0 oy
584 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bugun aklima takilan bi soru sormak istedim ilk evlendigim zamn esim enaz 5 tane diyordu simdi 2 tane var artik kesinlikle yeter diyor hamilelgim zor geciyir ondanmi bilmem ama 360 derece döndü adam ama kayinimn 4 tane  adam deli gbi hala istiyor karisina doyor bitane daha getir sana araba alacam 

49 Cevaplar

0 oy
(1,925 puan) tarafından
Şu an ilk çocuğuma hamileyim, eşime kaç çocuk istiyosun diyorum gidişata göre bakıcaz diyo hele birini büyütelim görelim zormu kolaymı diyo.
-Reklam-
0 oy
tarafından

Şuan iki kızımız var 1 tane daha olsun yeter diyor ister sipral taktir ister rahmini al diyor :D3 yapalım yeter diyor 

0 oy
(4,829 puan) tarafından

Beyefendi ayrı eve geçelim 10 tane istiyorum diyo :D

0 oy
(44,800 puan) tarafından
2 tane istiyordum bir kızım bir oğlum var çok şükür bir daha eşimle dusunmuyoruz
0 oy
(7,118 puan) tarafından
2 tane düşünürdük hep, Rabbim nasip etti çok şükür. Allah isteyip de kıymetini bileceklere versin insaAllah. 
0 oy
(12,263 puan) tarafından

Hiç konuşmamıştik 3 tane den SONRA kesinlikle istemiyorum diyordu 8 sene sonra çocuk istiyorum dedi 

Şimdi 4 tane evladım var 
Kordonları kapattım artık istese de olmaz 

0 oy
(790 puan) tarafından

Şimdilik tek istiyor daha kucağına alsin o zaman gorucem ben onu :D

0 oy
(1,327 puan) tarafından
2 tane var ikiside kiz eşim 4olsun istiyor ben yeter diyorum :) 
0 oy
(536 puan) tarafından
Hiç istemiyor kendisi 
0 oy
(140 puan) tarafından
4 cocuk istiyor  2 tane var bende istemiyorum dunde hatta bu konuyu konustum  3 .cogugu 7 sene sonra istiyorum dedim guldu gecti ins oyle olur guvenwmiyorum
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Benim eşimde çok seviyor, 4 var Allah bağışlasın cümlemizin birtane daha olsun 4. İle berbaer büyürler diyor :) 
0 oy
tarafından

1tane var allah nasio ederse 2. Olsun fahada yeter:P bu zamanda 2 cocuk bile aslındaçok

0 oy
(671 puan) tarafından
Benimkide yeter diyor bu dördüncü çocuk :) 
0 oy
tarafından

2 tane ister :)

0 oy
tarafından
Erkekler kendileri bakmadiklari dogurmadinlari için isterler 4 5 tane tabi...bbenim eşimde 4 tane olsun diyordu..bir tane 3 yaşında oğlum var..bir de kızım olucak iki ay sonra...bir kız Bir oğlan yeter dedim ben .hayat şartlarında bakmakta iyi eğitim vermekte git gide zorlasiyo..oda şuan aynı fikirde 3.allah nasip ederse korundugumuz halde basım üstüne ama Allah çocuk

isteyip de olmayanlara versin
0 oy
(2,012 puan) tarafından
Bence 2 yeterli eşime göre 6 ciddi ciddi istiyor kendiside 8 miş ikisi vefat etmiş 6 kardeşler 
0 oy
(8,526 puan) tarafından
Kendını onlarla mukayese etme derim Allah saglık versin cocuklarına ben bı tane dogurdum 30 yasımda zorda gectı dpgumum halada zor bebek bakmak o yuzden istemiyorum acıkcası ama esıme sordugumda bi tane daha evladım olsun isterdim dedi.Belkı sımdı degıl ama bebegım 5 6 yaslarına geldıgınde bı ıhtımal dusunebılırım ama hamılelık ve dogum surecı daha cok korkutuyor beni ıgne vurulmam gerekecek muayeneler felan cok gerılıyorum acıkcası.
0 oy
tarafından
Valla benim bir esimi 5 dk oturtmaz oyun oyun diye artik esim gece yorgunluktan horluyor :D ama.yine de 4 5 olsun diyor ben istemiyorum aslinda :) ama ne kadar istemesemde oluyo ikiyide istemedim ama sipam bugun 6 aylik bakalim 3 aya kavuscaz insAllah ♡
0 oy
(285 puan) tarafından
Canım belki başta böyle zor olduğunu bilmiyordu çocuk büyük bir sorumluluk ister bu kadarı yeter die düşünmüştür herkesin sorumluluk alma yükü ayrı 
0 oy
tarafından
Herkesin bunyesi bir degil ki kaldiramiyo belki sorumlulugunu . Cocuk dunyaya getirmek mesele degil zaten egitebilmek mesele . Az olsun öz olsun hesabi :) esim de cok cocuk istiyodu ama 7. Yil sonra gelen cocuktan sonra bile en fazla 2 diyo onu da zar zor diyo bu bile yeter der gibi :)) oyle bi devirdeyiz ki gecim zor sorumluluk almak cok cok zor . Bence de 2 yeter en fazla 3 olabilir

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 461 göst.
3 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
55 cevap 887 göst.
11 Aralık 2020 Aile kategorisinde Hzlll (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 564 göst.
25 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,654 soru

11,506,645 cevap