0 oy
728 göst.
Diğer kategorisinde (454 puan) tarafından
Kizlar bogazima kadar doluyum atik kac gundur biliyosunjz hastayim bu gun sabah uyandim agrilarim azalmis evi dip kose temizledim yemegimi pisirdim ne bileyim camasir utu derken yoruldum bi yemek yiyeyim dedim burnumdan geldi kaynanam ve kaynanamin kaynanasi olaca ocu yemek yiyolardi bende bebegimin altini temizliyodum temizledim sofraya oturmusdum bir baktim yasli ocu masa beziyle dislerini siliyo masayada yemek dokulmis silmisler kirli yani bende pecete vereyim onunla sil dedim acikcasi onun yerine igrendim nede olsa yagli yemek silinmis bez neyse disari cikti iceri girdi tesbihim ordaydi eline aldi bu kimin dedi bende benim ..sen bunu napiyosun dedi bende Namaz kilarken cekiyorum dedim bana ne dese iyi ..? Senin kildigin Namaz kabul olmaz Hayir olmaz o kadar kotu oldumki yemek bogazimda dugumlendi o bur odaya gec beddua et annen de sende hirsizsin diye evlendigim ginden itibaren adimk hirsiz koydu ben agzimi acmak istedigimde kaynanam yaslidir cevap verme dedi ama bu gun kildigim Namazima soz edince dayanamadim  ne varsa icimde soyledim esimin parasini calan sen degilmksin dunurunun cuzdanini calan sen degilmisin dedim sen hirsizsin diye herkesi hirsizmi biliyosun eger ben hirsizsam Annem babam caldigim ekmekten olsunler eger sen yalan soyluyosan Rabbim seni iki cihanda oz canina surum surum surundursun dedim ..yasli insansin senin yasitlarin Namaz kilip zekat ediyor sen beddua ..hic utanmiyomusun dedim ..dedimde dedim kaynamada  benden cok dedi artik biktigimi gordu ..bazilariniz yasli akli gitmistir vs dersiniz ama 85 yasindadir biz onun izni olmada un kullanamiyoriz sekeri sayip veriyo kadinlara yumurta olmaz erkeklere olur diyp sadece onlara veriyo kaynanamin 48 yasi var ondan izinsiz bir yere gidemiyor zalim ama iyimi esimde kaynimda duzeldiler artik parayi o ocuye vermiyolar kizlar dusunun iki ay oncesine kadar pazara markete bile o gidiyodu eksikler icin .. iki ay once kaynanam kavqa etdi ben ne zaman kadin es anne kaynana olacagim diye .. ..uzun oldu hakkinizi helal edin 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Zebani kadın valla Allah dusman başına vermsin
(454 puan) tarafından
Ben ona isim bulamiyorum seytandan daha seytan
tarafından
Zebani işte Allah sabır versinya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun daraldım valllahi okurken o kadının hallerinden 

Ne diyim yaşlı çocuklaşıyo aklı ya da inadına yapıyorsa allah ıslah etsin yazık çok yazıkk 
(454 puan) tarafından
Kaynanam gencliginin bundan kltu oldugunu soyluyo
0 oy
tarafından
Ya su yaslilarin hala evi idare etme hallerine sinir oluyorum birak gençler halletsin. Kaynanada yazik kadin kac yasina gelmis. Hala evinde soz sahibi degil.
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Nemrut karı valla öyle çok kişi var allah herşeyin hayırlısını versin yaşlılığın bile
0 oy
(800 puan) tarafından
Valla allah sana da kaynana da sabir versin canim. 
0 oy
tarafından
Valla bazı yaşlılar insana illallah ettiğini cnm yasliligindan değil haa huysuzlugundan sizinki gibi aklı gayette başında ne ister bu yaştan sonra kıl namazını ye yemeğini yat yatağına sınır okuyorm böyle yaşlılara Allahım nolur bn böyle olmamayimm:(((
(454 puan) tarafından
Bismillah bile demez ( din ) sozune( cin )diyor d harfi qaribine  geliyomus her kes bikti ondan dusunsene disarda 40 derece sicak var tansiyonu kalkar diye eczaneye gitdi 300 kilometrelik yolu kosarak gitdi ilac aldi geldi bende burda sinirimle kaldim
tarafından
Yaaa sorsan yasli derler valla oyleleri bize tas cikarir
0 oy
(536 puan) tarafından
Yaş 85 hala konusuyo mu bı de dünya malı için yarın öbür gün ölup gidecek dünyalı mi kalacak. İyi yapmışsın konuşarak sustukca tepene cikar
0 oy
(786 puan) tarafından
Tovbe yarabbim yaa bu nasıl bir insn cokk iyi yapmisin canimm benimmm 
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun canm 
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Kaynananda iyi cekmis kaynanasindan. Yazik kadin 7 kusak geline cektirmeye and icti sanirim.
(454 puan) tarafından
Biz evlendikten sonra kaynanam gun yuzu gordu  benim bir eksiyim oldugu zaman alisverise gidelim diyodum kaynanasi agzini acdiginda esim susturuyodu don alindigindadami senden izin alivaklar diye kaynanam sukr ediyor evlendigimize .. 7 de 77 de kusak yonetir cadi
(1,567 puan) tarafından
Kiz tam cadi desene. Allah yardimciniz olsun insallah. Kaynanan sana iyiyse ezirme onuda kendini de. Esinde sizden yana madem sevindim.  Sevinir tabi kadin neler çekmistir o cadidan Allah bilir.
0 oy
tarafından
niye onun parasiylami gcniyonuz sizde bune be atin kopegiii evdenn 
(454 puan) tarafından
O neki onun parasiyla gecinelim sadece oglu cok yuz veriyo iyiki esim ve kaynim oyle degil atilirmi kiz o bizi oldurmese olmezde
tarafından
inanmiyrm cadi kari ya biyerinize takmyn ndmk mis yk kdnlar yumurta ymz bilmm ne azini yirtrm onun kz yokmus gbi davranin delirsin pisliik
0 oy
(1,063 puan) tarafından
Allah sabr versin valla canm rabbim kaynana nada yardim etsin cok uzuldum yasliymis emin ol senden benden cakallar
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Bana gore yaslilil uretmekten vazgecip kabuguna cekilmektir birmevi hayattan pes etmektir. Bunun biyolojik yasla alakasi yok kimisi 90 da boyle olur kimisi 40nda. Bazi ileri yasa sahip kisiler bu anlamda kendinden kucukleri kullaniyorlar. Islerine gelimce hastayiz demesini biliyorlar ama o dilleri hic yaslanmiyor. Bence iyi yapmışsın. Hakkini ezdirme, ne diye kendine hirssiz damgasi vermesine izin vereceksin ki. Kaynananinda hatasi sesi cikmamis bu seferde senin ustune çöreklenmiş. Neyse artik Allah hidayet versin.
0 oy
(465 puan) tarafından
Benim basimdada var gulum kaynanam iyi onun kaymanasi da burda kocasida burda biktim hepsinden biri 89 digeri 82 yasinda kadin okadar kotuki bnde bugun icimi doktum kocasida lokmami sayiyo pislikler rabbim bize sabir versin

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 814 göst.
29 Ekim 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 428 göst.
23 Nisan 2023 Aile kategorisinde Manas (863 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,336 göst.
0 oy
8 cevap 206 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Yagmur1265 (3,048 puan) tarafından soruldu

374,674 soru

11,207,028 cevap

34,510 kullanıcı

...