0 oy
1,217 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından

Artık tövbe etmekten vs iyilik yapmaklan vs tedaviler ile olmuyor acaba hiç olmayacak mı maddi durumım kötü depresyonlardayom yaşım ilerliyor eşim desem o benden kötü ..

YÜCR RABBİM ARTIK BANA VE BENİM GİBİ BEBEK SAHİBİ OLANLARA NASİP ET.

sağlıklı hayırlı evlat istiyorum ama artık umudum bitti herhalde sabrım da kalmadı ...

SİZCE NELER YAPMALIYIM? BU KENDİME DUYGUSAL  PİSKOLOJİK BASKIMDAN:(

38 Cevaplar

0 oy
(76 puan) tarafından
Canım benim arkdasım 10 sene bekledı cok tedavı oldu tıp bebek tedavısı tutmadı umıdını yıtırmıstıkı ıkız oldugunu ogrendı suan 4aylkk rqbbım ınsallah sanada nasıp eder canımmbenım 
-Reklam-
0 oy
(17 puan) tarafından
Allahim en hayırlı zamanda sağlıklı sıhhatli Hayirli bir evlat nasip eder inşallah 
0 oy
(604 puan) tarafından
Arkadasimin annesi evlendikten 10 yil sonra hamile kalmis iki kizi olmus yani allah nasip edecekse bi sekilde oluyor. O arkadasiminda 3 yil sonra bebegi oldu bir suru tedavi gordu olmadi hic beklemedigi bi anda allah verdi ona bi bebek. Evet eminim cok zor bi durumdur ama dua etmekten baska ne gelir ki elden.. insallah rabbim sizede bi evlat verir tez vakitte 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ah canım 7 sene sonra evlat sahibi olan biri olarak seni o kadar iyi anlıyorum ki. Ne zaman ve nasıl oldu diye sorarsan benim bebeğim olmasa da olur acaba evlat edinme nasıl oluyor  diye kabul ettiğim ay hamile kaldım. İşin psikolojik boyutu o kadar fazla ki. Bana da derlerdi kafaya takma diye ama insan yaşarken bunu beceremiyor. Bence psikolojik destek alabilirsin hem biraz rahatlarsın da. 
0 oy
tarafından
Canım benim yaa inşallah Allah'ım en kısa zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip eder sana ve senin gibi insanlara
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Neden olmuyor peki sorun ney eşinde mi sende mi 
0 oy
(7,939 puan) tarafından
Rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar versin inşallah cnm teyzemin gelinde 11 yıl olmadı teyzemin 10 yıl olmadı nasip zamanı gelmemiş demek ki Allah sabır versin inşallah
0 oy
(115 puan) tarafından
Rabbim gönlünüze göre versin
0 oy
(119,226 puan) tarafından
Rabbim sana cifter cifter nasip etsin canim benim
0 oy
(94 puan) tarafından
Ne olursa olsun isyan etme Rabbim vermiyorsa bekletiyorsa mutlaka vardır Hayrı bende çok bekledim birinin hamile oldugunu duydugum da kıskançlık degil ama üzülüyodum yani benim niye yok olmuyor diye çok zor bir süreç Rabbim en kısa zaman da kucagını doldursun inşallah en kısa zamanda annelik duygusunu sende tadarsın sabırlı ol lütfen isyan etme
0 oy
tarafından
Arkadaşım var tam 20 yıl sonra aşılama ile doğmuş kendi 18 annesi 58 yaşın da
0 oy
(673 puan) tarafından
Allah olmayana iki tane versin insallah 

Arkadasima 

Halamin kizina 

Ablamin alt komsusuna 

Esimin amca ogluna 

Esimin arkadaslarina 

Sana 

Isteyen kimsenin kucagini bos birakma allahim
0 oy
(373 puan) tarafından
Canım rabbim en kısa zamanda bi evlat nasip etsin ama böyle isyankar olma tabikide durumun cok zor ama dua et birde cok isteyincede olmuyor gercekten ne zaman vazgeçersen rabbim o anda açtırıyor çiçeklerini rabbim sabır versin kucağınızı boş koymasın inşallah 
0 oy
(86 puan) tarafından
Abla ben de beş yıldır evliyim hiç korunmadhm hâlde 1 kez bile hamile kalamiyordum bnde senin gibiydim tam dedm tüp bebek yapcm diye o ay adet olmayı bekliyordum çünkü umudumu kesmiştim vede Allah'ın hikmeti âdet olmadım  Rabb'im bize bir umut verdi ve şuan üç aylık hamileyim rabbim kim evlat istiyorsa herkese nasıp etsin inşallah kimsenin kucağını boş bırakmasın umudunu kesme abla inan dua dan başka birşey gelmiyor insanın eline benim 9 yaşındaki erkek kardeşim sırf çocuğum olsun diye iki kere hatim indirdi annem kaç hatim kaç yaşın hiç sayisinj bile bilmiyorum ama çok şükür Rabbime Rabbimin hazinesi bol o yüzden sadecee dua et ablam
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Halamın gelininin tam 8 sene olmadı. Sebep de bulamadılar denemediğim tedavi falan kalmadı.. Bel açıklığı varsa bir belini çektir.. Baska sorunların varmı bilmiyorum.. Bebek olsun diye ilişkiye girme.. Sabret Rabbim kucagını boş bırakmasın. 8 senenin sonunda tam herşeyden vazgeçmişken halamın gelini hamile kaldı. Şimdi 3 ye de hamile. Kendiliğinden oldu. Brqz soya da çekermiş bu durumlar onun annesinin de aynı olmuş.. Tam kısır falan demeye basladı herkes bir de duyduk ki hamile.. Ama bir kırık çıkık uzmanına mutlaka git bel açıklığı varsa imkanı yok olmaz bebek. Onu çektirip hemen hamile kalanlar var. Birde eşine keçi boynuzu tozu al neguık gibi zaten sabah aksam sütüne kat içir.. Sprem leri yarı yarıya çoğaltır.. Allah kucagını boş bırakmasın. Boy boy evlatlar versin. İnşallah aminnn. 
0 oy
(671 puan) tarafından
Canım be im 3. Yıl sonra  37 yaşında doğal yokla oldu. Doktorlar aşılama yada tüp bebek dışında olmaz demişlerdi. Rabbim ne zaman vercegini bilir. İsyan etme bol bol dua et. İns tez zamanda seninde kucagin dolar. 
0 oy
(59 puan) tarafından
Rabbim geciktiriyorsa vardır bir bildiği belki de en beklenmedik anda kucağınıza alacaksınız ❤️ çocuk sahiplenmeyi düşünmediniz mi acaba ? 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 353 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,264 göst.
17 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 623 göst.
5 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,105 göst.
9 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Esmira2019 (13 puan) tarafından soruldu

379,039 soru

11,345,310 cevap

34,809 kullanıcı

...