0 oy
1,064 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından

image

yüksek risk taşıyor dedi doktor. Byle yaşayan var mı kızlar 

5 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Nifty testi yaptırmanızı öneririm ama pahalı. Görümcem yaşadı tabi. Bende de risk çıkınca hiç acımadık paraya. 
(7 puan) tarafından
Sonuç riskli mi çıktı snradan da
(7 puan) tarafından
Değer olarak benimkinden yüksek mydi
(13,202 puan) tarafından
Benim orta riskliydi ama görümcemin direk amniyosentez sorunluydu aldırdı benim de orta risk çıkınca hiç riske atmadık onda da %95 temiz çıktı. Ense kalınlığı ve burun kemiği ne durumda.
(0 puan) tarafından
Benimde 1. 161  cikti ne yapacak mi bilmiyorum Rabbim sağlik için de kucağıma almayi Nasip etsin psikolojim alt ust
(13,202 puan) tarafından
Hiç sıkıntı yapma 1.16 ise sorun görmüyorlar. Bahsettiğim test amniyosentez yerine geçiyor tereddütte kalırsan yaptır imkan dahilimdeyse
-Reklam-
0 oy
(1,421 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım ama bu 2 li ve 3 lülerde yanılma oluyor derler  iyice araştır Rabbim sağlık versin İNŞALLAH 
(7 puan) tarafından
İnşallah inşallah öyledir. Amin çok saol duan içn
(1,421 puan) tarafından
Moralini bozma kuzu bol bol oku dua et kuran oku sureleri oku Rabbim yardımcın olsun kardeşim
(7 puan) tarafından
Çok okuyorum. İnşallah sağ salim doğcak. Rabbm kmseye yaşatmasın
(1,421 puan) tarafından
Amin canım sen tevekkül et Rabbim mükafatını hayırlı kılsın
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Benim de 4 lü de 8de 1 ihtimal en yüksek risk çıktı. Nifty testi yaptırdım şükürler olsun sağlıklı bir oğlum oldu. Ama o üzüntüyü çok iyi bilirim. Ultrason görüntüleri nasıl ense burun falan?
(7 puan) tarafından
O kdar kötüym ki. İlk gebeliğim bi de. Burun ii dedi doktor. Üçlü yü ne zaman yaptırmam gerekir.
(3,213 puan) tarafından
Benim ikili normaldi dörtlüde sorun çıktı üçlü hiç yaptırmadım. İçini ferah tut inşallah benim gibi sağlıkla kavuşursun canım o kadar iyi anlıyorum ki seni çok zor bir durum.
0 oy
(58 puan) tarafından
Bak canım benim ogluma 2.66 dedıler ense burnuna doktor 3 uzerı rısklı demıstı saglıklı dogdu ıcını ferah tut dua et Allah yardım eder ıns
(7 puan) tarafından
Burun kemiği var dedi. Ama riskle ilgili çok korkuttu beni. Çok dua ediyorum. Ama ağlamaktan gözlerim şişti
(58 puan) tarafından
Allah buyuktur canım dua et bol bol bende cok korkmustum doktor korkma buse yok demıstı dedıgı gıbıde oldu.
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Yaşin sonucu etkiler
(7 puan) tarafından
Yaş, Nisan ayında 27 olcam.
(6,203 puan) tarafından
Dediğim gibi yaş ilerledikce risk de artar ve düşük risk yazıyor sonucunda
(7 puan) tarafından
Doktor riskli dedi. Çok kötü konuştu. İnşallah sağ salim olcak.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 73 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde glsm_12 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ceylancan (1,435 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 354 göst.
12 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Bir erkek annesi (584 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 104 göst.
20 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (394 puan) tarafından soruldu

378,165 soru

11,318,369 cevap

34,765 kullanıcı

...