0 oy
1,088 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından

Kızlar ben 22 yasında evlendim. Belki cok erken evlendim belki cahilim bununda farkındayım ama insanların dedikleri cidden zoruma gidiyor şuan 23 yasındayım ben anne olmayı çok istemiştim ve Allah'a şükür 6 haftalık hamileyim. Ama insanların şu sözleri söylemeleri üzüyor sen daha cahilsin bebegine bile bakamazsın bebegini unutursun gögüslerin küçük emziremezsin bebegini besleyemezsin. Benim muhabbet kuşum var. Komşum bile diyor bebek kuşa benzemez falan diye. Cidden şuan kötüyüm karnıma agrılar giriyor ara ara üzüntüden olduğunu biliyorum anneler soruyorum size insan evladına canına cigerine bakmaz mı cahil bile olsa o canından kanından bi parçaya bakmaz mı nolur söyleyin 

54 Cevaplar

+1 oy
(2,633 puan) tarafından
Bende 22 yasinda evlendim. Şuan 24 yasi dayım. Geçen sene oğlumu kucağıma aldım bu sene de kızımı. 

Ana olmak kolay, ama gerçekten anne olmak zor. Emin ol onlar anne olamamışlar. Bebek isteyen bir insana bunlar denmez çünkü.  Belki yaşın küçük daha erken hayatını yaşa vs demeye getiriyorlardır. 

Her kadın bebeği olunca 0 dan başlıyor. Allah öyle bir kadir kudret veriyor ki emin ol yapamam dediğin herşeyi yapıyorsun. Kendini geliştirmeye bak. Öğren, oku, danış. 
(98 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ederim canım yorumun için iyiki varsınız
-Reklam-
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Off sacmalamayin deseydin.

Boş boğazlar Takılma onlara ya 

Ben 80 yaşımda anne oldumsa sende olursun tatlım takılma :D

(2,704 puan) tarafından
He abart, 80 ne yaav :D
(27,348 puan) tarafından
Sus giz 80 yaşım
(98 puan) tarafından
Ayy güldürdün canım ya :)
(27,348 puan) tarafından
Hep gül:))))
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Aman insanların ağzı hep boş konuşuyor nedense o dillerini bir tutamıyorlar, takma canım onlar analarının karnından tecrübeli mi doğmuş? Sen böyle yaparsan daha çok yıpranırsın, kulaklarını kapat herkes işine baksın 

(98 puan) tarafından
Hiç tutamıyolar canım bu üzülür mü eder mi hiç düşündükleri yok valla ama ayrıca teşekkür ederim canım yorumun için
0 oy
(924 puan) tarafından
Milletin ağzı torba değil ki büzesin ya ne takiyosun ağzı olan konuşur evladın doğunca nasıl bakılır gösterirsin.
(98 puan) tarafından
Aynen canım haklısın evet herkese göstericem ayrıca teşekkür ederim yorumun için canım
(924 puan) tarafından
Ne demek canım benimde yaşım 22 hamileyim bende yaşla falan alakası yok yani
0 oy
(12,490 puan) tarafından
15 yaşında çocuk değilsin bende 22 yaşında evlendim bunu diyenler asıl cahil olan niye bakamayasın elinin altında internet var istediğin her bilgiye ulaşabilirsin insanların ne dediğini bu kadar umursama sen çocuk değilsin 
(98 puan) tarafından
Gercekten cok haklısın insan kendini tutamıyor canım üzülüyorsun bazen ama ayrıca teşekkür ederim yorumun için
0 oy
(25 puan) tarafından
19 yaşımda evlendim 20 yaşımda anne oldum bebeğimi unutmak mı?

