0 oy
486 göst.
Diğer kategorisinde (11,505 puan) tarafından

Kızlar babynest gerekli bir şey mi acaba? Almalımıyım?

image

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben almadım kuzum eksikliğini de hiç hissetmedim. Zaten ilk aylar sürekli beşikte uyuyor sonra anakucagi oyun halısı falan buna gerek kalmıyor 
(11,505 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ediyorum;))
tarafından
Önemli değil kuzum başka soruların da varsa sorabilirsin bebişim 4 aylık oldu az çok tecrübe edindim☺
(11,505 puan) tarafından
Tamamdır canım aklımda kalsın geldikçe sorarım. Sağlıkla büyüsün prenses;)
tarafından
Sağol kuzum benim sen de sağlıkla kucağına alırsın inşallah ❤ aklına gelirse özelden yazabilirsin kuzum ❤
(11,505 puan) tarafından
Sağolasın tamamdır yazarım:))))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben aldım yanımda yatırıyorum emzirince ikine koyup evim sobalı sıcacık uyuyor 
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
+1 oy
(1,084 puan) tarafından
Ben aldım set olarak set içeriği kullanışlı bence babynesti bir yere gittiğimde Yanımda götürürüm diye düşünüyorum hazır yatak en azından ben dikdörtgen aldım kenarları bağlamalı sonradan da açarım üzerine oturur oyun oynar diye düşünüyorum 
(11,505 puan) tarafından
Bende set olarak gördüm puset emzirme yastığı puset örtüsü şeklinde ama gerekli mi ilk bebiş olduğu için danışayım dedim
(1,084 puan) tarafından
Benimde ilk ben gerekli gördüm büyüyen beşik aldım istediğim yere götüremem en azından bununla taşırım heryere
0 oy
(924 puan) tarafından
Ben aldım.ilk zamanlar beşiğin içine koyarım diye canım sana kalmış 
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım beşiği büyüyen beşik almayı düşünüyorum ona da olur galiba
(924 puan) tarafından
Bence hepsine olur ben sepet beşik aldım onun ici baya derinmis yükseltmesi için kullanıcam hemde rahat olur diye düşünüyorum
0 oy
(392 puan) tarafından
Çok gereksiz. Ev tipi anakucagi al. BabyBjörn var bende heryere götürüyoruz. Onda uyutup yatağına yatırıyoruz. Elim ayağım oldu. Bide bebeğin yattığı yer sert olmalı biraz bunlar çok pofuduk omurgaya zararlı
(11,505 puan) tarafından
Evet sallanan ana kucağı almaya karar verdim bunda da kararsız kaldım. Ana kucağı alırsam puset almama gerek var mı acaba
(392 puan) tarafından
Tabi araca binince kucakta olmaz pusette oturması daha güvenli. Araç yoksa çok gerekli değil.
(11,505 puan) tarafından
Tamamdır canım
0 oy
tarafından
Ben aldm bebeğim 5 aylık 1 kere bile kullanmadm birine hediye edicem çevremden paketinde duruyor.
tarafından
İlle de beşik.harici bir yatak alıcaksın reflü yatağı almanı tavsiye ederim daha gerekli
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Aldım bı kere bile kulanmadim pişmanım aldığıma tatlım  
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(319 puan) tarafından
Ben aldim canim . Direk park yatagi kullandim besik almadim. Park yatagin icine koydum  rahat oldu. Minderi sabit degil ve battaniyesini kolay sıkıştirmami sağlıyor  üstünü kolay acamiyor. Simdi 6 aylik hala kullaniyorum ayni sekil ama güçlendiği icin ustunu açmaya basladi :)
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
11 aylık olucak hala kullanıyorum bence kullanışlı bir şey 
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canım
0 oy
tarafından
İlk başlarda gereksiz diye almadım doğum yaptım bime geldi 50 liraydı alim dedim iyiki iyiki almışım bazenleri oturma odasında oluyoruz beşiğe koymuyorum koltuğa yatırmayacağıma göre temiz temiz yumuşakça bunun içine koyuyorum sıcacık oluyordu onun kendi alanı beşiğe koysan gün boyu 50 kere beşiğe gidip bakıcan ne gerek var valla iyiki dr almışım dediğim ürünlerden birisi
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(460 puan) tarafından
Hayattaki en gereksiz şeymiş heveslendim yaptırdım toplasan 10 kez içine koymadım bide setiyle alt açması emzirme önlüğü vs. Vs. Bir sürü şey çok gereksiz eğer anne yani küçük beşiğin varsa alma ama eğer sadece büyük beşik aldıysan düşünülür ama bence yine de gereksiz 
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canım
0 oy
tarafından
Valla ben A101'den aldım şuanda da kızım içinde uyuyor çok rahat 45 liraya almıştım. Takip et Bim ve A101'e geliyor internettekiler gereksiz pahallı bence 
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ben set halinde buldum puset ve örtüsü emzirme yastığı kundak ve babynest 123 tlye
tarafından
Uygunmuş gerçekten al canım çok lazım oluyor gerçekten
(11,505 puan) tarafından
Evet uygun
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Babynest yerine reflü yatağı al cnm..buna benziyo ama hafif egimli..bebek dogdugnda gece kusarsa gln bogulma riskini azaltiyo..egimli oldugu icin kussa bile yandan akip gidiyo..reflü olma riskini da azaltiyo..bnde babynest de vardi ama bikac kez kullandim sadece..reflü yatagi sart ama..
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım notuma ekliycem reflü yatagını
(3,901 puan) tarafından
Mutlaka ekle cnm..bn gece kac kere uyandim kusmus ama yandan akmis..Allah korusun dümdüz yatsa bebek nasil cikarcak o kusmuğu bogazindan..reflü yatagi candir:)
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ben almadım ama anneanem dikmişti hediye olarak. Baya bi kullandım 
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ediyorum canım
0 oy
(119,278 puan) tarafından
Çok gereksiz parana yazik
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(591 puan) tarafından
Ben aldım kullandım benim için cok buyuk rahatlıktı hep yanımda onun içinde yattı hala daha yatırırım arada
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(394 puan) tarafından

Kızıma almadım ama oğluma aldım hastaneden çıkarsa inşallh kullanıcam :(

(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Hasta mı bebiş
(394 puan) tarafından
13 gün oldu Doğum yapalı Kuvezde hala cnm
0 oy
tarafından
Kızım 6 aylık olucak her gün kullandım gündüzleri oturma odamda oturunca koltuğun üstüne koyuyordm babybestle duruyordu geceleri de babynesti park yatağının içine koyuyorum orda güzelce yatıyor bence kesinlikle al ben yatıya kaldığım evlere de götürüyorum onda yatsın diye 
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından

Ben almadım. Çokta lazım değil zaten hızla büyüyorlar melekler.. <3

(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Bence boşuna masraf aldım ama çok az kullandim 
(11,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde nur.99 (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 170 göst.
22 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 97 göst.
0 oy
23 cevap 342 göst.
13 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Linasu (390 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...