0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (476 puan) tarafından
Vallahi evi süpürdüm sildim toz aldım camları sildim banyo yıkadım halıların tozunu aldım dolabımı temizledim saat 7'den beri temizlik yapıyorum aynı zamanda çocuk uyanıyor çocukla uğraşıyorum onu yediriyorum onunla uğraşıyorum durmuyor zaten kucak kuşu olmuş vallahi temizlik bitti ama ben de bittim siz neler yaptınız bakalım maksat muhabbet ❤️❤️❤️

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben kaynanama geldim kahvaltıya keyfim yerinde:D kolay gelsin sana

(476 puan) tarafından
Saol bacım şükür bitti oturup bi keyif yapiyim.dedim bebek ağladı benim keyfimde anca bu kadar olur :D
(1,658 puan) tarafından
Halay mi çeksem ☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kolay gelsin canım benimki çoktan bitti minik kuşumun karnını doyurdum uyudu bende sobanın arkadasinda uzanıyorum öyle hava da buz gibi aşırı fırtına karla karışık yağmur var 
0 oy
tarafından
Eşim bir haftadır calismiyor biraz stresli pek temizleyemedim evi üstten bir Süpürge tuvalet banyo bulasik başka yok 
0 oy
(601 puan) tarafından
Maşallah ben daha yeni başlayacam darısı bana aminnnnnnn
0 oy
tarafından
Ben saat 12 de kalktım kızımla ve kahvaltı yaptık kahve içiyorum. Bugün temizlik yapmayı düşünmüyorum 
0 oy
(4,154 puan) tarafından

Kahvaltıya kaynanama geldim misafir var diye  götürdüm börekleri pizzaları valla gebelik şekeri var diye kaç zamandır yemiyordum bugün ye deyip durdular Allah sonumu hayır etsin :) eve de gidip yarın kendi misafirime hazırlık yapacağım 

0 oy
tarafından
Pazar günleri temizlik yapmıyorum kocişimle zaman geciriyorum ☺️ sadece mutfağı toparliyorum yediklerimizi kaldırıyorum hepsi bu
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Dışarı kahvaltıya gitmiştik az önce geldik oğlumu uyutucam uzanicam iş güç yok gitmeden supurmustum başkada bı iş yok
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Oy maşallah oyy ben daha yeni basladim sayılır bugün pazar ya çocuklar uyuysn diye ellemedi. 
0 oy
(416 puan) tarafından
Bugun çocukların banyosu dersleri çamaşır anca yaparım evi küçük süpürgeyle mutfak ve salonu supurdum kırıntı var diye yarın inceden sil süpür yaparım artik
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Ben daha bir yere elimi sürmedim 
0 oy
(119,210 puan) tarafından
gezdim geldim oturuyom
0 oy
(795 puan) tarafından
Vallahi benim de sabah 10 da basladim akşam 5 de bitti 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 666 göst.