0 oy
1,215 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından

Artık tövbe etmekten vs iyilik yapmaklan vs tedaviler ile olmuyor acaba hiç olmayacak mı maddi durumım kötü depresyonlardayom yaşım ilerliyor eşim desem o benden kötü ..

YÜCR RABBİM ARTIK BANA VE BENİM GİBİ BEBEK SAHİBİ OLANLARA NASİP ET.

sağlıklı hayırlı evlat istiyorum ama artık umudum bitti herhalde sabrım da kalmadı ...

SİZCE NELER YAPMALIYIM? BU KENDİME DUYGUSAL  PİSKOLOJİK BASKIMDAN:(

38 Cevaplar

0 oy
(69 puan) tarafından

En İyi Cevap
Allah hepinizden razı olsun dualarınız kabul vr makkbul olsun solun varolun!
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Rabbim yar yardimcin olsun canim 2 sene olmadi ne cektim rabbim sana sabir wersin tez zamanda kucagini hayirli saglikli bi sekilde doldursun ❤
0 oy
(12,504 puan) tarafından

Canım benim.. Rabbim gönlüne göre versin en kısa zamanda inşallah<3 

0 oy
(1,016 puan) tarafından
Canım benim ya, rabbim kucağını doldursun inşallah.. Doktor neden olmuyor diyor peki
0 oy
(164 puan) tarafından
Kendini uzme rabbim geciktiriyorsa guzellestiriyordur sen yine 5 sene omru boyunca hic olmayanlar var canim. Hepimiz zor gunlerdeyiz inan yiyecek ekmegi zor buluyoruz sadece sabir sukur et. Namaz kil rahatlarsin ferahlarsin :)
0 oy
(682 puan) tarafından
Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur bizde çok uğraştık olması için tedavi gördüm ve hamile kaldım tam herşey güzel gidiyor derken 2 buçuk aylıkken bebeğimin kalbi durdu herşey bitti Bi daha olmicak sandım çok ağladım ama sonra artık ilaçla değilde doğal şeylerle şansımı denemek istedim incir kürünü denedim ve denediğim ay hamile kaldım çok şükür şimdi kızım 45 günlük Rabbim sanada nasip eder inşallah 
0 oy
tarafından
Rabbim hakkında hayırlı ilan neyse onu nasip etsin canım. Allah kimisine verir imtihan eder kimisine vermez imtihan eder. Asla isyan etme demekki buda senin imtihanın. Dua et Allaha sigin verirse bir hayr vermezse bin hayr ara. Rabbim sağlıkla kucağını doldursun inşallah. Seninde benimde tüm isteyenlerinde 
0 oy
(598 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda nasip etsin inşallah canım sorun nedir 
0 oy
(530 puan) tarafından
Canım önce moralini yüksek tutman lazım stres te engel oluyor Rabbim tez zamanda kucağını doldursun sabır et inşallah olur 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kac yasindasiniz
0 oy
(39 puan) tarafından
Caksir suyunu araştır internette.  Ancak tüp bebeğin olur dedikleri kadin bile bu şu ile hamile kalmış bende kullanmaya başladın 1 haftadir
0 oy
(790 puan) tarafından
Canm adetinden hemen sonra 2 gunde 1 ilişkiye girin

Ilişki sırasinda belinin altinda yastik olsunn

Ilişkiden sonra kalkma en az 1 saat yat kimraşmadan hatta sabah yikan

Yikandiktan sonra namaz kil hayirli evlat iste

Ben oyle.hamile kaldim insallah sende kalirsin
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Doktora gittin mi peki cnm bisey dedi mi..ikinizde de bir sey yoksa psikolojik olarak olmuyo olabilir..biraz rahatlaman lazm bnce..bnm de bi arkadas vardi uzun yillar olmamisti doktor olmaz demis cnku..kac yil sonra kadin tabi artik olmuyo diye rahatladi pat diye bebekleri oldu..kismet yani sen Allah'tan hayırlisysa iste cnm vazgecme ama kendini de uzme kasma..
0 oy
(11,507 puan) tarafından

Rabbim gönlüne göre versin canım

0 oy
tarafından
Canım sabret inşallah Allah hayırlısıyla bi evlat nasip eder sana
0 oy
(27,305 puan) tarafından

Sabret sabrın sonu selamettir Rabbim gönlünden geçeni hakkında hayırlı eylesin

0 oy
(964 puan) tarafından
Rabbim isteyen herkese versin inşallah strese girme en büyük etkeni bu yada tıbbi olarak bi sorun mu var aşılama falan denediniz mi?
0 oy
tarafından
Ben evlendikten 3 yıl sonra Allah nasip etti benimde umudum bitmişti ama tam o zamanda hamile olduğumu öğrendim sabret dua et benim üstümde dede çok baskı vardı kayınvalidem artık oğlumu bırak git başkasıyla evlensin çocuğu olsun demeye başlamıştı Allah çok büyük 
0 oy
(2,597 puan) tarafından
Sabrett hic tedavisiz sekiz sene sonra annemin 4 çocuğu  oldu Rabbim herseyin en güzelini  bilendir ol der ve olur❤
0 oy
tarafından
Kac yaşındasın canım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 352 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,259 göst.
17 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Betül'ün Annesi‍‍ ❤ (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 619 göst.
5 Mart 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,102 göst.
9 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Esmira2019 (13 puan) tarafından soruldu

377,220 soru

11,288,916 cevap

34,697 kullanıcı

...