0 oy
645 göst.
Diğer kategorisinde (13,732 puan) tarafından

Allah nasip eder de uyanirsak.

Yarın tüm gün temizlik beni bekliyo :ermm:

Yeni yeni el işi öğreniyorum.

Yemekten temizlikten vakit kalırsa yazma aldım da , YouTube'dan baka baka oya yaomaya çalışcam.

Oğlanı dışarı çıkarmam lazım az da olsa, çok sıkıldı evde.

Siz ne yapacaksınız?

Var mı plan?

24 Cevaplar

0 oy
(1,908 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kahvaltıı temizlik bide oğlumla extra ilgilenicem kabus gördü az önce korkuttu bizide zor sakinleşti
(13,732 puan) tarafından
Nas Felak oku yavrum bol bol.
Nazar ediyoruz çocukları ya
(1,908 puan) tarafından
Ay evet nazar etmiş de olabilirim burnuna takmıştım kafayı nasıl yerim diye  :)
-Reklam-
+1 oy
(27,557 puan) tarafından

Hele bı sabaha sağ salim çıkayım

Mirvee düşünürüm sonra
(13,732 puan) tarafından
Muhabbet olsun diye sordum mölüğköö :D
(27,557 puan) tarafından
İyi yaptın gariii
+1 oy
tarafından
Temizlik ama hiç içimden gelmiyor 
(13,732 puan) tarafından
Sil Süpür mü?
Detaylı mi
tarafından
Koltuk altları banyo tuvalet temizligi sil süpür toz al çamaşır yıka bak sayarken yoruldum
+1 oy
(992 puan) tarafından
Ayrıntılı ultrasojum var dua edin nolurr
(13,732 puan) tarafından
İnşallah tertemiz çıkar cnm
(992 puan) tarafından
Inşallah sagol kuzum
0 oy
(119,903 puan) tarafından
Markete gitcem snr bide turk marketine gitmem lazim anneme hedayelik bisi bakcam param yeterse snr yemek yaparim birdada takilirim
Elektrikli hersey ucuz simdi yilbasi zamani dahada dusuyo fiyatlar ama bu silex 200 250 arasi yaa bemdede 180 var bi bakcam silexde hoc indirim olmuyo 1 senedir takip ediyom zaten satan 3 dukkan var bakalim ins verirler
tarafından
Insallah he bak nasil.uygun yaaa internnet bakiyorum.en dusugu 750 dersin burda kuzenimde almanyada annesine elektronik ne vaarsa getirdi hamur yogurma makinesine kadar porselen kettle kadar neler  neler
tarafından
Merve ppstundan kovacak bizi
Dogrudur ama marka olanlar yilda 1 kez indirime giriyo ama bime falan gelen kiwi marka gibi olan benzeri seyler hep ucuz
tarafından
Hadi.insallah alabilirsin
0 oy
tarafından
İnşallah sağ kalırsam temizlik yapmam lazım erkenden gündüz misafirim var çünkü
(13,732 puan) tarafından
Kim gelecek yavru
tarafından
Kız kardeşim sağlık sorunları var hastane bize yakın o yüzden mecbur kalacak bende yatılı
0 oy
(14,021 puan) tarafından
Plansızım , günün nasil geçeceğini kızım belirliyor.  Hava güzel olursa parka gideriz , yemek temizlik derken gün bitiyor zaten.
(13,732 puan) tarafından
Bide kısacık oldu günler..
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Belosla yatcaz sadece eşim nöbetde olcak
(13,732 puan) tarafından
Özlemişim seni.
(6,202 puan) tarafından
Bebeğim bende baya girmedim buraya
0 oy
tarafından
Oglani disari cikarma disinda ki planlarımız ayni benimkide çıksa çıkar ama babamız on gün gidiyo malesf cikmamza izin vermez :(
(13,732 puan) tarafından
Kaoinn onunde de olsa hava aldır yavrum çocukların dengesi bozuldu evde ya
tarafından
Küçük bı yasinda eve salincak felan kurdum öyle idare ediyorum yinede vakit kalırsa hava iyi olursa çıkarız belki
0 oy
tarafından
Yarın orucluyum. Sabah ev işlerini yapıp yemek yapicam.iftardan sonra tekrar mutfak temizlenecek. Öyle klasik ev hanımı günlüğü ☺️☺️
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Valla bi haftadir temizlik yapamamaktan anam ağladı 4 çocuk gunler kisa . Camlari ballkonlari sildim pwrdeler yikadim her yere el attim . Yarın inşallah dinlencem artik. Gerci çocukları yedir icir topla yemek yap dwrken gene aksam olur
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Pazartesi günleri temizlik günüm temizlik ve yemek yapıcam inşallah ogluşum uslu durur bende hemen yaparım diye düşünüyorum
0 oy
tarafından
Allah izin verirse güzel bi planım var tabi otobüs kabul ederse inşallah eder sonun da sevinicek çocuklar var 
0 oy
tarafından
Hafta sonu iyi oturdum yemek de yapmadım hep pratik şeyler yedik temzlik vs de yapmadım yarın yoğun bir gün olacak :) 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Yarin esim evden calisyo bn de oglusumla evde oyun fln oynarim..bi ara yemek yapip mutfağı vi dip bucak silcem..bugn banyoya girdim hallettim..bi günde bitiremiyorum her seyi..cocuga tv acmiyorum cnku..oyuzden her gune bölüyorum bole:)
0 oy
tarafından
Evde oturucam temizligi uaptim yemeğim belli cocukla oynuycam camasir katliycam utu yapicam bide yemek tamam
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Hastaneye gtcem nst ye gircem :) sonra eve gelip aksmaa kadar dinlencem :)
0 oy
tarafından
Kahvaltiyla güne merhaba diyip öğlene kadar eba canlı ders yapacağınız aralarda otur kızım dinle öğretmenini mola oldu koştur diğer odayı süpür ders başladı sessiz sessiz diğer işlere devam .bebiş kucağımda ev turu akşam yemegi hazırlığı kızla etkinlik Allah'tan büyüdü kitap okuyoruz dinleniyorum o ara dinleniyorum. 
0 oy
tarafından

Mutfak dolabını ve buzdolabı iç dış silcem

Koltukları silcem tülleri yıkayıp takcam

Bu arada benim yaramazla uğraşcam

Yemek yapcam 

Çay faslıyla kapanış:D

0 oy
(255 puan) tarafından
4. Ay aşımız var onu olucaz allah nasip ederse sonra evdeyiz yine :(

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 252 göst.
12 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Elisaa d (1,631 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 972 göst.
22 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
9 Mart 2023 Diğer kategorisinde Es-Es (837 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 674 göst.

383,822 soru

11,484,752 cevap

35,111 kullanıcı

...