0 oy
1,167 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

image

merhaba güzel teyzeler. önceki postta yazdıklarınız gözlerimi yaşarttı. herkesin güzel dilekleri için ayrı ayrı hepinize teşekkür ediyorum çok duygulandım ❤️❤️❤️ önce ki gözlük pembeydi ve 7 numaraydı. Gözleri kaymaya devam ettiği için derecesini yükseltti doktor ve şimdi bunu aldık buda 9 numara. Ama bana kalsa buda yeterli gelmiyor sizinde resimde gördüğünüz gibi kayması hala var. muhtemelen yine değişecek bu resimleri çekip doktora göstermem lazım ki kaymasını görsün iyice ❤️ Sizi seviyoruz ve iyi ki varsınız ❤️

22 Cevaplar

+4 oy
tarafından
düzenlendi
Sen o kadar güclu bi annesin ki.. anlatamam Allahim mizgine saglik sanada gûç versin.. şevkatın yüzüne yansimiş Leylacım.. biz bazen of derken sen hep dimdik hep mutlu olmaya çalistin en güzel günler senin olsun ❤
-Reklam-
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Gözlerinln güzelliğine maşallah iri iri öp meleğimizi annesi benm yerime Allah nazarlardan saklasın canm bnm :) 
(751 puan) tarafından
teşekkür ediyorum canım benim ama gözlüğü Bi çıkarayım ufacık kalıyor onları büyüten gözlük derecesi byüük ya :)
0 oy
tarafından

Maşallah size Rabb'im tez vakitte şifa versin inşallah mizğine <3

(751 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok teşekkür ediyorum ❤️❤️
0 oy
tarafından
Kız Leyla ne olmuş bu böyle kocaman kız olmuş yaa yerimm ya 
(751 puan) tarafından
Ben büyüdüğünü anlamıyorum biri söyleyince anca jetonum düşüyor ;) teşekkür ediyorum canım benim ❤️
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Kurban olurum ben o tatlı bakan gözlere maşallah ya seni yaradana kurban ♥️♥️
(751 puan) tarafından
canım benim çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun ❤️❤️
0 oy
(889 puan) tarafından
Anam seni yine gördüm uzun bir zmandsn sonra canm hatta geçen dedim bir Mizgin vardı buralarda bir ara çok paylaşım yapardın yeni üye olduğum zamanlar sen ve birkaç kişiyi.tanimistim.tabi sen beni  bilmem simdi ne yapıyor acaba derdim.masallh kızına 
(751 puan) tarafından
artık sık girmiyorum canım buradaki güzel insanlar içinn kapatamıyorum sayfayı. Çok sıkıntılar çektik ama şükürler olsun bu halimize. merhaba bizi zaten eski üyeler tanır. çok teşekkür ediyorum sanada ❤️❤️
0 oy
(17,592 puan) tarafından
Mizgin büyüdükçe dahada güzelleşiyor yaaaaa yerim onu 
(751 puan) tarafından
küçükken çirkindi tabi herkes çirkin diyordu kızım şaşırtıyor herkesi :) sağlıklı olsaydı da çirkin olsaydı be canım ama şükürler olsun bu halimize ❤️❤️ teşekkür ediyorum canım benim
(4,853 puan) tarafından
Eli ayağı tutuyor cok şükür bu bile seni birazda olsa rahatlatmali kuzummm beterin beteri var
(17,592 puan) tarafından
Dahada güzellesiyor dedim canım guzeldi o zaten neresi cirkin bal kiz bal :*
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Maşallah canım Allah bagışlasın ❣️
(751 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim çok teşekkür ediyorum ❤️❤️
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Senin tokani sevsinler fıstık masallah sana
(751 puan) tarafından
sağol teyzesi yakın olsaydık sana verirdik ❤️❤️
0 oy
(834 puan) tarafından

Sürmeli gelmiş sürmeli ❤ seni çok özledim Mizginim. Leylacım Allahım sizi ona onu size bağışlasın ve bize de inşallah :angel:

Bu arada benim ortanca görümcemin 5 yaşında bi kızı var. Erken doğum olmuştu bi sorun ypktu ama sonra sarılık olunca küvezden çıkamamıştıö o dönem çok uzun ve zor sürdü çocuk toparlayamadı ve sarılık gözlerine vurmuştu.  Hem çok yüksek derece hem de bi tanesinde de yoğun kayma oluyordu. Küçük olduğu için hep gözlük gözlük kullandı ama bundan 6 ay önce bi ameliyat oldu. O güzel geçmişti ama ne oldu sonra bilmiyorum önceki gün tekrar ameliyat etmişler. Yeni öğrendim. İnşallah bu da iyi geçmiştir.  

Sizin de ameliyat için büyümesini bekliyor olabilirker belki kuzum

(751 puan) tarafından
öncelikle güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum canım benim ❤️❤️
şimdi kaç yaşında prenses inşallah iyi olmuştur. bize şimdi ameliyattan bahsetmedi ama yükseltiyor sürekli gözlüğü ama yeterli değil gibi baksana bakalım bu sefer ne dicek
(834 puan) tarafından
Arıyom da ikidir açmıyo görümcem. Hastanedeler heralde hala. Ama doktor çok umutlu konuşuyodu sorun yoktur inşallah.

+Kız 2015 doğumlu. Anaokuluna gidiyodu işte. Ama şimdi tabi gidemiyor.   O da sanırım 7-8 civarı kullanıyordu.  Mizgin de inşallah yaşı gelsin sağlıkla geçer ameliyatı gider inşallah da bu günleri hatırlamazsınız bile :)
0 oy
tarafından

Yaaaaa nolmus boyleeeee mizgine ısırmalık olmus tam anasının  kizi olmuş gozler falan  masallahhh mizginime poncik seniiii:kissing:

0 oy
tarafından
Ağzını burnunu yeyim senin bal kızım benim ❤❤❤❤❤ maşallah sübhanallah koca kız oldu gııııi gözünü verene kurban olsun teyzesi 
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Oyy maşallah yerim.senin o bakışlarını❤️❤️❤️❤️
0 oy
tarafından

Eşek gözlü kuzum benim maşallah subhanallah ne kadar çabuk büyüdün ya sen daha dün minnacıktın hangi ara kocaman kız oldun kurban olurum seni verene bal kuzum <3<3ikinizi de kocaman öpüyorum şekerler ikinizde birbirinizden güzelsin ❤️❤️❤️❤️ rabbim sizi korusun 

0 oy
(4,647 puan) tarafından
Oy kurban olurum ben ona daha gözüne de senin gibi anneye de❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Oy mizginim cok tatli olmussun sen ama guzelligim benim 

Sanada masaAllah leyla Rabbim guc kuvvet versin sana mizginimede tez zmnda sifa 
0 oy
tarafından
Maşallah kuzum Allah bağışlasın Rabbim acısını ağrısını göstermesin inşallah ☺️❤️
0 oy
(14,005 puan) tarafından
Yaaa senin bandanani yerim beeennn maşallah ikinizede❤
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Masallah ya ne kadar tatlısın sennn
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Siz çok güzelsiniz ama ya maşallah mizgin hanıma gözlüğü de çok güzelmiş ❤️ 

Rabbim size bağışlasın canım senin gibi güçlü bir annesi olduğu sürece mizginin atlatamayacağı hastalık yok 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 947 göst.
0 oy
29 cevap 1,508 göst.
13 Mart 2020 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,473 göst.
15 Eylül 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu

377,319 soru

11,291,666 cevap

34,708 kullanıcı