0 oy
556 göst.
Diğer kategorisinde (245 puan) tarafından
Ama 2 cocukla nasılll :(((

9 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Evden yap canim youtube sayfasi ac para kazan millet nasil kazaniyo valla
(22,070 puan) tarafından
Nebiliyim kiz vlog videolari izliyom ben millet nasil yapiosa hayret ediyom :D bende pek beceremem
(245 puan) tarafından
Valla ne wlogu kız lal olurum ben beceremem benlik degil o işler :D
(22,070 puan) tarafından
:D hahahah bendensin
(245 puan) tarafından
Hem neyin wlogunu cekecem milletin evi esyası guzel duzen var biz neyin wlogunu cekelım zavallı fukara ben :D
(22,070 puan) tarafından
Kiz deme öyle yaptigi yemegi ictigi kahvenin yapilişini cekip atanlar bile var sen biyerden başlarsan illaki sonu gelecektir karamsar olma kiz biyerden bi uctan basla guzel düşün guzel olsun
-Reklam-
0 oy
(590 puan) tarafından
Birakacak biri varsa her turlu her yerde calisabilirsin canim benim esimin isleri iyi gitsin bende internetten satis yapcam cevrrme akmasada damlar yani :)
(245 puan) tarafından
Ne iş yapacaksın canm internette ne satacaksın :)
(590 puan) tarafından
Replika bebek ayakkabi ve bebek cantasi mertere gidip alicam :)
(245 puan) tarafından
Canm aslında bende yapayım birseyler fena olmaz elbise alayım magazadan 50 tl ye 60 a satayım nette isteyen alır :) amannn ama bunun da degişimi oluyor iadesi oluyor olmaz kız hem kargo sorun püfffd iş bul bana derhall :D
(590 puan) tarafından
Canim gecen sahibindende cocuk alt esofmanlar 3 tl satiyordu toptanci al cevrende sat en baistinden corap sat cocuk terligi bunlari cevrende satsan biler yeter 3 tl aldigin pijamayi 10 liraya sat :) zaten ilk havale eft oluyor siparisin 15  uzeri olursa kapida odeme vs oluyor degisim iade yapmican oluo bitcek :) degisim isteyen olursada zaten kargo parasini o oducek daha ne diyim
(245 puan) tarafından
Haklısın canm bi yerden baslamak lazım zavllı kocamın geliri yetmiyor hergun ihtiyaclar oluyor adam kafayı yicek dusunmekten :)
0 oy
(814 puan) tarafından
Cnm ben grafikerim bebegim 9 aylik onstagramdan cocuk odasi cercebe satısı yapiyorum 2 aydir aipariste aliyorum cok sukur sende elini hatkin oldugu seylerden yapabilirsin 
(245 puan) tarafından
Canm kullanıcı adın  ne urunlerine bakmak isterim :)
(814 puan) tarafından
kadantasarim cnm :)
(814 puan) tarafından
Simdi herkez instagramdan satış yapuyor cnm sende yapabilirsin bitane musterim yastık isliyor ma degisik bir isleme tıği sokup çıkarıyorsun hatta benim ona yaptigim cerceve modelini ialemiati yastiga sayfa acicakti :)
(245 puan) tarafından
Canm baktım cok guzel seyler yapıyorsun nasıl yapıyorsun onları. Bide instagram da ürün satılıyor ya. Şu kargo işini nasıl yapıyorsunuz canm biraz bilgi verirmisin :)
(814 puan) tarafından
Tesekkur ederim cnm bilgisayardan yapiyorum cnm meslegim o zaten :) shopier uzerinden gonderim yapiyorum cnm bende 2 ay oldu baslayali ama cok sukur siparis almaya 2. Haftamda basladim
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Bi danışman olarak yardımcı oluyum sana öncelikle 

İşkur a başvuru yap girişimcilik belgesi al şuan kurslar ne kadar sürüyor bilmiyorum 

Sonra belgeni al bu belge senin iş imkanın bunu alıp kosgeb e başvuru yap aklında ne iş varsa onu yap dükkan aç tabi öncelikle ilk harcamayı sen yapıyorsun sonra en geç 6 ay içinde ödeme yapılıyor sana 

Şuan ki hibe desteği 50 TL canm değerlendir derim 
(2,678 puan) tarafından
Batmasın canm seninn 1 yıllık maaş kira sgk hepsi içinde ödeniyor zaten dükkan açmak için gerekli bir belge canm :)
Çocukları bırakacak yerin olursa harika bişey canm ben de aldım onu kenara para atmıştım yatırım için arabamız büyük bir kaza geçirdi oraya gitti yoksa bnde kozmetik mağazası açacaktım araştır canm girişimcilik belgesi diye kadınlara ve yeni girişimci lere destek bu
(245 puan) tarafından
Cok sagol canm ya valla cok hevesliyim calısmaya bu heves okuldayken olsaydı simdi doktor dum :)) canm mesela fikir verirmisin sen kozmetik acarsın ben ne acabilirim boyle elbise satacagim bi dukkan acabilirmiyim
(2,678 puan) tarafından
Elbette açabilirsin canm zaten ilk şart ürün satmak kosgeb senin pc ne kadar yazar kasa da kadar karşılıyor.. Ahh ahh şimdi ki aklım o yaşta olsaydı neler olurdu neler :))
(245 puan) tarafından
Aaa seni elimde tutmam lazım. Canm aklıma birsey takılırsa seni rahatsız edebilirmiyim :))) ?
 Cunku ben bunu bilmedigim icin birsey anlamadım pek ama anlamak icin baya arastırma yapacam.
(2,678 puan) tarafından
Elbette canm cevaplayacağım bişsy olursa neden olmasın :)
0 oy
(391 puan) tarafından
Ben bebeği yedi sene sonra yaptım isim gücüm olsun diye ve bir çocukta kalmayı düşünüyorum artık biraz zor senin inşallah başarırsın 
0 oy
tarafından
Ben elite global diye bir firmayla çalısıyorum Internet üzerinden canim. Arastır bi aklina yatarsa yazarsın bana 
0 oy
(3 puan) tarafından
Evden farmadiylede kazanabilrsin
0 oy
(4 puan) tarafından
Farmasiyle kazanmak istersen yardımcı olurum 
0 oy
(398 puan) tarafından
avrupa networking yapıyorum kazancı iyi millet iç çamaşırı illaki alıyor öyle düşün

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 252 göst.
20 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
0 oy
17 cevap 235 göst.
0 oy
5 cevap 137 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu

379,442 soru