0 oy
348 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Nasilsiniz gececi hatunlar :)

13 Cevaplar

0 oy
(245 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Canım senin kullanıcı adın ne anlama geliyor :) gozume takıldıgı gibi nerden esiyorsa fairy bulasık deterjanı geliyor :) gecmiş olsun bu arada canm bende de birsey oldumu hep üst üste gelir 

tarafından
FAIRY TALE
Cizgi filmde görmüştüm
PERI MASALI  demekmis
Hosuma gitmisti oyle olsun dedimdi  :D
Herkes soruyo
(245 puan) tarafından
Valla aklıma fairy ve bulasık teli getiriyor sanki fairy ile bulasık telle diyor birileri :D ama anlamı guzelmis
tarafından
Hahahh dimi hic o yönden düşünmedim  :D
(48,695 puan) tarafından
☺️☺️☺️ değişik bakış açısı baska fary de var burda bazdn karistircak gibi oluyorum onun sonu han semranin tale.karismiyo☺️
tarafından
Yilbasinda degistirme gelirse degistircem.zaten daha egzentirik bisey olsun mesela piril olur desto filan   :-)))))) :-)))
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Valla benim bulasik makinam 1 ay oldu bozuk yatiyor elimde yikiyom .d   dünde elektrik süpürgem bozuldu duman cikti oda yatiyor napicaksak blmiyom valla 
tarafından
Kiz olunca üst uste geliyor ya  :/
Neyse saglik.olsun ne diyim
0 oy
tarafından
Allah hayirli sifalar versin esine . Allah sana da kolaylik versin . Bakara suresini ac okunsun evinde 
tarafından
Insallah canim sagol  ♡♡
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Kız okurken kalbime inecek gibi oldu:woot:

Allah yardimcin olsun 

Şimdi uyuycm bayyyuuuuu

tarafından
Dimi birde ben yasiyorum bunu  :Dd  saka gibi
Iyi geceler melike uyu sen  ♡
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bende kızımı sallıyorum 
tarafından
Cok teşekkür ederim  ♡
0 oy
tarafından
Kız benim bulaşık makinem 2 aydır bozuk bıktım eşimde yıkamaktan yaa

Geçmiş olsun sakin ol cannım herşey yoluna girer elbet 
tarafından
Insallah abla ya bunaldim artik
Neyse saglik olsun vardır bundada bi hayır sen nasilsin
tarafından
Senin adını gördüm iyi oldum kız :) ❣️
tarafından
Vaaayyyy  hahahh duygulandim  :D  dertlerimi unuttum bi an  :D
0 oy
(119,346 puan) tarafından
Gecmis olsun bacim bende gunde 2 kere aciyomdum camasir makinasinj benimkide tirtladi yaa bugun 1saat 20 dk yikiyca camasiri 3bucuk saatte yikadi 

Bu arada halen kuzey uyumadi 
tarafından
Aynen benimkilerde uyumadi direniyorlar  :D
Cok calistigi için oluyor dimi sevdos
(119,346 puan) tarafından
He bacim benim makinam 2 gun snr 1 senelik olcak ama gitti yaa esimede diyemedim kizcak kesin
tarafından
Seninki yeniymis benimki 9 senelik  :Dd
0 oy
tarafından
Tövbe  estağfurullah kız  bu ne bozulan bozulana  gecmis olsun canım asele de  hayırlı dişler olsun 
tarafından
Hic sorma kiz hep üst uste geldi  :D ne diyim vardir bundada bi hikmet
Cokk teşekkür ederiz teyzesi
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Bnmde süpürge bozuldu yetmedi bulaşıgım bozuldu korkudan tamircıde cagramıyz korona belası yuzunden
tarafından
Evet ya hep üst uste geliyor
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun Semoşum Allah şifa versin inşallah canım. Eşyalar içinde geçmiş olsun inşallah biran önce herşey düzelir yoluna girer bu zamanda da bozulan herşey masraf benimde geçen çamaşır makinam elbise yıkarken lastiğine sıkıştı nasıl olduysa kapak açılmadı servis geldi sadece kapağı açtı 65 lira aldı eşimde zor durumda Allahtan abim harçlık göndermişti bana ve çocuklara onunla yaptırdım kalan parada dedim kendime bişey aliyim kocam almıyor alamıyor ☺️(^o^)
tarafından
Iyi yaptin sibosum
Kiz gelince üst uste geliyor ya zaten gecim zorken birde boyle olunca neyse ne diyim vardir bundada bi hayır
Sen nasilsin napiyon canim
tarafından
Aynen öyle canım canınız sağ olsun yapacak bir şey yok. İyiyim bende napim kızım uyumuyor 13 buçuk aylık oldu hala sabaha kadar salla diyor bırakınca ağlıyor deli etti beni ☹️
tarafından
Ayni sibosum benimkilerde uyumuyor bi o yana bi bu yana dönüp duruyorlar  :)
Allah razi olsun canim bu arada
tarafından
Cümlemizden inşallah canım. Ah ah napcaz bu çocuklarda millet whatsap duruma kahvesini atıyor bu saatte kahve keyfi yapıyorum fln yazıyor düşünüyorum da bebek doğduğundan beri öyle akşam bir kahve keyfi yapamadım :/ inşallah hemen büyürler sağlıkla inşallah bizde Biraz rahat ederiz Amin(^o^)
tarafından
Aynen bende valla  :D
Aminn aminn elbet buyuyecekler kiz zaman cabuk geciyor o zaman da biz atariz diycem de ben kahve icemiyorum  ya hipertansiyonum var  ;D
0 oy
(7,935 puan) tarafından
eşim hafta sonu için köye gitti.Çeşitli sebeplerden ötürü gitmedim. Koridorda ankösörlü ışık var 1saat önce biz oturrma odasında olmamıza rağmen yandı ödüm koptu .Eşimin köyünü ve koronayı çıkaranı havaya uçurmak istiyorum.Yasak olmasa yömiyeye gider köye gitmezdi :(
tarafından
Herseyin hayirlisi be abla ben üzülmüyorum artik vardir bundada bi hikmet ne diyelim Allah büyük   ♡
(7,935 puan) tarafından
Aynen öyle Allah şifa versin eşine
tarafından
Amin Allah razi olsun
0 oy
(16,504 puan) tarafından
İyilik semroş sendne naber 
tarafından
Bende hersey bozuluyor selmos bende anlamadim   :)
Hepsi üst uste geldi ustute birde esim korona oldu  :/  Allahtan oyle cok kötü degil cok sukur  sen napiyon
(16,504 puan) tarafından
Anaaa çok geçmiş olsun canım
Durumu iyi ama dimi
tarafından
Evet iyi cok sukur ama piskolojik olarak çöktü  :(

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 289 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,307 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 453 göst.
25 Eylül 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,304 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 355 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,304 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 216 göst.
9 Nisan 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,304 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,615 cevap

34,884 kullanıcı

...