0 oy
554 göst.
Aile kategorisinde (79 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar bizim evler iki daire yan-yana biz diğer evde uyuyoruz yattigimzda geçiyoruz dün 10 buçukta geçiyorduk iki gorumcem kaynanam yeni yemek yediler sabah geldim kahvaltı hazırlamak için şok oldum yemek tabakları tezgahta masayı silmemişler bile ben gözlerinde neyim ya bi anırmadigim kaldi
notu ile kapatıldı: Soru başlığı içeriği yansıtacak şekilde olmalı.

12 Cevaplar

+1 oy
(2,460 puan) tarafından
Yerinde olsam sessizce gider yatardim ☺️ essek gibi toplasinlar bence hic alıştırma 
(1,056 puan) tarafından
Valla aynısı b4nr4 yapardım senin dediğin gibi bir yiyip içtiği kabı yıkamaktan da mı acizler
(2,460 puan) tarafından
Kim olsa aynısını  yapar sonucta kadinlar yani yapsinlar
(1,056 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
+1 oy
(15,543 puan) tarafından
Kendini onlara alıştırdın olacağı buydu madem evin ayrı neden gidip kahvaltı hazırlayıp orda yiyorsun ki. Bende kaynanamla yan yana oturuyorum daha şimdiye kadar hiç 1 çay bile koymadım tabi misafir olsa orası ayrı. Ben hiç kendimi kaynanama alıştırmadım 1 ay gitmesem neden gelmedin demez 
(1,517 puan) tarafından
Bncede mantıklı olan bu.
0 oy
tarafından
YAPMA.                
0 oy
tarafından
Yemekleriniz bi mi?

Sen neden kahvalti hazrlamaya  gdyon
(79 puan) tarafından
Bir gibiyiz yattigimzda geçiyoruz sadece
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Düşüncesiz insanlar ya rabbim sabır versin sana canım
0 oy
tarafından
Evin ayriysa yemeğini  kahvaltinida evinde yap niye hazirliyorsun suç senin 
0 oy
(6,750 puan) tarafından
Sakın elleme gec evine uyuyomus gbi yap eşsek degiller ya 3 kisi bi masayi toplayip bulasigi yikiyamamis mi
0 oy
tarafından
1 kere yaparsan hep senden beklerler sende insansın onlar gibi onların nasıl canı kıymetliyse seninde kıymetli yazık etme kendine  o evde herkes yaşıyorsa herkes bir işin ucundan tutacak yok öyle yiyip içip kenara çeklmk insanda biraz utanma olr ya
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Yerinde olsam asla yapmazdım senin yapmani beklerlerse de soyle sen hizmetçi misin Allah askina ezdirmeyin kendinizi 
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Asla dokunma yapma bn rezil ederdim . Gider uyurdum yada kendime çocuk varsa çocuğa birşeyler tepsiye koyup yine giderdim eve. Onlar kalkınca da denk gelince derdim ayy anne ayıp değil mi tezgahta bu şekilde bırakıyorsunuz kızlar kaldirsaydi ya böyle olur mu ya de wllha tepkini belli etmesen ilerde çok. Cekersin sabretme susma
0 oy
(2,259 puan) tarafından
YAPMAA SAKINN hadi kayınvalideni anladık 2 görümce ne halta yarıyor eşşek gibi yapsınlar ben olsam gider yatarım elimi bile sürmem
0 oy
(22 puan) tarafından
Kuzum sen niye alıştırdın ki hergün gidip beraber yemek yemeyi kahwaltı yapmayı, yanlış anlama kimsen mi yok yakınında onlara muhtaçmışsın gibi tavır sakın sergileme. Geç evine otur kocanla ilgilen sabah kalk kendi kahwaltını kendin yap ewini temizle kendine meşgale bul yani. Bak ben kaynanama çok yakın oturuyorum karşı apartmanımda bi ara hergün geliyordu ben artık nefret etmeye başladım araya mesafe koydum işim war sonra gel demeye başladım mecbur bıraktı çünki. Şimdi 10 aylık kızım war hergün geldi doğumundan bugüne ama şu son 1 aydır 2 3 günde bir gider gelir olduk birbirimize dilimle söylemesem tavırlarımla anladı. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 119 göst.
0 oy
8 cevap 339 göst.
1 Nisan 2021 Aile kategorisinde Umber (2,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 797 göst.

374,638 soru

11,205,159 cevap

34,507 kullanıcı

...