0 oy
618 göst.
Aile kategorisinde (530 puan) tarafından
Hic sinirlenmiyomusunuz kizmiyomusunuz 

Hep bi aktivite yapabiliyomusunuz 

Mutlu mu cocuklariniz

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mükemmel anne yoktur sen nekadar mükemmel olursan çocukta o kadar doyumsuz olur hep eksik kalirsin
-Reklam-
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Mükemmel insan olmayacağı gibi mükemmel anne de olmaz. Çok kasmayın. Çok dert etmeyin. Çocuğunuza sevgi ilgi gösterin yeter, gerisi boş. 
0 oy
(8,207 puan) tarafından
Hergun ağlamak istiyorum yetemiyorum iyi anne değilim galiba
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Mükemmel anne olduğunu düşünmüyorum ilgili fedakâr  seven anne vardır. Arada istemsiz kızıyorum bağırıyorum bazen ama bu sevmediğimden  değil çocuklar uyuyunca elini yüzünü öpüyorum özür diliyorum ağlıyorum kızıp bağırdım için keşke öyle bi ilaç olsa ki biz annelerin enerjisi hiç bitmese yorgunluk nedir  bilmesek istemeyerekte olsa çocuklarımıza kızmasak ama insanın elinde olmuyo bazen onun için ben mükemmel bir anne değilim ama çocuklarımı canımdan çok seviyorum 
0 oy
(15,773 puan) tarafından

Ben çok mükemmelim çocuğum da hep güler

Dermişim:D

Mükemmel ebeveyn yoktur. Mükemmel çocuk da yoktur. Bunu kabullenirsek kendimize ve evlatlarımıza daha faydalı oluruz bence.

Allah bile hiç günah işlemeyen bir kavim olsaydınız helak eder, günah işleyen ama tövbe eden bir kavim yaratırdım diyor. 

0 oy
tarafından
Canım kimse mükemmel değildir ki bizde insanız bazen sinirlenip bağırıyoruz ama evlatlarımızı çok seviyoruz ben mümkün olduğunca iş bile yapsam yanıma alıyorum iki yaşında kuzum var pek de meraklı beraber kek poğaça yapıyoruz kirletir diye korkmuyorum veriyorum eline o kadar hoşuna gidiyor ki temizlik yaparken onunla küçük süpürgesi var sende bana yardım et diyorum beraber yapıyoruz beraber kuran okuyup namaz kılıyoruz böylelikle hep benle zaman geçirmiş oluyo bende işlerimden geri kalmamış oluyorum sonra akşam babası gelince kovalamaca saklambaç oynuyoruz günler böyle geçip gidiyor Rabbim hepimize sabır versin kolaylık versin yardımcı olsun inşallah 
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Kimse mükemmele dört dörtlük değildir ama kime sorsan herkes annesinin hayatındaki en mukemmel insan olduğunu düşünür ( anne sıfatını taşımayan istisnalar hariç )
0 oy
tarafından

Mükemmel değilim ama çocuklarıma evime eşime yetecek de artacak kadarm <3

0 oy
(530 puan) tarafından
Kendime göre mükemmel değilim ama iyi bir anneyim 3 çocuğuma çok iyi bakıyorum evin işine yemeğime çok koşturuyorum ama onları da ihmal etmiyorum ilgileniyorum hep bazen çok yoruluyorum kızıyorum ama geri pişman oluyorum tabi annelik zor ve güzel bir şey❤️
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Mükemmel miyim bilemem ama cogu vaktimi cocugumla gecirdigim.kesin..is benm icin 2.planda yani..bol bol eglendigimiz aktivite yaptgmz da dogru..sonuc olarak mutlu bi cocuk..

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 112 göst.
4 Şubat 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde melike03 (195 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 1,357 göst.
17 Kasım 2022 Aile kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
+3 oy
30 cevap 527 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 569 göst.
11 Eylül 2020 Aile kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu

384,563 soru

11,504,015 cevap

35,157 kullanıcı

...