0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (723 puan) tarafından
Kızlar esimin doğum gününe çok az kaldı ya ocakta ben hala bi fikir bulamadım yaa napmaliyim ne almaliyim hiç bilmiyom

6 Cevaplar

0 oy
(1,331 puan) tarafından
Canım bizim de Ocak 24 de evlilik yıldönümü muz var bnd eşime güzle bı atki aldım birde eldiven aldım param ona yetti erken vericem tabi kualnsin soğuk cnk motorla ise gidip geliyro yarın vericem bnd bziim flaş bellekte güzel bi videomuz var şarkılı onu acicam TV den birde yapabilirsen bı pasta Yapicam birde etrafı kalpli balon yapicam kızlarimida suslicem öyle baklm hayaller hayaller :D
(723 puan) tarafından
Bence en mantıklı hediyeyi almissin kuzum işine yarucsk bisi yani sonucta.yaparsin yaparsın inşallah:)
(1,331 puan) tarafından
Bende oyel dusundum okdr ona tembihledim al diye usuyosun diye ugrasmadi bnd markete gorudm aldım iyide oldu , inşallah bklm yapicam geçen sene kavga etmiştik okdr ugrasim çöp olmuştu bklm bu seneye
(723 puan) tarafından
Inşallah çok mutlu olur kuzum beğenir :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşin nelerden hoşlanır ona göre birşeyler yapmalısın yada almalısın 
tarafından
Ahaha nolsun takikiyom burda daha yeni öğlen yemeği yiyorum yazık bana
tarafından
Kiz sen yine iyisin biz daha kahvalti toplayali 1 saat oldu  :Dd
tarafından
Ammman benden beter durumdasın şuan sen :))
tarafından
Evet sorma ceylosum  :-)))
(723 puan) tarafından
Ona pek farketmiyo ya çok seçici değil hiçbişi yapmasam doğum günün kutlu olsun diyip sarılsam ona bile aşırı sevinir bisi beklemez ama ben yapmak istiyom
0 oy
(769 puan) tarafından

image

ccanm benm esimin dogum gunude bugun. Boyle bi pasta yaptim. 1 tane kazak ve 1 de cuzdan aldim. Isten gelmesini bekliyorum simdi :))
(769 puan) tarafından
Tesekkur ederm canm.
(1,523 puan) tarafından
Ay canm pasta efsane olmuş tarif verirmsn bnm esiminde 1 Ocak ne yapicam bilmiyorum
(769 puan) tarafından
Canm kek hazr pasta keki soktan aldiydm. Sute biraz nescafe dokup karstirip ilittm. Keki islattm onunla. Sonra cikolatali puding yapp surdum arasina. En son pasta kemasini yapip kapladm pastayi. Bimde faln satiln dikdortgen buono sutlu cikolatalr oluyo ya yarisni rendeledm canim. Yarisinida buz dolabi posetine koyup o posetide bi kabn icine koyup. Suyla kaynayan demligin ustune koyup benmari usulu erittim. Cikolata eriynce ucuna toplu igne ile deldm ve kenarlarina sıktim. Biraz pasta kremsndn ayrmstm onlada  sıkma torbasi ile uzerine sekl verdm. Em son rendeledigm cikolatalari ortasina koydm. Pasta hazrr
Umarim iyi anlatabilmisimdr
(723 puan) tarafından
Gayet iyi anlatmissn canım çok teşekkür ederim tarif için belki bende bu tarz bisi yapabilirim. Ben geçen yıl hazır kekten yapmıştım ama pastakremasiyla kapladiydim etrafını çok eridiydi etrafina bulasiyo nasıl bulaştırmadan yapiyosnz kuzum ya :)
(769 puan) tarafından
Canm bnm ev sogk hem. Boyle duzgn seklide kredi kartiyla verdm. Dumdz yapiyo
0 oy
(11,505 puan) tarafından

27 aralık eşiminde ben hediye olarak mont aldım. Birde masa hazırlıycam pasta falan balon aldım kurumuş gül aldım mum aldım böyle hazırlama yapabilirsin

(723 puan) tarafından
Walla onu  sevgiliykenden beri yapiyom çok sıktı artık ya biraz farklı şeyler yapmak istiyom ama evde de ne kadar farklı olur onu bilmiyom işte..
0 oy
(55 puan) tarafından
Kişiye özel cüzdan kemer kartlık setleri oluyor. Uzerine eşinin ismini yazdırıp hediye edebilirsin. Ben almıştım çok begenmişti. Hala da kullanır.
(723 puan) tarafından
Güzel fikirmiş aslında:)
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Güzel masa hazırlayabilirsin sevdiği şeyler yap bide 

Hedıye olarakda eksiği ne varsa 

Yada ne sevıosa alabılırsin 
(723 puan) tarafından
Tamam :)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 598 göst.
14 Aralık 2020 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 194 göst.
5 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 552 göst.
22 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Kuzunun annesi (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 327 göst.

381,603 soru

11,423,905 cevap

34,981 kullanıcı

...