0 oy
370 göst.
Aile kategorisinde (46 puan) tarafından
Kızlar merhaba içime dert oldu eşimin ailesi sırf ben meslek sahibiyim diye sözde ilkin annesi beni istemedi eltilerim de ev hanımı ve kaynanamın akrabası elimden geldiğince mütevazi oldum kaynanama da gittim ama 5 yıl oldu çocuğum var hala düzelmediler nefret ediyolar bnde eşimle gülüşünce kaynanamın suratı düşüyor kayınlarım içeri girince beni görür görmez suratlarını indiriyorlar eltilerim kıskançlıktan arkadan duydum bissürü iftira atmışlar bana sözde daha beter dışlamaya çalışıyorlar yani tün ailemi düşman olur bekarlığımı özlüyorum onlardan dolayı eşimden de soğudum hiçbir şey yapmıyor diye ben kötü bir insan olmadım bu muameleyi de hak ettiğimi düşünmüyorum bana biraz yardımcı olur musunuz lütfen 

9 Cevaplar

0 oy
(927 puan) tarafından
Ayy bı taraflarım mis gibi okumuş gelin işte daha ne isterler anlamıyorum bu kafayı da istemiyorum diyorlar evlenince de aynı muamele benimkiler de istemedi beni ben göçmen eşim yörük olmaz dediler hala dışlarlar beni 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Seni kıskanıyorlar bariz belli iyiki okumussun dert etme kudursunlar 
0 oy
(205 puan) tarafından
Amaaannnn cnm boşversene eşinle aran iyi mi eşin sana karşı iyiyse salla gitsin 
(46 puan) tarafından
Eşimle aram iyi arada çatıyorum ona işte
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Bana surat asilan yere birdaha gitmem. Bence sende istenmedigin yere gitme. Tavrini koy, onlar dusunsun.
(46 puan) tarafından
Eşim aile diyo olmuyor diyo ama tak etti canıma artık
(1,610 puan) tarafından
Aile ise sana yaptiklarinda da bunu ailesine hatirlatsin, su birsey beceremeyen kocalar yuzunden olmuyro mu zaten hersey
(46 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum
0 oy
(120 puan) tarafından
Benimde eltim yeğenleri ailede tek yabancı benim bende senin gübiyim iyilikten başka bişeyim dokunmayan insanlar 5 senedir benden nefret ediyorlar en zor zamanımda hepsi sırt çevirdi yetmedi beni heryerde kötülüyorlar bende artık hiçbir şekilde muhatap dahi olmuyorum benim için eşim önemli gerisi boş seni de çekemedikleri için belki de sende onlar gibi ol istiyorlar böyle içleri fesatlık şeytanlık dolu sen öyle olmadığın içindir bu tavırları takma boşver onlara karşı sen eşine sımsıkı sarıl eşinle mutlu olun onları görmezden gel ve mesafe koy emin ol daha huzurlu olursun
(46 puan) tarafından
İnşallah artık onları görmezden gelebilirim yapabilsem çok rahat ederim
0 oy
(3,812 puan) tarafından
Eşinle konuş ve görüşme bence onlarla. Meslek sahibi diye dışlananı da ilk kez duyuyorum. 
(46 puan) tarafından
Çoğu okumamış olursa okuyan istenmiyor baş edemezsin biz alecek başını eğemeyiz diyolar sürekli meslek bile hizmet etmeni bekliyorlar bmde çalıştığım için yapamıyorum bi de zoruma gidiyor artık kızları oturuyor yapmak istemiyom
0 oy
(149 puan) tarafından
Benzer şeyleri yaşıyorum kimseyi takmam ben doğru olanı yaparım arkamı donerim eşim eve gelse asla evde gündemimiz dahi olmaz birsey olsa söylesek bile geçeriz uzatma olmaz
(46 puan) tarafından
Umarım bnde onu yapabilirim
0 oy
(1,620 puan) tarafından
Evim ayrı yolum sapa misali gitme has yüzlerine hasret kalmadin ya 
(46 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(1,514 puan) tarafından
Sende onlardan uzak dur onlarla ne kadr mesafeli olup eşinle vakit geçiren daha çok kudururlar
(46 puan) tarafından
Haklısın galiba

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 294 göst.
29 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Merve0032 (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 507 göst.
18 Ocak 2022 Aile kategorisinde Busemlih (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 728 göst.
16 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu