0 oy
268 göst.
Aile kategorisinde (384 puan) tarafından
tarafından kapalı
6 yıldır aynı telefonu kullanıyorum telefonum bu sene çok bozuldu batarya donma bozuldu yani var Telefon yani gitti artık 6 senedir kullanıyorum Sonuçta Kaynanamın telefonu da eski bozulmuş Kayınpederim Ona bir tane telefon alacakmış Benim de telefonumda her ne zaman bir sorun çıkarsa kayınpederim sana telefon yok diyor Ona göre eşimi almak istiyor borcumuz var paramız Birlik bu arada kayınpederle delirmemek elde değil Sinirinden duramıyorum ne yapacağım ben bana bir akıl verin 6 senedir evliyim 6 seneden beri Kayınpederim 10 tane telefon değiştirdi her seferinde bozuyor kırıyor ama o ona bir şey olmuyor Bana gelince bozulursa almam telefon çok pahalı diyor ben allaha havale ediyorum
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

5 Cevaplar

+1 oy
(7,280 puan) tarafından
Eşin ne yapıyor bu durumda hala çocuk gibi korkup saklaniyormu 
(384 puan) tarafından
Bi tanede esime al demis kayinpeder kusmus demis git all
(7,280 puan) tarafından
Ee gitsin alsın oda ortak paradan alıp
(384 puan) tarafından
Yok diyo para sikintisi var
-Reklam-
0 oy
(5,603 puan) tarafından
Sen ne yapabilir sin kocan ölmüş mü o ne işe yarıyor bu işin neresinde tam olarak niye o almıyor 
0 oy
(1,192 puan) tarafından
Yani eşin diyecek baba ben karıma alacam telefon . 
0 oy
(66 puan) tarafından
Hesabınız ortak sanırım. Ama ortak bile olsa kişisel ihtiyaçlarınız için illaki biseyler aliyorsunuzdur bence sen eşinle hallet bunu lazımsa esine söyle o babasıyla konuşsun gerekirse 
(384 puan) tarafından
Defalarca konustum  tamam diyo para sikinitisi var diyo ev yapiyoriz diyo diyoda  diyo
(66 puan) tarafından
Ortak işlerle illaki bu sıkıntılar yaşanıyor ama sen muhatap degilsin bu durumda kayinpederinde eşinle ona göre pay edecekler geliri eşinin halletmesi lazım senin muhatap etmemesi gerek
0 oy
(48,634 puan) tarafından
esinde is bitiyor 

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 317 göst.
30 Nisan 2022 Aile kategorisinde Melike52 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 543 göst.
29 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 457 göst.