0 oy
399 göst.
Diğer kategorisinde (418 puan) tarafından

Kızlar ben bu saate kadar ne yapmadım diye başlıyım sabah kalktım kahvaltı hazırla kahvaltı yap sonra mutfağı topla sonra eşimle beraber evi dip köşe temizledik ev çiçek gibi oldu yeni halı aldık salon ara koridor ve mutfağa onları dün serecektik ama fırsat bulamadık bugün temizlik sonrası serdik aceleyle çubuk makarna yaptım yedik temizlikti yemekti bulaşıktı duş almaya fırsat  bulamamıştım şimdi buldum duştan sonra banyoyu temizliycem ve işim bitmiş olacak günüm böyle geçti :)

13 Cevaplar

+1 oy
(1,262 puan) tarafından

Yan gelip devirdim aman hergün hergün aynı işler :D

(418 puan) tarafından
Hiç sorma dön dolaş aynı işleri yapıyoruz hayatın kanununa bak :D
(1,262 puan) tarafından
Sıkıcı Bi hayat tarzımız var valla hergün kalk kahvaltı yap evi topla süpür sil 4 tane çocuk 2 si bebek  sürekli dagılıyor
tarafından
4 çocuk mu hey maşallah evde 4 tane cocuk düşünemiyorum aslaaa
(418 puan) tarafından
Oyy maşallah 4 çocuk mu korktum vallahi :D
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sabah kaktım pişi yaptım mutfak yağ içinde kaldı illa yedik sonra mutfağı topla ocagi yağ çözle sil yıka çamar yıkadım astım odaları topladım süpürdum eşimde çocuğa baktı o sırada sonra oğlumu ayağında salladı uyuttu kalkınca oğlumu banyo yaptık bırlıkte yemek yedirdik biz eşimle kurabiye poğaça kola yedik :))oğlumla eşim uyudu şimdi bende tv bakıyorum oğlum dizimde uyiyo tabi
(418 puan) tarafından
Bütün günün yoğun geçmiş ama olsun şimdi dinlen güzelce :)
tarafından
Aynen uyansınlar akşam yemeği yaparız evde olunca sürekli yemek derdi valla bütün günümüz biseyler yemekle geciyo:)))
+1 oy
(790 puan) tarafından

Sabah kocam kakhvalti hazrladi :)

Sonra ben evleri temizledim banyo wc yikadim supurdum sildim

Sonra ben markete gittim

Geldimki kocam tatli yapyo

Bende yemekleri yaptim.

Oyle yani

(418 puan) tarafından
Süper :)
+1 oy
(266 puan) tarafından
Sabah kahvaltısı yaptık evi temizledim bulaşıkları yıkadım WC yı banyo yıkadım çöpleri döktüm börek yaptım eşimle birlikte çayla yedik  kızım 2 aylık banyosunu yaptım kızım uyutum bizim ev sobalı sobayı yaktım ikinci kata oturuyorum gitim kömür odun çıkartın yukarıya eşime yamek yaptım kendime de makarna yapacam tabi önce çayımla sigaramı içecem sonra makarna yapacam şimdilik işim bitmiş gibi görünüyor
(418 puan) tarafından
Maşallah yapmadığın iş kalmamış :)
(266 puan) tarafından
Vala artık yoruldum
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Kahvaltıyı hazırladık ben kahvaltıyı hazırlarken eşim odaları havalandırdı kahvaltıyı yaptık ben mutfağı toplarken oda evi sildi süpürdü bende tozları aldım duşuna girdim kahvemizi içtik kızım uyuyunca hep bir uykuya yattık yeni uyandık akşam yemeği yapcam :D

(418 puan) tarafından
Oh maşallah kuzum ne güzel senin eşinde benim eşim gibi fedakar, yardım ediyor ne mutlu bize :) bende bi duş alıp çıkıcam sonra eşimle kahve keyfi yapıcaz inşallah :)
(3,276 puan) tarafından
Aynen şükürler olsun ki kızım erken uyandı eşim aldı karnını doyurdu altını falan değiştirdi sabah bende uyudum güzelce :D
0 oy
tarafından
Ay  ben topladım bi süpürüp silecem ınsallah kalksam bi
tarafından
Ay haklisin da benimkinin uyanmasını bekliyorum uyansın yemek yesin halledicem valla yatınca yatası geliyo insanin
(418 puan) tarafından
Kim uyuyor?
tarafından
Bebisim
(418 puan) tarafından
Ya yerim :)
tarafından
Aynen ya uyandı supurdum evi çok şükur:)
0 oy
(2,581 puan) tarafından
Eşim bugünde çalışıyor sabah kalktım kahvaltı hazırladım mutfağı topladım yatak odam çok dağılmıştı topladım kahve içtim bebege süt icirdim uyuttum şimdi kalkıp akşam yemeği yapacam
(2,581 puan) tarafından
Pilav ve guvec
(418 puan) tarafından
Eline sağlık şimdiden:)
(2,581 puan) tarafından
Teşekkürler canim sen ne yapacan yemek
(418 puan) tarafından
Biz bugün dip köşe temizliğe girdik yemek yapmaya fırsatım olmadı makarna yaptım yedik duştan sonra köfteli yoğurt çorbası yapıcam bugünlük böyle oldu yarın nasip olursa yaprak sarıcam biber dolması doldurucam
(2,581 puan) tarafından
Oh miss afiyet olsun ben cuma günü temizlik yaptim dip köşe 2 gündür üstten topluyorum sadece
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Eşim çalışıyo. Evi süpürdüm bebişime kahvaltı ve öğlen yemeği yedirdim  Tabi yemek yedirmek saatlerimi alıyo başka da bişe yok :) 
(418 puan) tarafından
Kaç aylık bebeğin? Vallah benim oğlum 7 yaşında hala saatlerce yemek yedirmekle uğraşıyorum işim çok çok zor canım
(5,323 puan) tarafından
13 buçuk aylık canım 15 gündür yürüyo sofrada durmuyo kaçıyo. Önüne yemek koyuyorum o döküp saçıyo ben o fırsatla yediriyorum yoksa agzını açmıyo aylardır böyle evimin halini Bi görsen
(418 puan) tarafından
Anlıyorum seni canım bebekli ev yapacak birşey yok
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Kahvaltı 

Dolma hazırlama 

Evi üstten temizleme :) 
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Eşim ve oğlum evi dağıttı ben topladım durdum :D
(418 puan) tarafından
Bizimkilerde tam tersi topluyor:D
0 oy
(3,527 puan) tarafından

Vallahi eşim gececiydi sabah 9da geldi kahvaltı yaptık mutfağı topladım evi topladım çamaşırları makinaya attım eşimle beraber vurdum kafayı yattım 1 saat oldu kalkalı güzel oldu :D

(418 puan) tarafından
Oh ne güzel ben uyumaya fırsat bulamıyorum
0 oy
tarafından
Ben hepsini yaptım tek başıma yemegimde hazır 

Şimdi yemek yiyip kalkıp yine mutfak toplanacak dön dolaş aynı seyker hep
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Yedik içtik çocuk ugraşıp uzanıyoruz:) 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 349 göst.