0 oy
451 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar bende gram altin parasi var annem yapma simdi diypr ustunde bulunsun diyor ama simdilik idare ediyoruz bende birikim olsun diye bu parayla gram yapmak istiyorum bu para kizima takilan para kupe yapmak istiyordum ama kupelerde cok pahali mesela ihtiyac oldugunda gram yaparsam sattigimda ne kadarlik zarar oluyor simdidej tesekkurler

15 Cevaplar

0 oy
(27,353 puan) tarafından

Şimdi yap yılbaşından sonra fırlayacak altın eminim ki

tarafından
Tamam canim cok sagol yarin yapayim o zaman
(27,353 puan) tarafından
Yap tatlım. At bı kenara dursun
(2,127 puan) tarafından
Nerden biliyon kız fırlayacagını bendemi yapsam acaba
(27,353 puan) tarafından
Çıkacak eskisi gibi olmaz..
tarafından
Sagol canim yarin yapacam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eğer altın düşmezse gram alırsan zararın olmaz canım ki zaten şuan altın düşük eğer kısa vadede bozmazsan karın olur bence 
tarafından
Yok cnm sanmiyorum simdi bozacagimi simdi cok sukur idare ediyoruz o zaman oyle yapayim canim cok sagol
tarafından
Rica ederim bereketli olsun para olunca peyderpey gidiyor en azından altın kalır
tarafından
Amin cnm cok sagol  evet para durmuyo yerinde esim tutun alir bana para oldu mu direk tekelle bitiriyorum parayi yazigim geliyor bide kizimin parasi ya icimde el vermiyor harcamaya bos seylere yapayim bari evde dursun dedim
0 oy
tarafından
Gram al şu an düşüşte..birkaç ay sonra kar edersin..hemen bozacaksan alma nakit olsun
tarafından
Tm cnm yok hemen bozmayacam o zaman yarin gidip yapayim cok sagol kuzum
tarafından
Ben mesela temmuzda 430a almıştık kasımda bozdurdum 480 tlye..geçen hafta tekrar aldım 475 tlye düşüşteyken al hemen
tarafından
Sagol cnm yarin ilk isim gidip yapmak olacak
0 oy
tarafından
Pek zarar etmezsin 
tarafından
Sagol cnm yarin gidip yapacam o zaman
tarafından
Rica ederm 24 ayar al gr
tarafından
Tm cnm tesekkur ederim
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Gramda zarar olmuyo canim külce al 24 ayar. Biz yaptik daha 3 gun once
(136 puan) tarafından
Külçe altın nekadar ki canım şuan gramı
(10,047 puan) tarafından
463tl idi carsamba gunu canim
(136 puan) tarafından
Sağol kuzum bende almayı düşünüyorum da acaba kulceyi satarken aynı fiyata satabiliyor musun ki?alış satış farkı oluyor mu bende ikilemde kaldım bilezik mı alsam yoksa külçe mi
(10,047 puan) tarafından
Kulcede fiyat farki olmuyo canim dusmuyo yani. O anki kur neyse ondan aliyolar. Bilezikte fiyat farki oluyo ama
tarafından
Sagol canim yarin gidip alim para bitmeden bari
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Bencede suan ihtiyacin yoksa gram al koy kenara canim altinda. Zarar olmaz bende gram ceyrek ne varsa param onu yapiyorum 
tarafından
Yok cnm ihtiyacim yok yarin gidip alacam sagol kuzum
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Kesinlikle al bende alacağım kenarda az bir param var. Böyle.boyle biriktirirsin kenarda.
tarafından
Evet cnm hazir para oldu mu insan harciyo en azindan gram felan altin oldu mu insan bozduramiyo kolay kolay
0 oy
(410 puan) tarafından
Canim gramlar ne kadar
tarafından
En son 460ti cnm
(410 puan) tarafından
Cok iyi bende bankaya attiyom 20 tl bile bulsam cunku altini sakliyamiyoz hirsiz dolu kendi altinmida bankaya attim
0 oy
tarafından
Altın kolay kolay zarar ettirmez 
tarafından
Sagol cnm yarin yaptiraxam
0 oy
(2,590 puan) tarafından
24 ayar gram altin al zararin olmuyo o zaman.para varken yap valla sonra gidiyo para
tarafından
Sagol cnm oyle yaparim para olunca insan harciyo az az biseyler atsam kenara barii birikim olur dedim kizimin parasiyla 3 ceyrek yaptim bunuda grama vurum dedim cunku ustunu tamamlayacak param kalmadi
0 oy
tarafından
Bankadan gram altin al ben öyle yaptım kuyumcudan daha karlı 
tarafından
Banka isine girmeye korkuyom cnm bide gram tek  yapac ceyreklerim annemde hepsi
0 oy
(402 puan) tarafından
Canım alakasız olacak ama sana bişey soracam kaynanam gil kızıma küpe alacaklar da doğum günü hediyesi için doğduğundan beri kızıma bişey almamışlar ilk kez küpe alacaklar 1 yaş doğum günü hediyesi olarak ben hiç çıkamıyorum fiyatlar nedir aşağı yukarı
tarafından
Kupe en son kucuck bit kadar biseu icin 1000 milyar istedi bide oyle ahim sahim biseyde degildi vazgectim sonra bende para ancak grama yetecek kadar var
(402 puan) tarafından
İyi ya bakalim onlara göre 300-400 varmış küpe rüyalarında görürler olsa olsa altın kaplama o fiyatadır
tarafından
Valla cnm 300 400 e ancak gumusunu alirlar bi bes sene once alsalardi gelirdi ama simdi gitseler hayatta o fiyata kupr alamazlar
0 oy
(924 puan) tarafından
Bence gram yap canım yükselebilir her an
tarafından
Sagol cnm yarin ilk isim yapmak olacak
0 oy
tarafından
Biz gram almıştık eylül ayında 367 mi neydi aralık da sattık 440 küsüre altın şuan çok düştü bu hevesle dolar aldım yüksek diye inan çok pişman oldum altın en iyisi düştüğü halde 3 ayda 50 lira kar yapmış oldk
tarafından
Evet cnm altinin zarari yok kari var bende alirim yilbasindaj sonra zamlanir dedim para olarak birakirsam yerinde sayar yukselmez
0 oy
tarafından
Hazır para gider yap canım altın çok artacamiş.alt8n zarar etmez
tarafından
Oyle yapacam cnm cok sagol cnm

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 499 göst.
0 oy
0 cevap 25 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde Mqvili (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
16 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mqvili (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
24 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pampers (205 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,008 cevap

34,891 kullanıcı

...