0 oy
506 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ben valla gecinemiyorum mesailerle 3000 aldi bu ay aldigi gun bitti faturalara toplam 750  gitti doğalgaz dahil 800 de kira mesaiyi onceden almisti askinda maasi gec aldi o yuzden mesaiyi erken alnis oldu o 500 aldigi gun bittu bdbek bezi yemeklik vs aldigi 2500de ayni gun bitti iste yag cay biraz kahvaltilik aldi simdi onumuzdeki ayu bekliycez sizler nasil idare editorsunuz ben beceremiyorum galiba

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşim 2300 alıyor bı şekilde geçiniyoruz bu günümüze çok şükür :)
-Reklam-
0 oy
(868 puan) tarafından
Vlla bizde zar zor geçiniyoruz 900 kira 900 kredi 500 faln faturalar çocuğun bezi evin ihtiyacı kendimize hiç bir şey alamıyoruz ama bunada şükür arada eşimde para olduğu zaman çaktırmadan 5 10 alıyorum. Atıyorum bozuk paraları attiriyorum oda 50 100 oluyor yine ay sonu onla Ekmk parası oluyor sen ne ara aldin bunları diyor 
0 oy
(10,089 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım valla. Biz asgari almiyoruz ama asgari ile gecinmek çok zor
0 oy
(703 puan) tarafından
Asgeri almıyor eşim ama bize kalan 300 oda çocuğa  gidiyor
0 oy
(9,002 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun gerçekten zor..virusten ben pek çıkmıyorum sadece kuaför arada market eksiği yoksa hiç yetmez..maaşı alınca giderler kira fatura pazar vs.veriyor kalanı 20 30 100 ne olursa evde harcanır kalmasın diye hesabima yatiriyom biraz birikiyor yine sıkışırsa ordan destek aliyor bazen
0 oy
tarafından
Benim eşim esnaf bazen iş iş oluyor bazen olmuyor ama yuvarlanıp gidiyoruz ...  
0 oy
(530 puan) tarafından
Benimki de asgari ücret canım kira da değiliz kira olmadığı halde ay sonu zor geliyor 3 çocuk mama bez mutfak faturalar çok zor valla Rabbim kolaylık versin kira da olsam naparım diyorum kendime 
0 oy
tarafından
Geçinemiyoruz biz asgari ücret dahi almıyoruz eşim inşaat işçisi karnımız doysun yeter valla gerisi de eksik kalsın diyetiz ne yapalım her şeyden fedakarlık ediyoruz bir şekilde hayatımıza devam ediyoruz 
0 oy
tarafından

Gecinemiyoruz ki:( bebek olmadığı halde. Subatta dogum var hiç gecinemeyiz artık. 750 kira 120 aidat faturalar fln. Kendimize hiç bişi alamıyoruz 

(868 puan) tarafından
Allah rızkını veriyor bacım vlla bnde öyle diyordum çocuk olunca daha gecinemeyiz diye bi şekilde yuvarlaniyoz benm.bebegim de 47 günlük daha teyzesi
tarafından
Maşallah Allah bağışlasın canim. İnş dedigi gibi olur yaa
0 oy
(7,991 puan) tarafından
Bende az önce ev baktım ahır gibiydi 500 dedi eşim asgari ücret dahi almiyo maaşı 2 bin 2 çocuk birlik yaşıyorum ayrılmayı düşünüyoruz 1 yıldır ama opmuyo herşey çok pahalı kiralar ztn off bamada dua edin yaa
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Bizde aynıyız valla canım eşim mesailerle 2700 almıştı faturalar kira mutfak masrafı borç harç hastane derken 100 tl para kaldı elimizde 
0 oy
(924 puan) tarafından
Ne tasarrufu ay sonunu getiremiyoruzki :)
0 oy
tarafından
Yağ almaya bime girdim vazgeçtim almadan geri çıktım yaa almış başını gidiyor 

Benim de 600 lira kira

500 faturalar 

Eşim yaklaşık 5 aydır hep bin tl alıyordu ve bu ay sadce 500 aldı ne yapacağız böyle bilmiyorum
tarafından
Neden oyle ya baska is baksin en azindan asgari ucret vermek zorundalar 500 ne
tarafından
Tekstilde çalışıyor 15 gün diye izin verdiler tam 1 ay oldu 1 ay sonunda çağırdılar çalışanları ve sadece 500 lira para verdiler geç en ayda bir buçuk vermişti ondan önceki ay da işten çıkartmışlardı ondan önceki ay da korona olduk ikimiz de o yüzden para alamamıştı iş yok bacım iş yok herkes eleman cikartiyor
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Yetmiyo ki canm ev kira değil ama yine yetmiyo malesef 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun  canım inşallah  sizind3  eliniz bollasir 
0 oy
(163 puan) tarafından
Zar zor ilk önce çocukların ihtiyacını bezini sütünü aliyoruz sonra dolap ihtiyacını  eletirik indirimimiz var eletirik su faturasi  kalanına da taksitleri yatırıyoruz çok şükür bu günümüze aç değiliz açıkta değiliz akmasa da damlıyor ben aşı ve okul parası alıyorum o paradan hepsiyle aptamil alıyorum para kalmasa zora kalmayalım diye çok şükür geçinip gidiyoz akmasa da damlıyor
0 oy
(2,763 puan) tarafından
Kira olunca zor bacım  hersey ates pahasi şükür  evimiz varda geciniyoz 
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Kiramiz olmadığı halde zorlanıyoruz bu günümüze de şükür 
0 oy
(119,523 puan) tarafından
Kira olunca cok zor yaa kira olmasa bi sekilde idare edilierde
0 oy
(11,505 puan) tarafından

İkimizde asgari ücret almıyoruz büyükşehirde de değiliz yoksa insan zorlanırdı