0 oy
434 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
bugün bebeğimi düşürdüm o kadar kötü düştü ki gözümün önünden gitmiyo çok canım yanıyo etrafındakiler bir çocuğa bakamıyosun ne biçim annesin diyorlar emziriyorum o kadar bunaldım ki tek başına yetemediğimi hissediyorum eşim yardımcı olmuyor işini bahane ediyor çalışıyorum yoruluyorum diyor zaten doğumumda sıkıntılı geçti bebeğim sarılık oldu yine senin yüzünden dedi kaynanam kavga ettik artık dayanamıyorum 

15 Cevaplar

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Sakin ol canım çocuk bu düşe kalka büyüyecek yapıcak bişey yok, sarılık konusunda da yine senin elinde olan bişey değil insan fark edemiyor 
(1 puan) tarafından
etrafımdakiler hep öyle diyor sürekli anneliğimi sorguluyorlar ilk bebeğim bilmiyorum ne yapılır
elimden geleni yapıyorum üzerine titriyorum ama piskolojim bitik  :(
-Reklam-
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Herkesin bebesi el bebek gül bebek büyümüyo ya nie kendni oyle hissediyosun olabilir herkesin basina gelebilecek bi durum 
(1 puan) tarafından
etrafımdakiler iyi anne olmadığımı bakamadığımı söylüyor boyu kısa zayıfmış doktorumuz da normal dedi
(2,009 puan) tarafından
Cok biliyosaniz alinda yeyim sutum olsun de sende takma kafana ver lafini herkese herkes yerini haddini bilsin uzme kendini büyüdükçe toplar kendini cnm
0 oy
(465 puan) tarafından
Canim cpcuk düşer kalkar kafasını gozunyde yarar hatta bi laf var sakınan göze çöp batar  derler korudukkca düşer oğlum  kendini suçlama ama kaynanalar oyle iste pişik olur sen ettin oğlum bazen istediğini yaptrnak icin yalandan ağlar sen ağlattın der sürekli beni suçlar ocak haberim yokken ağlar anne dövdüğü der   resmen bu kaynanalar insana psikolojik şiddet uyguluyorlar  
(1 puan) tarafından
sorma canım beraberde değiliz ama sürekli konuşuyor arkamdan eşimde onlara arka çıkıyor bugünde düşürdüm eşim hemen yetiştirmiş  konuştu durdu iyi anne değilmişim akıl veriyor sürekli kendisi daha bebeği tutamıyor bile
0 oy
(1,426 puan) tarafından
Sakin ol ne alaka kızım 1 yaşında bugün boğazında yemek kaldı sadece çırpındı kafayı yicektim sırtına vurdum kendine geldi nasıl ağladım ama ben kötü bir anne değilim sende böyle düşün kaynwni da takma 
tarafından
Canım sırtına vurmak yanlış onu  araştır Allah korusun  kendine falan gelmez
(1 puan) tarafından
yetersiz olduğumu düşünüyorum bazen çok yoruluyorum bunalıyorum annemi arıyorum her konuda panik atakta var bende korkudan banyosunu bile yaptıramamıştım bir yerine birşey olur diye bütün anneler mi böyle acaba :(
(1 puan) tarafından
Rabbim korusun kuzucuklarımızı bizlere bağışlasın
(1,426 puan) tarafından
Amin sorma kuzum ya valla o anda tek yapabildiğim şey oldu korkudan amin
0 oy
tarafından
Canm cok geçmiş olsun inan bebeğini düşürmeye anne yok sanırım bende yataktan düşürdüm o an dünyam durdu hemen kucağıma aldım sakinleştirdim eşimi aradım geldi bağırdı çağırdı neyse öyle kapandı şimdi yatağın tam ortasına koyuyorum insan başına bişey gelmezse öğrenemez Allah daha beterinden saklasın gelelim etrafa o etfaktaki herkes çok bilir gibi konuşur Allah'ın cezaları sen önce onları bir annesavar gibi sav defolup gitsinler sen iyi bir annesin Allah sana o özelliği zaten vermiş kimseyi memenun edemezsin bana neler neler dediler avrat gibi eşimin abisi bile karıştırdu ne yaptım susuturdum onlara ne oğluma bu gülmüyor bu yürümüyor niye emeklemiyor neler neler dediler ben ne yaptım kulak ardına attım onların hiç biri benim oğlumun b..ku etmez sende öyle yap eşine gelince onu da Allah ne biliyor sa oyle yapsin ne deyim ki bilmiyorum 
(1 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım hepimizin var başında böyle herşeyi çok bilenler mesafede koydum araya ama eşim dolayısıyla mecburum onlara katlanmaya benim canım yanmış sakinleştirip akıl vereceklerine ayağıma dolanıyolar
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Öyle düşünme canım cocuk bu düşe kalka büyür 
(1 puan) tarafından
aynen kuzum rabbim evlatlarımızla sınamasın çok zor
(5,134 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
İsteyerek yapmadin ya hoş neden üzerine geliyorlar ki ay sinir insanlar
(1 puan) tarafından
