0 oy
617 göst.
Aile kategorisinde (524 puan) tarafından
Hic sinirlenmiyomusunuz kizmiyomusunuz 

Hep bi aktivite yapabiliyomusunuz 

Mutlu mu cocuklariniz

30 Cevaplar

0 oy
(790 puan) tarafından
Değilim....

Bebekle ilgilensem işler bekliyor    

Işleri yapsam bebek bekliyor

Yetişemiyorum çogu zaman
(790 puan) tarafından
Benim oglumda 10da sallamaya başlyorum 12 de ancak uyuyor kollarimin hali kalmiyor o zmn
(524 puan) tarafından
Ne kolumun ne bacagimin hali kalmadi hala mutsuz hala mutsuz
(790 puan) tarafından
Haftada 1 esim evdeyken dip köse temizlerim evimi

Diger gunler sadece supurur toz alirim
(524 puan) tarafından
Esimde sagolsun yardim etmez etmedigi gibi evi dagitir pisletir
(790 puan) tarafından
Benm eşimde etmez canm bebegi oyalar sadece ama altini almaz karnini doyurmaz ben saat başi gider bebegimin altini alip karnini doyurur tekar devam ederim işe
-Reklam-
0 oy
(658 puan) tarafından
Kimse mükemmel değil canım önemli olan iyi ve şevkatli olmak 
(524 puan) tarafından
Sevdirmiyoki kendini hep ih ih durmuyo yerinde
0 oy
tarafından
Hic birimiz mükemmel degiliz bence hatalarimiz elbet var dir 
(524 puan) tarafından
Bukadar yorgun oldugum zaman benimde hic biseg yapasim gelmiyor
0 oy
tarafından
Kimse dört dörtlük değildir elimden geldikçe çocuklarımla vakit geçiriyorum ben de bazen sinirlenip kızıyorum ama hiçbir zaman evladımın kötülüğünü istemem 
(524 puan) tarafından
Tabiki hicbirimiz kotuluklerini istemeyiz
0 oy
(44,758 puan) tarafından

Tam anlamıyla değilim ise Bakcam  diyeo ihmal ediyorum onlara baksam işler yemek o bu kaliyo zor iş annelik :ermm:

(524 puan) tarafından
Benim hic yardim edenim yok artik cok kotu hissediyorum kendimi
0 oy
(410 puan) tarafından
Oyunlar oynuyoruz zamnda geciriyom tabiki kiziyorum sinirleniyorum hickimse mükemel degildir zamn olmuyor bazen hep ona zamn ayrimak yada hep sabirli olmak bizde insaniz sonucta tabiki dövmuyoruz ama gun geliyor kizdigim olmuştur 1 dk  sonra sarilp özurdilemisimdir.
0 oy
tarafından
Mükemmel annelik bunları yapmak değil bence bunları yapamadığımız zamanda mükemmel anne olabiliriz.

Ayrıca benim kızım ilk bebeğim onun için her şeyi yapmaya çalışıyorum yanlslarim oluyor illaki ama onunla birlikte öğreniyorum çocuk buyutmeyi.

Kitaplar okuyup videolar izliyorum Dr Lara danisiyorum buraya danisiyorum asıl cabalamak mükemmel annelik tır bence❣️❣️❣️❣️❣️
(524 puan) tarafından
Peki nasil vakit geciriyosunuz ben kaliteli zaman gecirmeyi beceremiyorum galiba
tarafından
Canım ben bebeğime uyku eğitimi verdim.ondan dolayı uyku saatleri belli onun dışında uykudan 1 saat önce oyunlar oynarım.spor yaptırırım hep hem bebeğim yoruulur hemde eğlenir
(524 puan) tarafından
Nasil oyunlar iste canim bende oyuncaklariyla iynatiyorum kartlarini gosteriyorum yurutuyorum camdan baktiriyorum sarki soyluyorum ama yok hic memnun degil
tarafından
Canım bende onları yaptırıyorum eşim evdeyse biz saklaniyiruz esim bizi buluyor kıkır kıkır gülüyor kizim
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Valla mükemmel im çünkü çocukları çok seviyorum ve çocuk gelişimi mezunuyum.Cocuklarin ne istediğini,nelerden hoşlandığını bildiğim için pek problem olmuyor.Kizim 5aylik ama oyunlar oynarım,zeka kartlarında ki görselleri anlatirim
(524 puan) tarafından
Bunlarin hepsini bende yapiyorum ve daha fazlasinida hala memnun olmuyor
(25,224 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bende 11 senelik öğretmenim kız ama mükemmel değilim hiçbir insan mükemmel değildir :D
(6,203 puan) tarafından
Kime göre neye göre bebişim.Ben sinirlenmeye konusunda mukemmelim.51cocukla çalıştım sınırlarını çok zorladılar ama bir kere bile bagirmadim
(25,224 puan) tarafından
İş konusunda değil genel dedim canım herkesin mükemmel oldugu yönler olabilir karakter meselesidir insan olarak kimse mükemmel olamaz herkes hata yapar yani:)
(6,203 puan) tarafından
İnsan olarak tabi mükemmel değil kimse
0 oy
tarafından
Hiç kimse mükemmel değildir ki.mukemmel anne olsun... 
(524 puan) tarafından
Haklisin canim
0 oy
(17,891 puan) tarafından
Mükemmel olmak icin elimden geleni yapiyorum ama tabiki kiziyorum ceza veriyorum yaramazlik yaptiginda cizgifilm yasak sevdiği oyuncaği yasakliyorum hatasini anlasin diye etkilide oluyo aktivitelerimizde cok yapariz oyunlar oynuyoruz 
(524 puan) tarafından
Biz daha 8 ayligiz ondan mi anlamiyoki
(17,891 puan) tarafından
Cok kucuk daha cnim
0 oy
tarafından
Evet çok şükür onlarla oyun oynuyorum rabbim rızık nasip ediyor yemek yapıyorum eşim çok şükür kazanıyor açıkta koymuyorum yıkayıp pakliyorum karınlarını doyurup yatırıyorum işlerimi guclerimi gece yapiorum benimle namaz kılmaya çalışıyorlar mutlu oluyorum ev işi onlar dagitmayinca benimle oynayınca zaten birikmiyor ortalıkta birşey bırakmıyorlar çok şükür Rabbime mükemmel anneyim mükemmel evlatlarım var 
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Mükemmel kimse yok canım. Hem ev hem iş yemek bebek hepsi bir arada olunca dört dörtlük ilgilenemiyorum ama elimden geldiği kadar ilgilenip oynamaya çalışıyorum 
0 oy
tarafından
Mükemmel anne, öyle böyle ev hanımıyım
0 oy
(27,412 puan) tarafından

Kimse  dört dörtlük değil bence illaki birşey oluyor

Ama her anne güçlüdür

0 oy
(1,331 puan) tarafından
Bazı dönemler keçi gibi inatlaşarak geçiyor günler elimden geldiğince yetmeye calısıyorum ama olmuyor bugün 5 yıllık muhabbet kuşum vefat etti çok üzgünüm çocugum gibiydi bebeğe bakayım derken ihmal ettiğimi düşünüyorum hiçbişeye yetemediğimi düşünüyorum açıkçası yetenilenler nasıl yetiyor bilmiyorum 
0 oy
tarafından
Çoktur delirdigim kizdigim ama kendini sevdiriyo sipamm:)
0 oy
(4,136 puan) tarafından

image

100de 95 her anne elinde gelen herşeyin en iyisini yapmaya calişiyo buyüzden 

Hepsine saygı duyuyoyurum..  

0 oy
(924 puan) tarafından
Acayip sınırlı oluyorum ama hincimi kendimden cikariyorum mükemmel miyim değilim tabiki çocuklarımı çok düşündüğüm için vuruş var diye iki.aydir dışarıya çıkarmıyorum parkta oynatmiyorum vicdan azabı çekiyorum bir haftador bunalimdayim çocuklarımın yemeklerine çok ozenirim yemeği illaaki bitecek sofradan kaldırmam bitmeden o konuda disiplinliyim onlarla oyun oynarım işlerime yardımda ederler mutfagada birlikte gireriz 
0 oy
(289 puan) tarafından
Gecenlerde okudugum bi cocuk gelisimi kitabinda yaklasik boyle bi cumle vardı 

Eger anne kendini bebegine birakmazsa yorulur sinirlenir uykusiz kalir gibi bi cunleydi.

Ustunde düşündüm baya kendimi dusundum. 

Oglumla ne zaman inatlassam yorulan sinirlenen ben oluyorum ne zaman onun dedigi gibi olursa su gibi akip gidiyor o gun 

Ve mutlu bebek mutlu anne oluyor

Mutsuz anne mutsuz bebek 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kimse mükemmel değildir annelik böyle ölçülemez önemli olan bunlar değil 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 112 göst.
4 Şubat 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde melike03 (195 puan) tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 1,318 göst.
17 Kasım 2022 Aile kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
+3 oy
30 cevap 514 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 543 göst.
11 Eylül 2020 Aile kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu

381,475 soru

11,420,937 cevap

34,975 kullanıcı

...