Allah öyle konuşan insanların şerrinden korusun zira bütün dünyan bebeğin oluyor düşünme bunları hamileleiğnn tadını çıkar. 
(98 puan) tarafından
Amin canım amin çok çok teşekkür ederim canım yorumun için iyiki varsınız
0 oy
(9 puan) tarafından
18 yaşında anne oldum marifet değil evet ama tek başıma büyüttüm 2 yaşında şuan çok şükür ve ikinciyi düşünüyorum,  çok saçma şeylere kafayı takma ağızları çuval değil ki bukesiin öyle insanlari
(98 puan) tarafından
Malesef öyle canım ama çok teşekkür ederim canım yorumun için
0 oy
tarafından
Oy oyy bu ınsanlar beni dedirtecek. Bende 22 yaşındayım bebek bakmanın yaşla alakası olmadığını öncelikle söyleyeyim. Ben bakarken bir yumurta kıran bi insan degildim herkez evlenemezsin falan diyodu evlendim sonra hamile kaldım çok şükür oğlum var . Şuan herkez ne diyo biliyomusun maşallah ne kadar güzel bakiyosun oğluna diyo çok şükür elimden gelenin fazlasını yapıyorum insanin canından bir parça olunca herşeyin mükemmelini yapmaya calisiyosun.  Oyuzden böyle şeyler dusunupte kendini ve bebeğini üzme doğunca bebeğin utandır herkezi
(98 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ederim canım yorumun için ayrıca iyiki varsınız
tarafından
Rica ederm canım benim üzme kendini bırak insanlar konuşmaya bayılır böyle gereksizce
(98 puan) tarafından
Aynen kuzum sabretmeyi ögrendim bunlar yüzünden yemin ederim
tarafından
Hamileliğin verdiği hormon yüzünden alinganlik tavan yapmıştır eminim ama taviz verme sadece de ki ben annesiyim bebeğime en iyi ben bakarım allahın izniyle bu konuda bidaha bana bisey demeyin de yeterli
0 oy
(10,339 puan) tarafından
Kız ne saçmalamış onlar 15 yaşında evlenen eskiler nasıl bakmış. Hem göğsü küçük olan emziremezi kim dediyse B.k yemiş. Bir sütüm vardı aklın durur. Daha yeni terbiye oldu. Az kendine güven 
(98 puan) tarafından
Çook teşekkürler canım yorumun için
0 oy
tarafından
23 yaşın nesi erken pardon
(98 puan) tarafından
Öyle diyorlar canım daha erkenmiş
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Ayyyy fikirsiz varlıklar ya. Bak beni germesinler:angry: çokta güzel bakarsın ben de 23 yaşındayım ve iki kızım var neden bakamayasın<3 takma kafana. Ağzı olan konuşur 