sanki ben isterim yavrumun kötülüğnü ağrısı da sızısında onunla beraber ağlıyorum uykusuz gecelerimi ben bilirim elimden geleni yapıyorum  ama yine bakamıyorum nasıl anneymişim ben
0 oy
tarafından
Ya o etraglakilerin ağzını dikeceğim en son en sınır olduğum şey ya mal mal konuşuyorlar anca bilmeden tek başına napıyorsun yerine surekli aşağılama nalet olsun böyle insanlara ya çocuk benim sanane ki bundan Allah cezanızı versin kadını üzüyorsunuz hepimizin çocuğu var yetişmediği zaman oluyor illaki ne var bunda böyle böyle gelişeceksin of offf sinirlerim bozuldu 
(1 puan) tarafından
huzur rahat vermiyorlar Rabbime havale ediyorum hepsini çok biliyorlar gelip destek olmazlar uzaktan yok şöyle yap yok böyle yap birde cahiller ki sorma birşey bilip öğretselerde içim yanmasa boş teneke sadece annem bakıyor yardım ediyor her konuda onunda gelmesini istemiyorlar eşim de anneside  bir allah razı olsun demek yerine
tarafından
Kız buraya da yaz bildiklerimizi söyleriz bak benim de 7 aylık kızım var teyzesi
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Kaynanan vs.cok iyi anne olsa sana destek ciksr zatn köstek olmaya calismaz..oglunu dolduracagina sana destek olmasi icin konusur..oyuzden senin anneligini yargilamak ona düsmedi..cocuguna en iyi sen bakarsin..bidahakine daha dikkatli olursun düsmez..ayrica doktor boy kilosu normal dediyse onlara laf solemek dusmez..alismislar cocuklara pirinc unlu maam verip topak topak yapmaya oyuzden senn bebek ona zayif gelir tabi..vermisler de nolms kof kilo almis cocuk sonra da övünmüstür ben ogluma iyi bakiyorum diye..bos beyinler bos laflar yani..takma kafana..saglikli olsun yeter..kimseyi de dinleme hee de gec yoksa cok üzülürsün..
(1 puan) tarafından
aynende öyle olmuş daha 40 çıkmamış bebeğe turşu suyu hoşaf içiren kadından ne beklersin öyle çocukmu bakılır yok tuzsuz şekersiz yemek  yedirecek sin herşeyden diye birşey bilmiyorlar bilenlede karışıyorlar inan o kadar bunaldım ki
(3,901 puan) tarafından
Aynen oyuzden sen de onu ciddiye alma sakin..ondan daha iyi bildiğin kesin çoğu seyi
0 oy
tarafından
Benimde kaynanam üvey anne gibisin derdi ne bicim annesin kendi el bebek buyutmus sanki kimseden birsey beklemediğiniz ve kimseyi duymadığınız mutlu anne olabilirsin ve mutlu cocuk buyutebilirsin bende senin gibiydim cok gec oldu ama 3. Cocukta ogrendin sonra bende cocuklarimda cok mutlu
(1 puan) tarafından
dışa kulağımı kapatmayı çok istiyorum ama hayat arkadaşım bunu bana yansıtınca çok kötü oluyor yoksa ben yine ederim kulak arkası eşim sayesinde herşeyden haberdar
tarafından
Beklentiler bahsettigim es zaten esinde anlayışsız olunca bütün yuk bizde bizde ne yapmaz kendimizden beterilerini düşünerek motivasyon olup çocuklarımızla bugunlerin kıymetini bilcez ben 2 cocugum da hicbirsey anlamadan hayati kendime zehir ettim ben dışında herkesin keyfi yerindeydi keske demenin anlamı bugun ve bugünden sonrası için cabalicaz
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Sakin ol şampiyon. Hepimiz aynıyız sıkıntı yapma çocuk bu düşe kalka büyüyecek. 
0 oy
tarafından
O yetersizdi diyen anneye söyle canım...kendisinin oğlu hiç mi düşmemiş...yada bir fiske bile vurmamis mi..kizmamis bagirmamis mi...eğer oğlun bu yaşına kaadar hic yara.almadiysa kalbini kirmadiysa  ondan banada ders versin anne nasıl olunurmus ..
0 oy
(16,507 puan) tarafından

Sen iyi bir annesin 

Bebeğine sen tek bile yetersin 

Sen İyiki o Bebeğın annesısın canım <3

0 oy
tarafından
Sanki cocugumuzu kendimiz yaptik onlar calisiyor olabilirler ama bi isin ucundanda tutmuyorlar  cok kiziyorum esimde isini bahane ediyor cok yoruluyorum cokkk 
0 oy
(1,583 puan) tarafından
Kendileri çok biliyo madem dogursunlar bitane dedikleri gibi baksınlar ozaman . Sen kendi bildiğini yap kimseyi kafana takma sensin onun annesi sen en iyisini bilirsin . Konuşmak için konusuyolar.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 440 göst.
25 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Merveee YE (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
18 Nisan 2024 Aile kategorisinde sinemxx (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 417 göst.
+1 oy
39 cevap 937 göst.

385,053 soru