0 oy
329 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
Kizlar kaynanam eltim icin canini verio o varken benle.ikiside konusmuo suratlari bes karis ben sabahtan aksama kadar temizlik yapsam agzini acmio eltim toz alsa ay kizim.cok.yoruldun kurban olrm sana allah razi olsun napcam bilmiom.eltim desen ayni 1 aydir konusmioz kocasini benden kiskanio hep icime.ata ata başımı hissetmiyorum evimiz.bir sadece aksamlari yatmaya gidioz akil verin hanimlar

12 Cevaplar

0 oy
(1,755 puan) tarafından
Off işin çok zor canım uzak olsan görme duyma derdim de bende aynı evdeyim görmemek mümkün değil.ama hissettirme üzüldüğü bir hissetsin kullanır bunu eltin. Ben kötülükten ne geçecek elime diyip allah rızası için iyi oluyorum mesela durduk yere bi kahve yapıp oturup sohbet veya biri bi iş yapsa el atıyorum ölmem ya bi süre sonra yumuşar kalpleri kendini de asla erdirip kullandırma ama iç içe olsanız bile bi çizgin olsun
(43 puan) tarafından
Benim.ailem.burda degl zaten bu hayatta 1 annem var eltim hep ailesine gidiyor bide nispet yapar gibi ailemin yanina gidiom diyip gozume batiriyo babam rahmetli oldu 6 sene once
-Reklam-
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Eşinle konuş evini ayir canım 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Gidip kendini niye hizmetçi yerine koyduruyorsun. Gitme tavrını koy kıymet bilsinler azıcık ağırdan al. Sana diyorum da ben de eltim yok ama yeni yeni öğreniyorum. 
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Niye ezdiriyorsun kendini bu kadar eşinle konuş evine alışveriş yap ve gitme artık bırak onlar düşünsün dursun kuru ekmek ye ama huzurla ye 
0 oy
(418 puan) tarafından

Ne kadar ayıp ayrımcılık yapıyor resmen kayınvaliden 

Eltine gelince konu çirkin düşüncelere sahip kocasını senden kıskanması ne kadar ayıp birşey ne kadar fesat kötü düşünceli.. 
(43 puan) tarafından
Hic sormayın kafay ycm ona yapilan hoc bise bana yapilmil corapa kadar kaynanam alio bana gelnce evdekileri giy diyor cok bunaldim
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Kocasının neyini kıskanıyormuş bi garip şimdiki insanlarda içleri fesat
(43 puan) tarafından
Aynen fesat yapmasin allah kimseyi babam yok benim kaynpederimi seviyorum gelincs yanina gidiyorjm hemen yanina oturuyo  ay canm babam diyo bende artk kenara cekiliyorum
(2,266 puan) tarafından
Kıskanıyor seni apaçık belli yerinde olsam dahada sinir ederim inadına sevmedigi şeyleri yap
(43 puan) tarafından
Iste allah kimseyi gorgusuz yapmasin nefret ediyorum iksiinden
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Bnce canm ya evi değiştir ya da gitme madem eltine oy şöyle oy böyle diyisa ...
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Deli misin sen niye kendini yipratiyosun yaptıkça değerin bilinmez en sonunda patlat gitsin içinde tutma değmez el için .. sadece yatmak için nye gdiosn evine herkes yuvasını bilsin böyle alıştırma kmseyi
0 oy
tarafından
Tamamen ayir evini görme yüzlerini cekemiyolar demekki seni
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Ne kadar uzak o kadar iyi evi ayir 
(43 puan) tarafından
Cok denedim.ama.ayirmiolar ayrilirsan kiraya cik dio evinide vermio bebegm var kira da nasil gecinirim
0 oy
tarafından
Deveye diken insana işte biliyon :) yaranirmis o yapmıyorsa sende yapma 
0 oy
tarafından
Ayrı evin var anladığım kadarıyla ama sadece yatmaya gidiyon öyle mi öyleyse evinde kal çıkma 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 461 göst.
31 Ocak 2021 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 208 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 397 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 275 göst.