0 oy
670 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Ne diyorsunuz kizlar ya maşallah diyin küçük kıza 

Çok zorluyor bu fotoğraf <3

image

8 Cevaplar

+1 oy
(12,264 puan) tarafından

Vallahi birşey. Anlamadım :angel: 

(92 puan) tarafından
ben 3. erkege hamileyim:))16da pipi resmini verdi dr.herhalde kordon degildir diyorum:))
tarafından
Allah bağışlasın inşallah tam gaz devam kız olana kadar :))))
tarafından
Hahaha valla 3 unde kizin olucak deseler onu bile yaparım normelde iki tane ama olsun 3  kız olduktan sonra. Dmdmmdd
(92 puan) tarafından
amimn yok Allah olmayana versin isteyene versin benden bu kadar
(5,406 puan) tarafından
:))) ben deeee
-Reklam-
0 oy
(92 puan) tarafından
Bende heveslendim ama 3. ogluma hamisim:)) 16 da pipi resmi verdi dr elime.Herhalde erkektir 12debde erkek demisti yanilmaz diye dusunuyorum
tarafından
Ya deme öylee bende ondan çok korkuyorum tabi kimse yanlış anlamasın allahim ilk omce sağlık versin ama kizin tatlıgi oluşu başka oluyor ... allahim kız evlat nasip isteyen herkee
(92 puan) tarafından
aminnnnn
0 oy
(418 puan) tarafından

Yaaa yerim bende böyle istiyordum yaptım ikinciyi ama kısmetimde 2. Oğlan varmış :)) yoksa yap hemen :D

tarafından
Deme öyle sende mi öyle ay korktum bak şimdi. D.d.d
(418 puan) tarafından
Niye korktun kız :D
tarafından
Ikincisini kız istiyorum ya :(  ya erkek olursa benim kide olursa ilk önce sağlık versin Allahım
(418 puan) tarafından
Canım nasibinde ne varsa o olur :) bende kız istedim ama olsun 2 erkek annesi olucam yeterki sağlıklı olsun erkek olursada olur rabbimden sana mucize geliyor sonuçta:)
tarafından
Tabi ki kuzum Ilk önce Allahım sağlık hayırlı evlat versin.
Erkek çocuğu çok başka kuzum sana düşkün oluyor falan kizin sevgisi kız çocuğu anesi olamak çok gyzel bisey
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benimde  de kızım  war  ama dediğinden hiç bir şey anlamadım 
tarafından
Yani kuzum ilki erkek ikincisinin kız olur diye düşünene söyle bir kız yapasım geliyor
Ikinci çocuğun normelde düşünmüyorum aslında ama böyle şey görünce yapasım geliyo
(5,949 puan) tarafından
Evet  canım  benim de çok  tatlı  bir  kızım  var bende  ikinci  düşünüyorum ama erkek olsun istiyorum kısmetse:)
tarafından
Ay kuzum inşallah sana erkek bana sağlıklı bir şekilde çocuk nasip etsin allahim
(5,949 puan) tarafından
Tabiki önce  sağlıklı  olsun  kız  erkek  farketmez
tarafından
Tabiki de canım benim
0 oy
tarafından

Kız olacağı kesin mi :D kesinse yap gitsin

Maşallah 

tarafından
Kız valla öyle bişeyim olsa bile yaparım aslında biliyor musun ? Eşime de diyorum kız olucağını bilsem sen istemesen bile bir şekilde halleder yaparım o çocuğu diyorum çok güzel maşallah
0 oy
(17,882 puan) tarafından
Benim galiba 3.yolda :D
(17,882 puan) tarafından
:)) ben 3 asla istemiyodum ama Allahtan gelene boynum kildan ince ins kiz olur buda hic kizim yok :(
tarafından
Valla zor aslında 3 tane çocuk canım haklsın istememekte keşke tedbirini alsaydın:(
Inşallah olur kuzum allahim gönlüne göre versin
(17,882 puan) tarafından
Hastane burda kapaliydi canim spiral taktiramadm ama yoksa doğum kontrol hapi mutlaka alicam
tarafından
Aynen bak ben doğum kontrl hapi kullanıyorum bu ay bıraktım oda karıştırdım biraz da bünye kendine gelsin istedim...  şimdi adet oldugimda başlıycam..
Unuttuğum zamanlar bile oldu ama hiç sıkıntı yaşamadım şükür
(17,882 puan) tarafından
Ay ben büyük oğlandada korunmadim emzirmeyi biraktim 3 ay sonra kaldim ikinciye bunda öyle olmadi malesef
0 oy
tarafından
Maşallah bir oğlum var bir de kızım olsun isterdim ama uslu olsa 
tarafından
Kız benimki uslu 19 aylık maşallah diyeyim uyku düzeni herşeyi yerinde ama işte korkuyorum hala durumlar dünyanın bu hali korktuyor iki çocukla nasıl yaparım korkusu
Ama belki kızım olucağını bilsem yaparım kesin
tarafından
Allah gönlüne göre versin benim oğlum çok yaramaz bende o yüzden ben cesaret edemiyorum ya  yoksa isterdim zaten evden çıkmıyoruz arkadaş olurlardı birbirlerine Rabbim sağlıklı evlat nasip etsin önce tabi
tarafından
Amin kuzum amin cümlemizin çocuklarına
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Valla bnce hic bekleme bnde bundan iki yil önce istemiyordum oğlum büyüsün diye simdi yeni hamileyim ama şimdiki aklim olsa iki yil önce yapardım :)))) 
tarafından
Neden böyle düşünüyorsun?
(2,257 puan) tarafından
Arayi cok fazla acmak istemedigim icin ikisi bir büyüsün diye ama nasip simdiyeymis
tarafından
Anladım bende düşündüm ama işte herşey yolunda gitmiyor ilk önce su dünyanın şeyinde korkuyorum deprem o bu ..
Ee normel hayatımız biraz zaman geçmesini istiyorum 2 yaşında giricek 4 yaşında olabilir diye düşünüyorum
(2,257 puan) tarafından
Haklisin dünyanın hali ortada ama yapack bse yok nasip artık hakkında hayırlısı olsun canim
tarafından
Amin canım benim

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,067 göst.
23 Ağustos 2019 Aile kategorisinde Prens-annesi44 (516 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 435 göst.
26 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 302 göst.
16 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Hayatzor (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 562 göst.
5 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lasyamm 21- (158 puan) tarafından soruldu

381,230 soru

11,413,111 cevap

34,956 kullanıcı

...