(98 puan) tarafından
Ay canım benim cok teşekkür ederim iyiki varsınız yorumun için de ayrıca teşekkür ederim:)
(12,513 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
(916 puan) tarafından
Ne alaka ya bunun yaşla alakası yok ki . Ben 26 yaşında hamile kaldım. Ama acemilik çok çektim çünkü ilk hiç bir şey bilmiyorum. Okumuş insanım ama bebek konusunda cahildim . Sağ olsun kayınvalidem yanımdaydı öğretti herşeyi . Zorlandım ama gayet de baktım cocuguma ne alakası var ya onu diyenler sanki kaç yaşında anne olmuş eskiler 15 16 yaşında anne oluyormuş ne alakası var . Biz sana yardımcı oluruz desteğin diyeceklerine neler diyorlar . 
(916 puan) tarafından
O memen küçük diyene de gel sen emzir diyeceksin o olacak
(98 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım yorumun için
(916 puan) tarafından
Ne demek canım millet ağzı var konuşuyor kürekle vuracaksın ağzına . Bana da birinci den sonra kaynanam nasilsa yanında ikinciyi ne zaman yapacaksın yapsana artık diyenler beni öldürdü çalışıyorum tamam kayınvalidem sağ olsun bakıyor ama emziren gece kalkıp ilgilenen benim sabah kalkıp uykusuz okula çalışmaya giden benim . Şimdi korona bahanesiyle okullar kapalıyken hamile kaldım da rahatladı hepsi :)
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Canım şu an senin hormonların yükselişte ve böyle şeyler düşünüp kendini üzmen normal. Ama sakin kalmaya çalış milletin dediklerine kulak asma yaşın gayet normal anne olabilmek için. 
(98 puan) tarafından
Malaesef öyle canım hemen herseye ağlıyorum hormonlardan ama yorumun için teşekkürler canım
0 oy
tarafından
19 yaşın da anne oldum bu zamana kadar hiç küçük çocuk kucağıma dahi almadım ilk aldığım oğlumdu bide prematüreydi 2 kilo doğdu öyle güzel baktım ki tosun gibiydi masAllah şimdi de öyle herkes ne güzel baktı diyo tek başıma büyüttüm 4 ay yıkamadım tek başıma çok küçük zayıf bisey olur diye şimdi 2 yaşına giricek yaparsn analık öyle bisey ki yavrun için hersi yapa biliyosun
(98 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım yorumun için iyiki varsınız
0 oy
tarafından
Neden takiyorsun ki ben 25 yasinda evlendim okulumu bitirdikten sonra yani bu yaz bana da evde kalmis muamelesi yapanlar oldu :) ağzı olan konuşuyor  iste minnacik kedi bile bir suru yavrusuna bakiyor Allah bize idrak vermiş neden bakamayasın 23 yaş kuçuk bi yaş degil zaten
(98 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim canım yorumun için iyiki varsınız
tarafından
Rica ederim canm
0 oy
(119 puan) tarafından
Canim takılma bende 22 yaşında evlendim 23 yaşında anne oldum 6 aylik bebegim gayette güzel bakıyorum ne unutuyorum ne sıkılıyorum inanki annelik o kadar farklı bi duyguymuski önceden davul çalsa duymaz cinsten di uykum ama simdi beşiğinde daha ağlamadan kipirdayisina uyanıyorum Rabbim veriyor onun kolaylığını kayinvalimde bana hic güvenmedi hic bisey bilmiyorum gibi davrandı oyle yap boyle yap hep beni yönetmeye çalıştı kalbi kırılmasın diye bisey demedim ama artik musade etmiyorum bile bir bebeğe annesinden güzel kimse bakamaz ve ihtiyaçlarını başka kimse bilemez sen her daim kendini geliştirmeye bak kimseyede takılma ağzı olan konusur
(98 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canım yorumun için iyiki varsınız
0 oy
tarafından
Size mi sorcam deseydin. Dogurdum bakamadim sokagami attimda boyle konusuyorsunuz deseydin. Zir cahil milletimiz yine is basinda. 
(98 puan) tarafından
Valla okadar cok yoruldum ki daha yeni hamileyim her üzüldükce karnıma agrılar giriyor cok teşekkür ederim yorumun için canım
tarafından
Bence hic te takma. Asla dusunmezdm ben.
Ikinciye hamile kaldim herkes niye yaptiin daha bebegin kucuuk falan. Anmem bile dedi. Dedim ben bakiyorum ya size noluyor. Artik kimse ses etmiyoe. Yok senin anan aglayacaaak yok mahfolcaksiiin ikiside erkekkkk sizene kardesim dedim ya sizene. Yok bu devirde napcaksn gecim zooor. Bende dedim ki rizki veren Rabbim size minnetim yok elhamdulillahhhh
0 oy
(98 puan) tarafından

Kızlar hepinize tek tek teşekkür ediyorum o kadar güzel şeyler yazmışsınız ki gerçekten çok mutlu oldum iyiki varsınız Güzel anneler destek oldugunuz için fazla yazan olduğu için burdan teşekkür ettim hepinize<3

0 oy
(14,030 puan) tarafından
Aa hepimiz annemizin karnindayken öğrendik sen nasıl ogrenemedin çok ayıp! Onlar sacmalamasinlar sende böyle gereksiz şeylere üzülme. 30 40 yaşında anne olanlar ne oluyor bilgili mi oluyor yani çocuk buyutmenin yaşla alakası yok doğduktan sonrà Rabbim sana öyle güç kuvvet bilgi veriyor ki kurban olduğum sen o bebeğin neden ağladığını ne istediğini biliyorsun 
(98 puan) tarafından
Cok dogru diyorsun canım cok teşekkür ederim
0 oy
(407 puan) tarafından

Canım sen takma o diyenleri ağzı olan boş boş konuşuyor anne olmak için yaşında küçük değil ayrıca ben 19yaşında anne oldum çok da güzel baktım bebeğime benim de göğüslerim çok küçüktü ama nasıl sütüm olurdu insanlar iç karartmayı sever siz ananızın karnında öğrendiniz çocuk büyütmeyi de onlara sitres yapma bak haftan daha çok küçük Allah korusun bebeğine bişey olur sıkıntıdan sen çok iyi bir anne olacaksın kendine güven ve hamileliğinin tadını çıkartmaya bak <3

(98 puan) tarafından
Canım benim çok teşekkür ederim iyiki varsınız:)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 175 göst.
0 oy
25 cevap 582 göst.
0 oy
9 cevap 422 göst.
8 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 362 göst.
10 Aralık 2022 Aile kategorisinde garipkus9 (132 puan) tarafından soruldu

379,498 soru

11,360,754 cevap

34,838 kullanıcı

...