah afiyet olsn cicim
0 oy
tarafından
Bugünün hicbirimizin Sandığı kadar masum güzel bir gün olmadığının ve dinimizde yeri olmadığının bilincinde olan biri olarak kutlama hediyelesme yapmadik anlik olarak soruyorsan sabah 6 da bi kalmışım tam maratondayim dogurmasam iyidir 
0 oy
tarafından
Aman çok saçma bir düzen var burda. Samimiyetsiz samimiyet var. Biri eşinin aldığını atıyor biri ondan görüp eşim bana birşey almadı diye post açıyor. Gerçekten bu internet insanları birbirine düşürüyor.

Mesela eşim bana hediye alır. Ama sevgililer gününde almaz ona saçma geliyor. Herneyse ben ona yinede alırım maksat değişiklik olsun fln diye. Ama bunu devlet meselesi haline getirmem. Herşey hediyeyle ölçülmuyorki. Kim bilir hediye gelenlerin icinde aldatilanda vardır dayak yiyen de vardır. Ama sosyal medyada herşey o kadar pozitif gözüküyorki sanıyoruz ki mutlar en mutlu bunlar hiç kavga etmez. kimsenin içini bilemeyiz. 

Biz kadınlar çok ince düşünüyoruz ama malesef erkekler bizim kadar ince düşünceli ve detaycı degil
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Biz hiç kutlamıyoruz sevgililer günü falan bize hergün sevgililer günü ama bugün koronayım zaten oturuyoruz öyle ayrı ayrı :(
0 oy
(119,280 puan) tarafından
sjsjsjs hediye deme lincciler is basinda

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 305 göst.
0 oy
16 cevap 326 göst.
0 oy
23 cevap 1,127 göst.
11 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Papatyaaaaa (163 puan) tarafından soruldu
0 oy