0 oy
423 göst.
Aile kategorisinde tarafından
kızlar canlarım az önce akşam haberlerine bakarken gördüm 24 yaşında bir genç kız tuz ruhuyla çamaşır suyunu karıştırmış  ve zehirlenmiş cenazesine  3 gün sonra  komşuları kapiyı kırarak ulaşmış adli tıp raporunda sonuç asit miğdesi 'ni parçalamış lütfen bu hatayı sizde yapmayın kimyasal hiç birşey birbirine karıştırılmaz hepinizi çok seviyorum:))

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
aman yarabbimm ayyy :((( bnde gecen yanlslkla banyo yikarken duvara siktgm fis sif akitmadan yeri camasr suyuladm duvardaki yere akti bi acayip oldum hemen akittm hepsni allahm sen koru ya gercekten dikkat etmemz lazm ama ztn tuz ruhu korkunc bi madde bi de karstgni dusunemiyrm 
tarafından
ay canım lütfen dikkatli ol rabbim korusun
(800 puan) tarafından
O sen miydin kiz:)) gecenlerde arkadasi uyarmistim diye cevap atmistim bende
tarafından
çok tehlikeli valla canım
tarafından
simdi senden bahsettim bende:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allahım mekanını cennet etsin. Şimdiye kadar hiç tuz ruhu kullanmadım evde de bulundurmadım. Almayada hiç düşünmüyorum açıkçası çamaşır suyu dışında başka bişi. Korkuyorum. Daha da gençmiş Allah ailesine sabır versin inşallah 
tarafından
amin canım bende hamile kalınca evime almayı bıraktım
0 oy
tarafından
Evet ya bende az önce gördüm haberlerde. Kaynanamda bi kere zehirlenmişti çamaşır suyu ile başka bi deterjanı karıştırmış zehirlenmişti allahtan zamanında hastaneye varmış 
tarafından
rabbim korusun o kadar masum duruyorlarki ama bu aldığı  kaçıncı can oldu temizlik malzemelerinin
0 oy
(854 puan) tarafından
Evet ya ben de gördüm dikkatli olmak lazim. Ben kaynanamdan korkuyorum valla ne bulsa camasir suyuna katiyor. Allah esirgesin...
tarafından
allah korusun canım ben hamile kaldığımı  öğrendikten sonra tuz ruhunu evime bile sokmuyorum
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Herkes bas bas bagiriyor tuz ruhu tehlikeli bir madde hicbir kimyasali karistirmayin diye bu ölen kacinci ksdin temizlik mlz. Yuzunden hala akillanmiyoar allah rahmet eyleyin yazik gencecik yasta gitti.
tarafından
aynen canım hep görüyorum burda  da hamileyim tuz ruhuyla çamaşır suyunu karıştırdım diyenleri dikkatli olsunlar lütfen
(3,151 puan) tarafından
Aynen gercekten.
0 oy
(147 puan) tarafından
Ben o hatayı yaptım ama bilmşyordum ki ikisinin de birbirine karısmayacagını oglumu tuvalete alıstırıyordum büyük tuvsletini yaptı banyoya koku benı cok rahatsız etti ilk camasır suyunu doktum sonra dedim fayansların arasınıda yıkayayım hazır kezzabı döktüm 3 5 damla tabi anında bir gaz,sardı ortalıgı nefes alamadım ambulans geldi acile zor yetiştirdıler nefes alamıyorum konusamıyorum ve sürekli göz yasım akıyor ama hayatım gözümün önünden şerit gibi geçti esim eve kezzap almazdı ama artık eve çamasır suyu da sokmuyor
tarafından
en iyisi canım rabbim korumuş
(147 puan) tarafından
Kesinlikle verilmis sadakamiz varmis diyorum
tarafından
evet canım gerçekten de verdiğimiz sadakalar koruyor bizi
0 oy
(800 puan) tarafından
Bunu gecenlerde ben de arkadaşın  birine demistim :) okulda kimyasal reaksiyonlari anlatirken hocamiz demisti. Annelerinize olursunuz derseniz cani veren de alan da allah der gene karistirirlar camasir suyuyla tuz ruhunu. Siz onlara ikisi birlesirse guzel temizlemez hijyenik olmaz deyin demişti. Camasir suyu  tek basina kullanilirsa daha hijyenik oluyormus. Olmekten korkmayanlar bu bilgi isine yarar belki :))
tarafından
ay canım valla temizlik dediğin neyle yaparsan onla temiz olur sonuçta biz labaratuarda  profesör  değiliz birbirine karıştırmak çok tehlikeli
0 oy
tarafından
gecen biri yazmisti duvardan akanla camasir suyu karismis diye bende buna benzer haber gormustum slylemistim Allah ailesjne ssbir versin
tarafından
amin canım bir anlık hata canını alabiliyor bende bazen hamile kadınlar görüyorum karıştırdık  bişey olurmu yazan çok üzülüyorum rabbim korusun
0 oy
(510 puan) tarafından
Bir gun bende yıkarken bilistirdim temiz olur diye oyle bir öksürük tutu kustum maf oldum bitim gözlerim filan hepsi az kalsın bayiliyordum alahtan kayganamin evindeydim oyle oldu bide 1 aylık hamileydim bilmiyordum allahtan bir sey olmamış 
tarafından
rabbim korumuş canım sakın yapma bir daha ben çok korkarım birbirine karıştırmaya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 320 göst.
16 Kasım 2019 Diğer kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 457 göst.
4 Kasım 2021 Aile kategorisinde ipekipek (1,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 295 göst.
16 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Aysen.aycan (1,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 417 göst.
13 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Beren (274 puan) tarafından soruldu

374,681 soru

11,207,423 cevap

34,510 kullanıcı

...