0 oy
735 göst.
Diğer kategorisinde (382 puan) tarafından
Kızlar eşimden Allah razı olsun çok sever sayar yardımcı olur her işte ama tek kötü huyumuz var biz baş başa kalamiyoruz kayinvalidem ve gorumcemle oturuyoruz ev dublex altlı üstlu bebek olmadan biz onların katına çıkardık çünkü aşağıda tv yoktu aşağıya TV geldi bebek oldu onlar bizim kattan çıkmıyorlar inanın çok daraldim 1 5 senedir evliyim ne baş başa doğru düzgün bı yere gidebildik ne başa şöyle rahat rahat oturabildik sürekli dipdibeyiz inanın ozeniyorum birlikde yürüyüşe gidiyorlar geziyolar yemeklere gidiyorlar özel günlerimiz hiç yok kutluyamiyoruz istiyorum ki yemek yapım kcoamla baş başa kutliyim yok anlayissizlar bu konuda esimde bişi demiyo biz uyuyana kadar bizimleler gece olsada fark etmiyo bide kayınvalidem de çekmiş bu konuda gençliğinde ama hala anlamiyo eşim ben oğlum brilikde vakit bile geciremiyoruz sesimizi duyuyorlar hemen geliyorlar bişi de diyemiyoruz ama bazen sürat asiyorum insan anlar dimi ama uzun oldu hakkınızı helal edin ama cidden doldum 

7 Cevaplar

+1 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim acilen ayri eve cikmaniz lazim. Diger turlu bu zamana kadar boyle devam etmissin simsi esinle bas basa kalmayi ne esin ne de kayimvaliden anlamazlar.
(382 puan) tarafından
Canım kayinvalidemin ek geliri yok maalesef ve bazı rahatsızlıkları var ayrı ev çok zor
-Reklam-
+1 oy
(638 puan) tarafından
Canım al kayınvalideni karşına konuş eğer konuşulabilcek biriyse. Yoksa durumu eşinle çözmen gerek. Yaşın kaç bilmiyorum ama ben biraz netim bu konularda. Ben de kayınvalidemle oturuyorum 8 aylık evliyim. Ben 27 yaşında evlendim eşim 32 yaşındaydı. Severek evlendik. Kayınvalidem düğünden 2 gün sonra eve geldi. Cumartesi düğünüm oldu pazartesi evdeydi.15 günlük gelindim görümcemin evi tadilata girdi 3 kişi de onlar geldi. Hepsi çalışan insanlar. Ben her gün temizlik ütü çamaşır yemek bulaşıkla gün geçirdim. Eşime tak etti artık. Ki annesi ve ablasına çok düşkündür. Gerçi iyi de insanlar. Ama daha hiç bi özelimize özel günümüze karıştıklarını bilmem. Dışarı çıkarken biz hazırlanırız çıkıyoruz der çıkarız. Ben ilk zamanlar anneme giderken yemek yapar da giderdim eşim hayır dedi herkes kendini idare eder dedi yapmaz oldum. Eşte bitiyor her şey. Asla aramıza girmez annesiyle ama beni savunur. Ben ne hissettiğimi kayınvalideme net bi şekilde söylerim hiiiç kıvramam uzatamam yapımda yok çünkü. Bugün özel bi gün evde olmak istiyorum eşimle dedim mesala kızı yakın ona gitti. O da memnun olur böyle söylememden. Kayınvalide iyiyse onunla konuş 
(382 puan) tarafından
Canım maalesef yeni taşındık buraya onlarda bende İstanbul'daydik kcoaeline taşındık gidicek kimseleri yok üst katta dursalar bana oda yeter canım inan ilk evlendigim zamanlar yukarı yanlarına çıkmıyorum diye kusmuslugu var ama asla dilinde yoktur bu niye böyle su neden böyle demez Allah razı olsun ama bizim evli olduğumuzu başbaşa kalicagimizi anlamiyo özel günlerde aşağıya inmeye bile olur ne bilim bende demekten çekiniyorum esimde hayatta bişi demez
+1 oy
(2,189 puan) tarafından
Kendi çekmiş nasıl olduğunu biliyor madem sana niye cektiriyor...

Ya ayri eve cikcan canim ya esin annesiyle konuscak. Yada sen karşına alip konuscan. Boyle gitmez yani cok zor 
(2,189 puan) tarafından
Kendi anlayışszmis canim. O zmn ayri eve cikmamiz lazm
(382 puan) tarafından
Oda mümkün değil canım maalesef kayinvalidmein ek geliri yok yani yukarı tukursem bıyık aşağı tukursm sakal
(2,189 puan) tarafından
Ayy canim yaa Allah yardımcın olsun. Zor bi durum evde istedigin gibi giyinememen esinle ilgilenememen
(382 puan) tarafından
Kız valla kıyafet konusu umrumda değil bu sıcakta omur boyu uzun kollu şeyler diyemem evde giyiyorum sırtımı askilimi dolanıyorum öyle
(2,189 puan) tarafından
Evin sonuçta canim istedigin gibi giyin. Keske biraz anlayışlı olsalar
0 oy
tarafından
uygun dille ima edeceksin yada esinle konusacaksin canim yoksa boyle devam eder
(382 puan) tarafından
Eşimle konuşuyorum canim benim gönlüm olsun diye tek başımıza çıkıyoruz bı yere sonra gene aynı devam ediyo onlara ima edemiyorum ne bilim ben kirmaktan çok korkuyorum  insanları
tarafından
kirmadan soyle canım terslemeden
(382 puan) tarafından
Bakalım canım gazam mubarek olsun
tarafından
hadi bakalim canim
0 oy
tarafından
Bence konus xanm yoksa anlamiyacak gibi 
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Iyi canım bebeği yapabilmisiniz davarodaki rahmetli adile nasit gibi kaynanan araniza yatmamis oglim beni uyut diye :)  

(382 puan) tarafından
Hahahah ben guldum Allah'ta seni güldürsün canım bebeği de işte onların katına arada çıkmadık o aralarda oldu sanırım yada artık uykum geldi diyorum erkenden o sırada :D:D:D kadın torun olana kadar dua ederdi hep torun nasip et Rabbim diye ama bı yanlız kalamadik
(6,136 puan) tarafından
Tarlayı böcekler basmasa tohumu atacaz da diyecektin :))) tövbe ya Allah kurtarsin bol sabır versin canim
(382 puan) tarafından
Hahahah Allah iyiliğini versin ahh desek neler dicezde işte
0 oy
tarafından
Aynı bunları eşime söyledim mi ? 

Ayrı eve çıkma şansınız yok mu
(382 puan) tarafından
Yoj canım maalesef kayinvalidemin tek durucak geliri yök

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 145 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde Selin knylmz (42 puan) tarafından soruldu