0 oy
405 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (260 puan) tarafından
Çoooookkkkkk mutluyum çooookkkk tam 7 kg verdim 18 günde :))

Kaldı 25 kg daha da azimli olup egzersizimi çoğaltıcam inşallah istediğim kiloya düşücem 1 kaç ay içinde inşallah ❤️

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Azmin sonuuuuuu
(260 puan) tarafından
Azmin sonu mutluluk ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından

Nasıl başardın ver bakalım bir tüyo:D

(260 puan) tarafından
2 günde 1 Leslie yaptım 45 dk ama 1 haftadan sonra 3 günde 1 yaptım ve şekeri 1 hafta tamamen hayatımdan çıkardım 1 haftadan sonra pekmezli tatlılardan çok az yemeye başladım suyuda 1 hafta ölçerek içtim 2 buçuk litre 1 haftadan sonra her mutfağa girişimde bardakla içtim gece uyumadan önce 2 kaşık yoğurda nane pul biber kekik koyup yedim uyudum daha sonrada bu 5 gündür yoğurt kürüne zencefil de ekledim öyle yiyip uyudum ve tam 1 haftadır da kayısılı form çayından içtim şoktan almıştım ekmek yok hayatımda zaten yemekleride yağsız az tuzlu ve kilo aldırmayanlardan yedim salata tavuk gibi şeylerden yedim ve her sabah limonlu sıcak su içtim arada bi ara öğünlerde yeşil çay içtim ve gün içerisinde detoks suyu hazırlayıp içtim tarçınlı limonlu maydanozlu salatalıklı falan hazırladım bekletip içtim ve Türk kahvesini her gün mutlaka içtim tarçınlı
tarafından
Teşekkürler canm denicm :)
(260 puan) tarafından
Rica ederim canım :)
0 oy
(108 puan) tarafından
Nasıl verdin benim de ihtiyacım var 10 kg vermeye
(260 puan) tarafından
2 günde 1 Leslie yaptım 45 dk ama 1 haftadan sonra 3 günde 1 yaptım ve şekeri 1 hafta tamamen hayatımdan çıkardım 1 haftadan sonra pekmezli tatlılardan çok az yemeye başladım suyuda 1 hafta ölçerek içtim 2 buçuk litre 1 haftadan sonra her mutfağa girişimde bardakla içtim gece uyumadan önce 2 kaşık yoğurda nane pul biber kekik koyup yedim uyudum daha sonrada bu 5 gündür yoğurt kürüne zencefil de ekledim öyle yiyip uyudum ve tam 1 haftadır da kayısılı form çayından içtim şoktan almıştım ekmek yok hayatımda zaten yemekleride yağsız az tuzlu ve kilo aldırmayanlardan yedim salata tavuk gibi şeylerden yedim ve her sabah limonlu sıcak su içtim arada bi ara öğünlerde yeşil çay içtim ve gün içerisinde detoks suyu hazırlayıp içtim tarçınlı limonlu maydanozlu salatalıklı falan hazırladım bekletip içtim ve Türk kahvesini her gün mutlaka içtim tarçınlı
0 oy
tarafından

• :ermm:maasallah canim nasi oldu peki
(260 puan) tarafından
tarafından
Tebrikler canim ekranını aldim dogumdan sonra yaparım bende Allah ömür verirse :)
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Kız kac kilosunki 18 gunde 7 kilo verdin
(260 puan) tarafından
Canım 97 kiloydum 7si gitti şuan tam 90 oldum 18 günde
0 oy
(48 puan) tarafından
Anam ben 18 gün  içinde bir kilo bile veremedim o kadar dikkat ettimde :D
(108 puan) tarafından
Ben de sadece ekmek yemiyorum
(260 puan) tarafından
Ben ekmeği 2 senedir hayatımdan çıkardım çayı kahveyi sıfır şeker içtim ve ne kilo aldım nede verdim olmadı yani bu yüzden diyete başladım diyet yapmak çok yararlı heleki egzersiz yapmak çok faydalı kilo vermek için
0 oy
(2,067 puan) tarafından

5 günüm  diyt günüm  sadece sabhalri  1 dilim ekmek yiyorum  akşamları yimiommm.amaa çok isyerrsem  az yiiom yarim cyerek:Dama sporumu  cogalttim  yanlarımı gittihini hissediom  rsmen  gibgeimden  gttihini  6 sonra hic birsey yemiommmm kendimi zor.ttuuom resmen:Dyemmeke  ıicn amaa kafama çok koyudum zayıflama iisni  bakalım bende tartı aldim ama daha tartılmadım kaç kilo olmjusm.:D

(260 puan) tarafından
Hiç yemessende olmaz canım salata tavuk filan ye aç kalsanda kilo veremessin yani hem sağlık açısından da kötü olur
(2,067 puan) tarafından
Aynem canimmm amaaa canım birşey istemio  artik yemeklerini porsiyonlairimi azalaltihim ıicn kizmdan  vakit buldukca  spor yapayım sezaryan gobheim biraz gitsin  diye
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Maşallah ya nasıl başardın 
(260 puan) tarafından
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Cok mutlu oldum tatlım senin adına:)
(260 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım :) ❤️
0 oy
(490 puan) tarafından
Canım kaç kilosun ki 25 kilo vercm diyosun
(260 puan) tarafından
97 dim 90 oldum canım hedefim 65 olmak :)
(490 puan) tarafından
Hedefe ulaşırsın inşlhh cnm bnmde 60olmam lazm 9kilom kaldı
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Maşallah canım böyle devam:)
(260 puan) tarafından
İnşallah canım sağol :))

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 296 göst.
2 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy