0 oy
785 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından

Kizlar ilk bebegim ve esimin ailesinin yanina geldim kizim 2 bucuk aylik ama zayif esimin tuttugu ev sobali ama kaynanamlarin dogalgazli ve evde gorumce baba kaynana var bide erkek abileri gelicekmis esim 2 ay kal sonra gel diyo ama bunlar bana oglumuz gelicek hep bizimle kalicaksiniz diyolar eger esim buraya gelirse omur boyu burda kalmak zrunda kalicaz diyorum ben gidicem evime daha gelme gidersen kocan seni birakir baskasini alir gibi gibi seyler soyluyolar bebegime kaynanam mama verip uyutuyo onu bende yapabiliyorum siz olsaniz napardiniz 

22 Cevaplar

+1 oy
(119,248 puan) tarafından
Git evine kalma orda
-Reklam-
0 oy
tarafından
O ne biçim erkek ya seni bırakıp başkasına gidecek kadar adi ise o evde 1dk bile durma..... 
tarafından
Seni dolduruyor lar inanma okadar kişi ile aynı evde kalmak zorunda degilsin canım
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bu laflarin uzerine yalvarsalar kalmam o evde, cik git evine kalakalsinlar oyle b.k gibi.

Sobali evde gayet guzel ısınır, huzurun olur hem
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Eşin ev tuttuysa neden evinde kalmadığını anlayamadım ben, eşin niye 2 ay orda kal gel diyo kendisi napcakmış. Hiç bi şekilde gidipte kalmam o kadar kalabalık evde. Rahat edemezki insan. İmkanın varsa yak sobanı otur evinde derim
0 oy
tarafından
Ilk once o kaynananin alnini karislarim valla, ne bicim laf söylüyorlar kalmak zorundamisin ya
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Git evinde kal canım sen de bakarsın cocuguna
0 oy
tarafından
Seni ne hakla bu şekilde hor görebiliyorlar oyuncak mı evlilik sen git başkası gelirmiş ben gidiyorum buyursun başkası gelsin sizle yaşamayı kabul ediyorsa diyip cikip evine gidersin eşinin yanina o lafı kim yutuyosa o oturur başlarında
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Valla canım durum nasıl bise ben anlayamadım esin seni niye küçücük cocukla annesi gile gönderiyor 2 ay kal diyor 2 ay kendisi ne yapıyor evde tek başına eşin tekrar gel demiş se kaynanan gil neden gitme diyor sen kaçarak mı evlendin yoksa 
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Ehhhh agizlarini yirtarim  onlarin 

Sen orda 2 ay kalcan eşin ne halt yicek acaba 

Bak kizim saf olma git evine kimse hiçbisey yapamaz sana 

Hem anlamiyorum bu adamin ihtiyaclarini kim karşiliycak 2 ay bunu hiç dusundun mu?

Senin yerinde olsam agizlarina siçarim
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Asla kalmam  başkasına  gidecek kocaya da koca  demem 
0 oy
(48,634 puan) tarafından
kendi evinde kal baska kadin alirsa sizinle o Yaşar de git evine
0 oy
tarafından

Hiç bir b.ok yiyemez kaynana çok biliyor gereksiz kadın benim kaynana da sen beni bakmazsan oğlum bakan birini alır seni bırakır diyordu. Şimdi evde tek başına kendi ölümünü bekliyor. Eşimde yanimda 

0 oy
(37 puan) tarafından
Sen git evine kalma asıl orda kalırsan ayrılırsınız onca insanın içinde rahat edemezsin ki 
0 oy
(302 puan) tarafından
benm evimde sobaı canım sıkıntı olmuyor dkat edyorum şimdi büyyüdü 20aylık ama ona göre gydriyom git evine yak sobanı otur kendin bakabilrsn bebegine ben havlu koyuyordum dışarı cıkarken ggsüme koyuyordum patik yelek fln giyiyordum 
0 oy
(413 puan) tarafından
Ben doğum yaptım eşim asker gelemedi yanıma memleketteydim doğumdan 3 gün sorna geldi ismimiz 20 gündü koronadan dolayi iptal oldu sadece 10 gün doğum izni vardı bana dedik sen dedi köyde kal kırkın çıkınca gel dedi ve ben o 1ğ gün boyunca kaynanam la tartıştık o bana laf söyledi ben ona ben çekemedim onları 10 gün bile dayanamadım diyeceğim şu ki sen, bu söylenenlere ramen nasıl kalırsın gitt ewine yak sobanı otur bizler nasıl büyüdük olmadı bide isitıcı al ama sakın ne yap ne et kalma eşinle aran çok bozulur ben snaa, söyleyim canım o de çok bilmişlik yapıp söyle yap bana, ver, çocugu şunu yapma söyle yatır bilmem ne, der, durur sanki kendi çocugu gbi hiç sevmem öyle şeyi 
0 oy
tarafından
Kendi evinde soba varmış eşin içini doldursun sen yak neden kayınvaliden  mama veriyor bebeğine 
0 oy
tarafından
Evim olsun da ister tek göz olsun bir yere gitmem de kalmam da
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kaynananın ruhsal sorunları varda sen niye evine gitmiyorsun onu anlamadim
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Eşinin tepkisi burda çok önemli o eğer onların dediklerine bakmiyorsa sende ona güveniyorsan boş soylensinler
0 oy
(265 puan) tarafından
Sen nesinlikle evine git,niye cekecen onlari yak sobanı otur kestaneni pişir hem torun sevicekler hem seni ise kosacaklar hemde büýuklenecekelr gerek yok

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 478 göst.
20 Şubat 2021 Aile kategorisinde Cemile tontil (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 874 göst.
8 Mayıs 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 248 göst.
17 Haziran 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 307 göst.