0 oy
573 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşiniz sizle yatmasa nasıl  davrsnirdiniz ona

18 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Çok memnun olurum vurur kafayı yatarım :D
(6,053 puan) tarafından
Hahahaha ☺☺☺
(660 puan) tarafından
Al benden de ya hep uykum var zaten +++
-Reklam-
+1 oy
(2,479 puan) tarafından
Şimdi burda herkes eşe sallar.

Ama neden yatmak istemiyor durduk yere mi?
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Beraber yiyp icmezdim yatmamak için iyi bir sebebi olmalı
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Valla ben.cocbumdan dolayı  ayri yatihoz  ama esim benle asla ayri yatmaz 
0 oy
(7 puan) tarafından
Konuşmazdm tirip atardım 
0 oy
tarafından
Önce sebebini sorarım tabikide
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Sebebi nedir diye sorarım ama ayrı yatmak kabul edilebilir bir şey değil elimden gelen bir şey olursa yaparım 
0 oy
(3,869 puan) tarafından
nedenine bagli aslinda 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
En başta üzülürdüm, ama sonra ben onsuz yatmaya alışınca yanıma gelirse aaaayni şeyi yapardım
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Döverim :).        
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Keyfî bilir.. çokta tin. Ben gelemem öyle şeye sebebini sorarim saçma birseyse hic uğraşamam kendi kaybeder.

0 oy
tarafından
Yatmaktan kastın uyumak mı eğer haklı sebebi varsa bir şey demem ama haklı bir sebep yoksa git boşanma davası aç o zaman derim
0 oy
(7,935 puan) tarafından
iğneyle korunduğum halde 2.çocuğa hamile kalmaktan korkuyorum,memnun olurdum,mutlu olurdum.
0 oy
(7,118 puan) tarafından

Ben git desem adam gitmez yanımdan:D ama bu dediğin için geçerli bir sebebi var mı ona bakarım. Yoksa oturur konusurum. Saçma bir sebepse bilemedim ne yaparım:D

0 oy
(4,067 puan) tarafından
Sebebi önemli 

Mesla hamilelk son haftalırm eşim gce olrda  çarparım dye korkuyo o yüzdn ayrı yatıyrz ortak aldığmz bi karr çnkü bi kre çarpmışlığı var :) 
0 oy
(48,731 puan) tarafından
ikidir yataga gel diye basina gidiyorum sizmis kalmis kalkamiyo bunun gibiyse sorun yok ☺️☺️ begenmeyip gelmiyosa kendimi cok kötü hissederdim
0 oy
tarafından
Ben bu konuda gurur yapmanın eşi uzaklaştırmaya sebep olduğunu düşünüyorum açıkçası yatak ayrıldıktan sonra aile ilişkisi toplanmıyo malesef. Benim eşim bi ara istemedi o başka odaya gitti gittim o odanın kaloriferini kapattım mecbur geldi yanıma üşüdüğü için ya da başka odaya gidince ben de gittim peşinden. Çocuk uyumuyo uykusuz kalıyo diye ayırmak istedi bu çocuğu ben tek başıma yapmadım mecbur uyanacak 
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Kış ayinda salonda yatiyorz ben bı koltukta eşim diğerinde 

Yaz ayindada kendi odamızda yatagmzda yatiyorz :). Ben istemiyorm aslinda beraber yatmayı sığmıyorz saniyorm eşim rahat etsin istiyorm o benim herşeyim onun rahatı benim rahatım 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 141 göst.
21 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 422 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
57 cevap 620 göst.
0 oy
19 cevap 535 göst.
30 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neslihan hepileri (220 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...