0 oy
1,096 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Eşimle cok sorunlarımız var. Bana cok baskı yapıyo pıskolojk olarak. bı tartısmak yasadgmzda sürekli haklıyım haklıyım dıye arkamda dolasıyo haklısın dıyorm hayır öle deme konuscaz dıyo konusyorz olup olmıcak bı laf kullanıyor kavga edıyorz sureklı böle nolur sus haklısın ben haksızm demem ragmen susmuyo.artk Allahm nolur susun dıye yorganın, altna gırıp alıyorm gelıyo basıma oturup ama sen sunu, dedn falan hıc susmuyo. yalan dolan vs hersey var. Bıde cok gamsız. Dogalgazı babam alıyo marketi ı babam yapıyo kalk dıyorm babam para vercek al gel kalkmıcam dıyo adam ayagmza kadar getıryo parayı cinsellik yok gelip eve yatıyor kalkıyo ıse gıdyo ne aksam yemegı ne kahvaltı hıc bısı yapmıyo. Dısarda yiyıp gelıyo artk bıktım bı evin ıcınde kendı basıma hayat surdurmekten herseyımı herkese anlatıyor. Hep benden bı sikayetci bu yapamadığı seylerı ustunu bastırmak ıcın Piskolojm cok bozuldu madem babam bakcak bana cocugma sen neden varsn dedm aldm cocugumu geldm babamn evıne pıskologa gıdyorm bıtmıs durmdaym onun ıcın herseyi yaptm ailesiyle sorn yasadı bn konustm

Ortak işe girdi parasını alamadı gıttım kadn basıma ben konustm herseyı sen yap sen gel sen konus yıldm bıktım artk kımse anlamıyo benı babamdan baska. Annem ıckısı yok kumarı yok daha ne ıstyon dıyo ama cok yoruldm. Sureklı aglıyo sımdı herkese eve donsun dıye ama yıne babam bakcak bana yıne ben tek yalnız olcam dinmek ıstemıyorm artk ya neler neler var yaptıgı yapılabilecek herseyı yaptı bana ama herkes barıs dıyo ıstemıyorm dedkce zorluyolar. Cıkmaza gırdım ıyıce kıme nasıl anlatcam bılmıyom annem ben cektm sende cek kafasında. Cok cok az bı kısmından bahsettim sizce ortada evlilik, varmı omur boyu böle bı insan cekılır mı napcam nereye yazcam bılmıyorm

23 Cevaplar

0 oy
(1,908 puan) tarafından
Annesi olmayın kocalarınızın. Senin eşin büyüyememiş hep arkasını toplamış birileri 
(60 puan) tarafından
Bu yorumunuzu cok mantıklı buldm beni cogu zaman annesı gıbı gordu zaten annesı olmadıgı ıcın yerine koydugnu dusnuyorm
(1,908 puan) tarafından
Sorumluluk almayı bilmiyo eşiniz kaç yaşındaydı ki?
(60 puan) tarafından
26 yasında bılmıyo hıc almadı
(1,908 puan) tarafından
Büyümesi lazım  ama bunu tek başına yapmalı biraz uzak durman onun faydasına olucaktır
-Reklam-
0 oy
tarafından
Annene tepkini koy net ve kararlı bir biçimde yoksa daha çok üzerine gelir ikna etmeye çalışır sakin ikna olma. Insanın hayatini zehir eden beyiyle birlikte olma en dogrusu
(60 puan) tarafından
Koyuyorum ıstemıyorm dıyorm az daha dusun, dıyo bayılıyo ayılıyo. O insanla boşanmak benm  için en hayırlısı olcak babam okuluna da devam ettiririm dıyo okuyp cocugma bakarm
tarafından
Ay ne güzel işte bırak annene cevap verme gerekirse yada sen karışma bu benim kararım ben yasicam de ıstemiyosan kadın sığınma evine giderim gene de eve dönmem tercih senin de
(60 puan) tarafından
Evet bıde bunu, denıyeym eve göndersene baska cözm Bulurm ıstemıyorm dedm ondan yollamıyo zaten  en iyisi babamı cekıp konusaym. Babam asaga evleri var oraya sokarm senı cocugna yasasın dıyo
tarafından
Aynn yap bencede annemin niyetini bilemem ama yanlış yapıyor farkında değil Benim annem yapsa şahsen konuşmam Çünkü ben karar vermişim sonuçta bu yolları dene
(60 puan) tarafından
Cok Tesekkur ederm az önce annemı de babamda oturtm konustm bıraz anladı gbı  ama yarn hersey olabılır
0 oy
(14,041 puan) tarafından
Sen boşan bacim bu adamdan hic bir şey olmaz 
(60 puan) tarafından
Boşanmalıym kesınlıkle yoksa ben bıtcem benn biterse cocugma bı faydam olmıcak ınsallah annemde anlar

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 268 göst.
0 oy
10 cevap 136 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Meryem255 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 373 göst.
23 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Beratcinar (2,495 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 495 göst.
19 Ocak 2019 Aile kategorisinde Sultan nur (110 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,752 cevap

35,002 kullanıcı

...