0 oy
819 göst.
Diğer kategorisinde (69 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Kızlar 5 yıllık evliyiz maddi durumumuz normal hep söylüyorum doktora gidelim vs tedavieye girelim illa bir bahane buluyor ve artık gücüm kalmadı bir hamile kaldım 6 aylık düşük yaptım 1 yıl geçti olmadı diyoru. Aşılama yapayım belki olur .ama o yok sabret yok Allah büyük nasip değil diyip duruyor ya artık içim paramparça maddi durumuma mı yanayım yoksa arada çoçuğum yok diye yüzüme vurmasına mı vs Eltimin çoçuğu var asla benim yanıma bırakmaz vs sanki yukarıdan inmiş çoçukları benden kaçırıyor ama babaasıyla hemen hergün bizdeler yiyio içiyp gidiyorlar yinede susuyorum Allah kerim ama içim parammparça valla ..:((

12 Cevaplar

0 oy
(444 puan) tarafından
Eşini ikna edemiyorsan sabırla bekleyeceksin sabrın sonu selamettir allah bir daha nasip etsin inşallah 
(69 puan) tarafından
Saolun Allah razı olsun bacım
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Allah kalbinize göre versin ee eşin hem tedaviye yanaşmıyor hem de çocuk yapamıyorsun diyor anlamadım bişey
(69 puan) tarafından
Öyle canım işte böyle bid dengesiz
0 oy
(215 puan) tarafından
Allah sanada nasip eder canim bak tanidigimiz biri var onun 12 yil cocugu olmamis arka arkaya ikiz dogurmus simdi 4 cocugu var allah nasip eder sanada ins
(69 puan) tarafından
Amin saol canım sabrım çok kıtlaştı artık cahil insanlarla savaşmaktan başım önünde gezmemekten
(215 puan) tarafından
Sabrin sonu selamettir bunun senin imtihanin olarak düşün bak ben ikinci bebegjmi olu doğum yaptım dokuz karnimda kaldı ani kanama ile gittim karnimdan olu cikardilar allahim senden geldi dedim razi oldum hersey allah emrinde biz kullariyiz rabbimin elbet bir gun allah sanada nasip eder sen dua et hep
(69 puan) tarafından
Allah razı olsun bacım .
0 oy
(598 puan) tarafından
Allah ıslah etsin canım ya evde bişeyler yap incir kürü felan
(69 puan) tarafından
Denedim incir soğan olmuyor artık!
0 oy
tarafından
düşük yaptığın bebeğin kendiliğinden mi oldu yoksa tedavımi? eşinde bi garip önce nasip diyor sonra başa kakıyor allahım sen akıl fikir vicdan ver. eltinin çocuk kaçırmasıda ayrı bi olay napacaksın çocuğun yok diye bebelerımi yok edecen töve yarabbim. ayrıca niye yitip içip gidiyorlar alma hergün hergün? 
(69 puan) tarafından
Ah ah almasam eşim kızıyor diğer çoçukta çok bitli kullandım hatırlamıyorum denedim yine ama gene fayda vermedi:((
tarafından
allah tez vakıtte kucağını doldursun, seni üzmelerine izin verme
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda kucağını doldursun canım 
(69 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederim.
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Allah sanada en kısa zamanda sağlıklı evlatlar nasit etsin inşallah. 
(69 puan) tarafından
Amin amin amin Ne güzel bir dua idi rabbim sizindr gönlünüze göre versin en güzelini..
(1,925 puan) tarafından
Senin durumunu yaşadım bi süre çocuğum olmamıştı hiç olmayacak gibiydi ama şu an hamileyim sende sabret olur inşallah.
(69 puan) tarafından
Yüce Rabbimden dileğim bebeğini sağsalim kucağına al İnşallah. .:))
(1,925 puan) tarafından
Amin inşallah canım.
0 oy
(183 puan) tarafından
Jinekologa gözüktünüz mü belki bir sorun vardır hormonlarla alakalı vs belki baska bir tedavi uygular aşılamaya gerek kalmaz. 
(69 puan) tarafından
Bende polikistlikover sendromu var
(183 puan) tarafından
Benim ilk bir düşügüm oldu sonra 4 ay kadar korunduk sonra korona falan çıkınca acele etmedik olusuna bıraktım. Ama her ihtimale karşı bir jinekolk ile görüştüm banada polikistikover var dwdi bir sonraki ay hamile kaldım şuan 18 haftalk.
(183 puan) tarafından
Birde adet oldugunuz zaman 1 tane aspirin kullanın. Ben iyi geldiğini duymustum polikistik over için
(69 puan) tarafından
Tmm canım saol ve rabbim bebeğini kazasız belasız kucağına al inşallah.. Amin
0 oy
tarafından

Hem tedavi olmuo hem sana cocugun yok dio bu deli mi ne ya:angry:

0 oy
tarafından

Olmayınca olmuyo bazen arkadaşım 20 sene sonra oldu teyzemin tüp bebek ile oldu 1 tane oda yaşamadı 29 senelik evli 45 yaşın da çocuğu yok çok üzülüyor ama alıştı artık çocuğum bana şefaatci olucak diyo :'( eniştem de sorun vardı küçükken menenjit geçirdiği için erkek çocukları filan ateşi çok yükselince spermleri etkileniyo iler de kısır ola biliyolar yada sayıları etkileniyo 

0 oy
(7,912 puan) tarafından
Rabbim seneye bu vakit buraya uyumuyo bu bebek dedirtmeyi nasip etsin inşallah çok içten dua ettim sana rabbim kabul etsin 
(69 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun senden .
0 oy
(4,668 puan) tarafından
O aşılama dediğin şey ne kadar oluyor. Parasini sen biriktirmeyi denesen. Para hazır olunca eşini tutup zorla götürsen.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 559 göst.
19 Ekim 2020 Aile kategorisinde Hulyaguler_36 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 331 göst.
25 Mart 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 839 göst.