0 oy
1,854 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Dün eve geldi ve anlaşmalı boşanmadan vazgeçtiğini elimden geleni ardıma koymamamami soyledi normalde 12 de eve gelen adam bugün ben çıkana kadar eve gitmedi 

Şimdi ben napicam 6 aylik cocukla 

Bi kaç ay babasına birakiyim diyorum bi ev bulup kendimi biraz toparlayana kadar  ama ya geri istediğimde vermezse 

Çıkmazdayım resmen yaa

image

53 Cevaplar

+3 oy
(119,251 puan) tarafından
Sakın verme bebegini karakola git kadin siginmaya falan ama bebegi verme
(1,331 puan) tarafından
Bencede canım kadın sığınmaya git başka cagren yok
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allah yardım etsin benim. Keşke çıkmasaydın gönderseydin onu neyse artık ailen falan yok mu gitsen
tarafından
2 ay musade istedim çocuğa komşu baksın ben çalışıyım bi ev kuralıyım diye onuda kabul etmedi ev onun borcunu o oduyo ama tapu babasının üzerine
Daha oncede kavgamız oldu polise tapuyu gösterip eve almadılar beni
+1 oy
(3,107 puan) tarafından
Bu soğukta kovan pisliğe Allah merhamet versin. Ve inşallah iki yakası bir araya gelmez. Kadın sığınmaya git bırak telefon falan olmasin bebeğine yazık bu havada hasta olur daha 6 aylık yazık.  Sakın babasına verme hem sen dayanabilecek misin onsuz bı de öyle düşün. Babası dusunseydi bebeğin hatrina orta yolu bulurdu veya kendisi evden gidip sen kalsaydin. Demek ki düşünmuyo ki bu soğukta çıkardı sizi pislikk. Karakola git onlar yardımcı olur sana
tarafından
Ya ben tek başıma ayaklarımın üzeinde durmak istiyorum kadın sığınmasa böyle bi imkanım yok yanimda numaradan aldığım 25 tl e bu çocuğun maması bezi
Şaştım kaldım
(3,107 puan) tarafından
Ya bu ne biçim baba hadi sana acımıyor el kadar bebeğe de mi acımıyor. Evde ne var ne yok alsaydın kalsaydı öyle ortada. Polise git bence biraz kadın sığınmada kal nafaka da iste davada
(3,107 puan) tarafından
Kadın sığınmada biraz dinlen kafanı dinle ordakiler de yardım eder mama bez alırlar
0 oy
tarafından
Ah kuzum sen neden yer bulmadan kendine çıktın ki hayır bebeğini asla bırakma delikanlı olsun o defolsun gitsin evden 
tarafından
Canim gidecek yerim yok ki hersey herkes bana karşı
0 oy
tarafından
O bebeyle seni evden kovdu mu yani karakter yoksunu ailen yok mu gideceğin Bi yer yok mu 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Sakın bırakma alır senden ailen tanıdığın yok mu 
tarafından
Bi annem var ama onlada yaşanmıyo gitmeden kurallar koydu bile çalışamazsın evden çıkamazsın cocugu ona asla gösteremezsin vs vs
Hayır onlarında bi geliri olsa neyse devletten  aldığı yardımla grciniyo mamayla beslenen çocuğada bakıcam diyo 6 tanede kardesim var 5i 12 yaşından küçük
(1,037 puan) tarafından
Ozamn tek cagren kadın sıgınma evi
(1,037 puan) tarafından
Yada o gerızekalı cıksın gitsin evden sen niye cıkıon
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Defolsun gitsin 

Ara soyle çok evden ben gelicem de 

Bu havada bebeğine de günah 
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Hayır canım sakinn ama sakinn çocuğunu geri verme asla sana vermezzz asla bundan eminim çünkü o bir merhamet yoksunu , of nerdesin peki hangi şehirde yokmu bı akrabam biseyin Allah yardımcın olsun inşallah
0 oy
tarafından
Kız niye cikiyon alsın ceketini çıksın o 
0 oy
(855 puan) tarafından
Karakola git anlat böyle kaldım gidecek yerim yokde şe.... Kendi öz bebeğiyle dışarı atıyor hadi seni istemiyor kendi evladınıda mu bu nasıl insanlık 
(1,331 puan) tarafından
Benim bildiğim lojmana falan yerleştiriyor bir süre en azından
(855 puan) tarafından
Vallah ben anlamıyorum böyle adamları Allah ıslah etsin yazık günah ya sokmakla erkeklik olmuyor çok özür diliyorum :(
0 oy
(230 puan) tarafından
Canım Allah yardımcın olsun gidecek bir yerin yoksa polis e git veya ara seni kadın sığınma evine götürsünler
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Kadın sığınma evine git nerede yaşıyorsun ? Ailen nerde kuzum bu soğukta üşür o yavrucak
0 oy
(230 puan) tarafından
Çocuğunu da asla bırakma kadın sığınma da sana da çocuğuna da bakıyorlar bırakırsan asla vermez 
0 oy
(176 puan) tarafından
Canım gidecek bir yerin yok mu ailen falan hava çok soğuk allah korusun bebeginle hasta olmayın sonra evine gitsen muhattap olmasan olmaz mi 
0 oy
(15,168 puan) tarafından
Bence sonra vermez o pislik adam. Çocuğunuzu bırakmayın bence. Kadın sığınma evleri var ya oraya mı gitseniz acaba 
0 oy
(2,257 puan) tarafından
En güvenilir kadin sığınmaya git canım gül gibide bakiyorlarmis en azından biraz düşünüp ne yapacağına karar verene kadar 
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Çok zor ya.

:(((

Hicmi  düzelme şansınız yok

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Antalyada olsan kapım sana sonuna kadar açık bacım gel derim  şimdidlik kadın sığınma evine veya polise git evden attı ailem arkamda durmuyor diye onlar sana bir yer bulurlar kuzum
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Sakın bırakma bı daha vermez bebeğini git sığınma evine polislere herşeyi anlat bir süre orda kal. 
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Bırakırsan asla vermez. Canım arkadas akraba vs yok mu? Karakola bildir beni evden kovdu gidecek yerim yok diye. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 269 göst.
17 Nisan 2023 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 462 göst.
26 Eylül 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Öykümİlkem❤ (3,151 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 974 göst.
30 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Mlekdlra (1,063 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 615 göst.
26 Haziran 2019 Aile kategorisinde Meleĝimmm (119 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...